Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
4. nov 2009

Tak hoky hurá do toho!!!!!!

romy01
4. nov 2009

konecne som dozehlila, to je fuska,

denis19
4. nov 2009

ty jsi žehlila, fíha!!! to delám málokdy 😀
já čumím do TV a chystám se ven,príkaz mnž znel, neco si kup,tak to asi splním 😀

katti77
4. nov 2009

romy môžeš prísť aj k nám 😀
denis čo si ideš kúpiť, tehu rifle?

cisielko tak ako, už si v práci? no napíš ako bolo, koľko si platila, ako macko chudáčik dopadol?

romy01
4. nov 2009

cafte

dobre spm si zdriemla, keby nezazvonili kvoli roznaske letákov, tak sa asi ani nezobudim 😀 Denis ako sa v priebehu dna citis? Ja som casto nejaka omamena - toci sa mi hlava akoby som bola nejak oslabena.

denis19
4. nov 2009

Ahoj,
práve jsem se vrátila z mesta a včas, začalo snežit.
Romy, jsem spavá,ael to prikládám utrošu a tomu, že trávím podstatnou část dne doma a ne venku akčním pohybem 😀
dnes jsem si nakoukala super tehul kalhoty, jen se tam nedalo platit kartou, tak si zítra pro ne skočím, hurááááá.
Jinak mne nic nebolí, nepíchá ,jako kdyby nic a pociťuji vlčí hlad!

cisielko
4. nov 2009

Ahojte..nestíham ale aspoň vás pozdravím..Kati tu som tu zlatko 😀 😀 😀 😀 😀

so stimulkou (dúfam, že som sa správne vyjadrila) začínam teraz v piatok 06.11.09, budem brať lieky Provera 10 dní...o týždeň na to teda 13.11. začínasm s prvoou včeličkou do bruška a pichám DIPEHERELINE, v prvý deň M kontrola v Helíku a začínam pichať ešte ďalšiu včeilku takže už budem pichať dve a to MENOPUR..no a potom kontroly až do odobratia vajíčok, pomedzi to ide mužík na test Trial Wash test, ktorá metóda to bude, či klasika IVF alebo ICSI...takže v skratke asi tak...hlava ma už bolela tam som sa snažila nabrať čo najviac infa no ale veľmi sa mi to nepodarilo :D stále ma vyháňajú na PN ale ja som sľúbila, že ak mi bude zle tak pôjdem..približko na odobratie vajíčok pôjdem okolo 06.12 takže okolo mikuláša a nejako po vianocia už budem vedieť či sa podarilo :D :D :D :D :D

viera6
4. nov 2009

Ahojte tehulky.....

cisielko gratulujem ku včeličkam : 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT

denis19
4. nov 2009

cisielko tak super!!!! a pred na práci a maž na PN, stimulace potrebuje klid a uvidíš už pri menopuru, že to budeš cítit, není to sranda, ikdyž si to myslíme

viera6
4. nov 2009

marinka a danka aj vam posielam 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT

denis19
4. nov 2009

ahoj vierka, ako????

viera6
4. nov 2009

Romy,denis pripajam sa k Vam čieš byvam unavená nad ranom pred 3hod sa zobudim a o 7hod by som spala.A cez den sa mi neda spat vobec asi to bude fakt tim ultrog.

denis19
4. nov 2009

ten utroš je zabiják čulosti 😀

viera6
4. nov 2009

denis dnes som aj ja išla pozerat teh.nohavice,ale nakoniec som sa tam nedostala lebo mali otvorene až od 10hod.A ja som bola rano s mamou u lekarov do 9hod,tak cela premrznuta som šla domov.Ešte že mam nohavice take volnejšie sice gombiky už nezapnem ani na jednych.

denis19
4. nov 2009

také jsou mi dobré kalhoty jen na brichu mne tlačí 😀

miminap
4. nov 2009

ahojte. tak sposlusne hlasim, ze od zajtra picham diphereline. 😵 budem tu s vami bojovat aj ja teraz, kedy sa mi podari. jupiiiiiiiiiiiii. sa tesiiiiiiiiiiim.

romy01
5. nov 2009

dobré ránko
ciselko, mininap - tesi sa ze sa skoro k nam pridáte. Budete mat urcite pekny darcek na vianoce 😀 😀 😀

vierka, denis - to iste mam aj ja - nohavice su mi dobre ale na zapnutie gombicky mi chýbaju take 3 cmm - takze preto som uz kupovala tie tehu rifle . Denis hlavne to potom hod do albumiku 😀
Baby ja som desne ako mechom udreta - poobede som utahana - aj si pospim, potom vecer o 9 tej ma láme pri telke dnes som sa prebrala v noci par krat - pred polnocou, potom o ľtvrtej a nie a nie zaspat. Vcera som nemohla spat medzi tretou a piatou rano. Je to na nervy.
Inak stale nemam ziadne nevolnosti a ani nejak velke bolesti - len stale citim maternivu akoby som tam mala kamen

denis19
5. nov 2009

Dobré ráno,
jasan co jen budu míthodím do albumu 😀
Romy v noci mám také trhaný spánek,ale prikládám to časnému chození spát...jinka si to neumím vysvetlit a nad ránem jsem se vzbudila na strašné pichání v podbríšku,neumím to blíže identifikovat , tak se zítra na to poptám krajka.
Premýšlela jsem nad tema kalhotama jestli mám jít pro ne dnes,anebo až radeji zítra po sonu......?

romy01
5. nov 2009

denis nemusis cakat, si tehula a cim skor ich zacnes nosit, tym skor sa tebe a miminku ulavi 😀
Ja ich este nemozem nosit. Švagrinka mi ich musi skratit - lebo ja som krpec a vsetko dne siju na vysku 175 a viac

denis19
5. nov 2009

jo i mne jsou tyto dlouhé,také je budu muset dát zkrátit,pokud bych nosila podpatky jako jindy tak ani ne,ale ted se necítím v podpadcích nejak bezpečne, tak je nenosím v takové míre a ukecala jsi mne, jdu odpoledne pro ne!!!! stejnemne potom v klasických kalhotech vče tlačí a mimčo to tlačí určite také!

romy01
5. nov 2009

je to tak, uz sa tesim az sa budem pysne prechadzat s bruskom

denis19
5. nov 2009

já zase začínám dumat nad tím, jak se na mne budou dívat v práci, jako tak stará a dala se ješte na díte, víš, ženské v práci ,hlavne na jiných oddeleních, jsou stará garnitúra a v čtyriceti už i babičkya já budu maminka 😝

romy01
5. nov 2009

denis tak take sliepky ti môžu byť ukradnuté - nemyslím si ze je na svete niekto kto to môže súdiť, nech sa kazda pozrie na seba- sa stavim ze polovica z nich sa vydavala v 18 tich s bruchom pred sebou a dnes su rozvedene - tak co.

denis19
5. nov 2009

jo Romy, dík,más pravdu!!!Co se s tím mám co ničit,já jsem šťastná a spokojená i s mnž tak co!!!!!

romy01
5. nov 2009

presne tak denis, tak to ma byt - a ver ze zeny okolo 40 by si este vedeli predstavit take rozptylenie ako je babatko a skor ti budu ticho zavidiet

denis19
5. nov 2009

tak dobre.
omrklajsem stav účtu, tak si vezmu kalhoty a meli tam totiž i fantastickou šatovou sukni, tak se pohrávám i s myšlenkou na ni, anebo už vydržím a za chvilku budou slevy... 😲

romy01
5. nov 2009

no mne zatial budu stacit len tie riflicky a na dalsie nakupy asi pockam az do noveho roku.

denis19
5. nov 2009

asi tak nejak.....jsem zvedav co prinese nový rok, tento byl pro nás dosti náročný

romy01
5. nov 2009

to je fakt , za posledny rok sa toho stalo fakt vela - aj v praci aj doma

denis19
5. nov 2009

no práve, já na PN, mnž mel výplatu naposledy začátkem léta , tak jsem z toho lehce melancholická....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre