• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
Romy..videla som videlá..krásna knižka a tá fotečka je ešte krajšia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a oddychuj aby ste boli okki doki :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Denis..tak ty zajtra na gyndu..silno budem na teba myslieť aby si si už aj ty doniesla knižku a a by bolo všetko v poriadku :wink:

Wodanka..to je celkom dobrý nápad aby si si ponu skočila sama, máš to ďaleko? a nepovedali ti kde sa pani nachádza alebo prečo tam nieje?
9. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik holky, je to super nápad.. len ja vôbec neviem, či už to majú podpísané :frowning2: skúsim zajtra zavolať znova a uvidím..

cisielko aj sa chystas byt PN?

denis zajtra držím slino prsty, určite to nebude nič vážne
9. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wodanka..nie..pokial sa budem dobre cítiť tak nie...radšej budem pracovať..v deň odberu a po si tak jedne, dva dni si zober DV ale inak cchem byť v práci..ešte ja v deň vkaldu..ale potom chcem makať lebo by som tsále len mylsela nato či som alebo nie som tehu..a čo ty?ideš na PN?
9. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi pôjdem na PN.. mám dosť veľa stresu v práci, takže nechcem nič riskovať a budem radšej pekne doma oddychovať
9. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POdľ mňa je to u každej z nás indivudálne a záleží to len a len na nej ako sa ktorá budeme cítiť...už sa teším kedy sa do toho pustíš a nasadneš na náš vláčik..Ktaka zajtra začína s Proverou :wink:
9. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: :wink:

jasné wodanka obehaj si to :sunglasses: :sunglasses: a bud otravná :wink: aj ja určite budem PN odporúčaju aj pri pichani ,ale ja budem aj cez pichanie aj možno celé vianoce opo všetkých skúsenostiach neriskujem :sunglasses:
9. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!!!!
Kjticko ahoj jak pokracuješ???
Wodanka určite na PN pro klid a cisielko si to ješte určite srovná a posoudí do dokonalosti.
Dnes jsem se probudila zatím do čistoty, tak se to asi uklidnilo!!!!
10. nov 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým... volala som teraz na poisťovňu a moja žiadosť je už od 2. novembra schválená :slight_smile: jediné, čo nechápem je, že prečo mi ešte nevolali z Heliosu.. :unamused:
10. nov 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Wodanka, ahoj, tak ti reknu mne také z heliku nezavolali a musela jsem volat já, tak se tím netrap , hlavne že to je a jdete na to,kdy máte tu koordinátorku?
10. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kordinatoroku mame buduci tyzden v piatok.. myslis ze im nemam volat? ja by som sa radsej ozvala
10. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano, zavolej do heliku, že máš potvrzenou žádost, a že termín na koordinátorku už máš, jen aby byli v obraze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este im necham dnesne dopoludnie na to, aby mi zavolali.. ak sa oni neozvu, tak sa ozvem ja
10. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To kl udelej ,ale osobne si myslím, že se neozvou.
jsi jinak šťastná, že to už nabírá skutečné kontury???? :astonished:
10. nov 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

wodanka nečakaj a volaj a kedy máš ternín s koordinátorkou?

zdravím tehulky, denis dúfam, že je všetko v poriadku
10. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že som..jak blcha :grinning: už len potrebujem vedieť jeden detail a to je to, či to stíhame ešte tento rok alebo až v januári..
10. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katti, tak v to také doufám,ale dnes je už čisto na všech frontech a jdu odpoledne ke gynekologovi, tak verím, že ano.
kde jsi se toulala????
10. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wodanka, no to záleží v jaké jsi stádiu cyklu???? pokud v den kdy máš koordinátorku nebudeš víc jak 15 DC, tak to stíháte úplne nádherne, do vánoc očuráváš test!
10. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno katti.. nabudúci týždeň v piatok
10. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka a kedy máš 16 dc?
denis tak trošku vás zanedbávam :frowning2: , ale aj makať niekedy musím, potom zase aj na facebooku som no nestíham :grinning:
10. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, je mi jasné utržovat sociální vazby, to je náročné :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budúci týždeň v nedeľu
a ty si na tom ako katti?
10. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tak tak
a ešte chcem toho tak veľa stihnúť kým môžem a mám chuť, včera som bola na masáži, jáj to bola paráda, lávové kamene sú super, tak mi vyhriali celé telo...
wodanka, tak to máš úplne ideálne naplánované!!!!!!
wodanka tak to pekne stíhaš, super
no ja som dnes začala s proverou, tak sa vytešujem a zároveň aj bojím, no veď to poznáte
denis koľko si pila vody za deň? ja neviem či vypijem aspoň tri litre
10. nov 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ťa už nedobehnem katti :slight_smile: kedy ti vychádza ET?
10. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okolo 10.12. a to nevadí ideš v tesnom závese za nami :wink:
10. nov 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som prave volala do poistovne. Ziadost tam mam uz skoro 2 tyzdne a este sa na nu ani nekukli :frowning2:
10. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky stíháte vánoce :grinning:
katti, já bežne denne vypiju tak 2,5 litra vody a to je max postačující, ale pri stimulce jsem pila asi tri litry vody.
10. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tak to aby som začala :grinning:
tak ja sa vianocmami teraz nezaoberám, lebo predpokladám, že nič nebudem robiť, len ležkať a o darček sa postarajú v heliose, budem ako princezná a dúfam, že dám královský dar môjmu mm :wink:
mirm tak to ma neprekvapuje a čo ti povedali kedy to podpíšu?
10. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáreček to bude parádní, to ti povím :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok