Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
9. nov 2009

Romy..videla som videlá..krásna knižka a tá fotečka je ešte krajšia 😀 😀 😀 😀 😀 a oddychuj aby ste boli okki doki 😀 😀 😀 😀 😀

Denis..tak ty zajtra na gyndu..silno budem na teba myslieť aby si si už aj ty doniesla knižku a a by bolo všetko v poriadku 😉

Wodanka..to je celkom dobrý nápad aby si si ponu skočila sama, máš to ďaleko? a nepovedali ti kde sa pani nachádza alebo prečo tam nieje?

wodanka
9. nov 2009

dik holky, je to super nápad.. len ja vôbec neviem, či už to majú podpísané ☹ skúsim zajtra zavolať znova a uvidím..

cisielko aj sa chystas byt PN?

denis zajtra držím slino prsty, určite to nebude nič vážne

cisielko
9. nov 2009

Wodanka..nie..pokial sa budem dobre cítiť tak nie...radšej budem pracovať..v deň odberu a po si tak jedne, dva dni si zober DV ale inak cchem byť v práci..ešte ja v deň vkaldu..ale potom chcem makať lebo by som tsále len mylsela nato či som alebo nie som tehu..a čo ty?ideš na PN?

wodanka
9. nov 2009

ja asi pôjdem na PN.. mám dosť veľa stresu v práci, takže nechcem nič riskovať a budem radšej pekne doma oddychovať

cisielko
9. nov 2009

POdľ mňa je to u každej z nás indivudálne a záleží to len a len na nej ako sa ktorá budeme cítiť...už sa teším kedy sa do toho pustíš a nasadneš na náš vláčik..Ktaka zajtra začína s Proverou 😉

kajticko
9. nov 2009

ahojte 😉 😉

jasné wodanka obehaj si to 😎 😎 a bud otravná 😉 aj ja určite budem PN odporúčaju aj pri pichani ,ale ja budem aj cez pichanie aj možno celé vianoce opo všetkých skúsenostiach neriskujem 😎

denis19
10. nov 2009

Dobré ránko!!!!!!
Kjticko ahoj jak pokracuješ???
Wodanka určite na PN pro klid a cisielko si to ješte určite srovná a posoudí do dokonalosti.
Dnes jsem se probudila zatím do čistoty, tak se to asi uklidnilo!!!!

wodanka
10. nov 2009

dobré ránko všetkým... volala som teraz na poisťovňu a moja žiadosť je už od 2. novembra schválená 🙂 jediné, čo nechápem je, že prečo mi ešte nevolali z Heliosu.. 😒

denis19
10. nov 2009

no Wodanka, ahoj, tak ti reknu mne také z heliku nezavolali a musela jsem volat já, tak se tím netrap , hlavne že to je a jdete na to,kdy máte tu koordinátorku?

wodanka
10. nov 2009

kordinatoroku mame buduci tyzden v piatok.. myslis ze im nemam volat? ja by som sa radsej ozvala

denis19
10. nov 2009

ale ano, zavolej do heliku, že máš potvrzenou žádost, a že termín na koordinátorku už máš, jen aby byli v obraze 😝

wodanka
10. nov 2009

este im necham dnesne dopoludnie na to, aby mi zavolali.. ak sa oni neozvu, tak sa ozvem ja

denis19
10. nov 2009

To kl udelej ,ale osobne si myslím, že se neozvou.
jsi jinak šťastná, že to už nabírá skutečné kontury???? 😲

katti77
10. nov 2009

dobré ránko

wodanka nečakaj a volaj a kedy máš ternín s koordinátorkou?

zdravím tehulky, denis dúfam, že je všetko v poriadku

wodanka
10. nov 2009

jasné že som..jak blcha 😀 už len potrebujem vedieť jeden detail a to je to, či to stíhame ešte tento rok alebo až v januári..

denis19
10. nov 2009

Katti, tak v to také doufám,ale dnes je už čisto na všech frontech a jdu odpoledne ke gynekologovi, tak verím, že ano.
kde jsi se toulala????

denis19
10. nov 2009

Wodanka, no to záleží v jaké jsi stádiu cyklu???? pokud v den kdy máš koordinátorku nebudeš víc jak 15 DC, tak to stíháte úplne nádherne, do vánoc očuráváš test!

wodanka
10. nov 2009

dobré ráno katti.. nabudúci týždeň v piatok

katti77
10. nov 2009

wodanka a kedy máš 16 dc?
denis tak trošku vás zanedbávam ☹ , ale aj makať niekedy musím, potom zase aj na facebooku som no nestíham 😀

denis19
10. nov 2009

katti, je mi jasné utržovat sociální vazby, to je náročné 😀 😀

wodanka
10. nov 2009

budúci týždeň v nedeľu
a ty si na tom ako katti?

katti77
10. nov 2009

denis tak tak
a ešte chcem toho tak veľa stihnúť kým môžem a mám chuť, včera som bola na masáži, jáj to bola paráda, lávové kamene sú super, tak mi vyhriali celé telo...

denis19
10. nov 2009

wodanka, tak to máš úplne ideálne naplánované!!!!!!

katti77
10. nov 2009

wodanka tak to pekne stíhaš, super
no ja som dnes začala s proverou, tak sa vytešujem a zároveň aj bojím, no veď to poznáte
denis koľko si pila vody za deň? ja neviem či vypijem aspoň tri litre

wodanka
10. nov 2009

tak to ťa už nedobehnem katti 🙂 kedy ti vychádza ET?

katti77
10. nov 2009

okolo 10.12. a to nevadí ideš v tesnom závese za nami 😉

mirm
10. nov 2009

ahojte
ja som prave volala do poistovne. Ziadost tam mam uz skoro 2 tyzdne a este sa na nu ani nekukli ☹

denis19
10. nov 2009

holky stíháte vánoce 😀
katti, já bežne denne vypiju tak 2,5 litra vody a to je max postačující, ale pri stimulce jsem pila asi tri litry vody.

katti77
10. nov 2009

denis tak to aby som začala 😀
tak ja sa vianocmami teraz nezaoberám, lebo predpokladám, že nič nebudem robiť, len ležkať a o darček sa postarajú v heliose, budem ako princezná a dúfam, že dám královský dar môjmu mm 😉
mirm tak to ma neprekvapuje a čo ti povedali kedy to podpíšu?

denis19
10. nov 2009

dáreček to bude parádní, to ti povím 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre