• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Tak hoky hurá do toho!!!!!!
4. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som dozehlila, to je fuska,
4. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jsi žehlila, fíha!!! to delám málokdy :grinning:
já čumím do TV a chystám se ven,príkaz mnž znel, neco si kup,tak to asi splním :grinning:
4. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy môžeš prísť aj k nám :grinning:
denis čo si ideš kúpiť, tehu rifle?

cisielko tak ako, už si v práci? no napíš ako bolo, koľko si platila, ako macko chudáčik dopadol?
4. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte

dobre spm si zdriemla, keby nezazvonili kvoli roznaske letákov, tak sa asi ani nezobudim :grinning: Denis ako sa v priebehu dna citis? Ja som casto nejaka omamena - toci sa mi hlava akoby som bola nejak oslabena.
4. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
práve jsem se vrátila z mesta a včas, začalo snežit.
Romy, jsem spavá,ael to prikládám utrošu a tomu, že trávím podstatnou část dne doma a ne venku akčním pohybem :grinning:
dnes jsem si nakoukala super tehul kalhoty, jen se tam nedalo platit kartou, tak si zítra pro ne skočím, hurááááá.
Jinak mne nic nebolí, nepíchá ,jako kdyby nic a pociťuji vlčí hlad!
4. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..nestíham ale aspoň vás pozdravím..Kati tu som tu zlatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

so stimulkou (dúfam, že som sa správne vyjadrila) začínam teraz v piatok 06.11.09, budem brať lieky Provera 10 dní...o týždeň na to teda 13.11. začínasm s prvoou včeličkou do bruška a pichám DIPEHERELINE, v prvý deň M kontrola v Helíku a začínam pichať ešte ďalšiu včeilku takže už budem pichať dve a to MENOPUR..no a potom kontroly až do odobratia vajíčok, pomedzi to ide mužík na test Trial Wash test, ktorá metóda to bude, či klasika IVF alebo ICSI...takže v skratke asi tak...hlava ma už bolela tam som sa snažila nabrať čo najviac infa no ale veľmi sa mi to nepodarilo :D stále ma vyháňajú na PN ale ja som sľúbila, že ak mi bude zle tak pôjdem..približko na odobratie vajíčok pôjdem okolo 06.12 takže okolo mikuláša a nejako po vianocia už budem vedieť či sa podarilo :D :D :D :D :D
4. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky.....

cisielko gratulujem ku včeličkam : :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT
4. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tak super!!!! a pred na práci a maž na PN, stimulace potrebuje klid a uvidíš už pri menopuru, že to budeš cítit, není to sranda, ikdyž si to myslíme
4. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marinka a danka aj vam posielam :wink:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTT
4. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vierka, ako????
4. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy,denis pripajam sa k Vam čieš byvam unavená nad ranom pred 3hod sa zobudim a o 7hod by som spala.A cez den sa mi neda spat vobec asi to bude fakt tim ultrog.
4. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten utroš je zabiják čulosti :grinning:
4. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis dnes som aj ja išla pozerat teh.nohavice,ale nakoniec som sa tam nedostala lebo mali otvorene až od 10hod.A ja som bola rano s mamou u lekarov do 9hod,tak cela premrznuta som šla domov.Ešte že mam nohavice take volnejšie sice gombiky už nezapnem ani na jednych.
4. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také jsou mi dobré kalhoty jen na brichu mne tlačí :grinning:
4. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak sposlusne hlasim, ze od zajtra picham diphereline. :dizzy_face: budem tu s vami bojovat aj ja teraz, kedy sa mi podari. jupiiiiiiiiiiiii. sa tesiiiiiiiiiiim.
4. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
ciselko, mininap - tesi sa ze sa skoro k nam pridáte. Budete mat urcite pekny darcek na vianoce :grinning: :grinning: :grinning:

vierka, denis - to iste mam aj ja - nohavice su mi dobre ale na zapnutie gombicky mi chýbaju take 3 cmm - takze preto som uz kupovala tie tehu rifle . Denis hlavne to potom hod do albumiku :grinning:
Baby ja som desne ako mechom udreta - poobede som utahana - aj si pospim, potom vecer o 9 tej ma láme pri telke dnes som sa prebrala v noci par krat - pred polnocou, potom o ľtvrtej a nie a nie zaspat. Vcera som nemohla spat medzi tretou a piatou rano. Je to na nervy.
Inak stale nemam ziadne nevolnosti a ani nejak velke bolesti - len stale citim maternivu akoby som tam mala kamen
5. nov 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
jasan co jen budu míthodím do albumu :grinning:
Romy v noci mám také trhaný spánek,ale prikládám to časnému chození spát...jinka si to neumím vysvetlit a nad ránem jsem se vzbudila na strašné pichání v podbríšku,neumím to blíže identifikovat , tak se zítra na to poptám krajka.
Premýšlela jsem nad tema kalhotama jestli mám jít pro ne dnes,anebo až radeji zítra po sonu......?
5. nov 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis nemusis cakat, si tehula a cim skor ich zacnes nosit, tym skor sa tebe a miminku ulavi :grinning:
Ja ich este nemozem nosit. Švagrinka mi ich musi skratit - lebo ja som krpec a vsetko dne siju na vysku 175 a viac
5. nov 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo i mne jsou tyto dlouhé,také je budu muset dát zkrátit,pokud bych nosila podpatky jako jindy tak ani ne,ale ted se necítím v podpadcích nejak bezpečne, tak je nenosím v takové míre a ukecala jsi mne, jdu odpoledne pro ne!!!! stejnemne potom v klasických kalhotech vče tlačí a mimčo to tlačí určite také!
5. nov 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tak, uz sa tesim az sa budem pysne prechadzat s bruskom
5. nov 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já zase začínám dumat nad tím, jak se na mne budou dívat v práci, jako tak stará a dala se ješte na díte, víš, ženské v práci ,hlavne na jiných oddeleních, jsou stará garnitúra a v čtyriceti už i babičkya já budu maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tak take sliepky ti môžu byť ukradnuté - nemyslím si ze je na svete niekto kto to môže súdiť, nech sa kazda pozrie na seba- sa stavim ze polovica z nich sa vydavala v 18 tich s bruchom pred sebou a dnes su rozvedene - tak co.
5. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo Romy, dík,más pravdu!!!Co se s tím mám co ničit,já jsem šťastná a spokojená i s mnž tak co!!!!!
5. nov 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak denis, tak to ma byt - a ver ze zeny okolo 40 by si este vedeli predstavit take rozptylenie ako je babatko a skor ti budu ticho zavidiet
5. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre.
omrklajsem stav účtu, tak si vezmu kalhoty a meli tam totiž i fantastickou šatovou sukni, tak se pohrávám i s myšlenkou na ni, anebo už vydržím a za chvilku budou slevy... :astonished:
5. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne zatial budu stacit len tie riflicky a na dalsie nakupy asi pockam az do noveho roku.
5. nov 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak nejak.....jsem zvedav co prinese nový rok, tento byl pro nás dosti náročný
5. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt , za posledny rok sa toho stalo fakt vela - aj v praci aj doma
5. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve, já na PN, mnž mel výplatu naposledy začátkem léta , tak jsem z toho lehce melancholická....
5. nov 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok