Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
11. nov 2009

dali, prečo???? bublinka tam už byla i normálne videt a ted v úterý jsem videla úplne zretelne pulzovat srdíčko, paráda

cisielko
11. nov 2009

Kajka..tak držím aplec aby si sa nám čo najskôr ukázala s fotečkou 😀 😀 😀 😀

Romy..som sa tak napráskala segedínu..sim mi také chute narobila 😀

denis..tak máš čo nemáš tu tehu knižku?

denis19
12. nov 2009

Bré ránko lenošky, jinak to už ani ríci nejde.....kde se stále touláte?????
cisielko nemám, dostanu až v decembri, nevadí, hlavne že bude

romy.....jak Ti je, ulevuje to?

romy01
12. nov 2009

dobre ranko

denis tak hod fotecku z piatku do albumu.
inak baby zatial mi je dobre - to je uzasny pocit 🙂 🙂 🙂

denis19
12. nov 2009

aho ROmy , tak vitaj!!!!! Hodím, ale nejak se mi nechtelo adr mi prepočítal presne tehul a dnes jsem začala 9tt, na den presne 😀
a včea bylo jak????

romy01
12. nov 2009

denis to kvoli odberu - aj mne dnes nabieha 9 tt skus si upravit profil - v tvojom pripade je to kvoli dlhsiemu cyklu

cisielko
12. nov 2009

Ahojte 😀

Denis..tak v decembri..a prečo má Ro už teraz, to sa nejako rozlišuje?

denis19
12. nov 2009

už jsem to upravila a melo by to ted být ok, tak uvidíme 😀 ale to je ten nejmenší problém
jo a napálila jsem ti na dvd i jogu pro tehulky, vypadá to dosti dobre, už jen se setkat,ale takové vánoční trhy v BB nejsou k zahození 😀 stejne mužeme začít cvičit až od 12tt

denis19
12. nov 2009

cisielko,
no nevím, já jsem jen četla, že tehul knížky se dávají až ve 12tt a muj dr se toho asi i drží, jako na první poradne. tak nevím,ale je to vlastne jedno.

romy01
12. nov 2009

denis aj ja som cakala ze ju dostanem az na prvej poradni, no tu mam az v 13 tt uz po vysetreniach v 12tt tak mi ju dala hned a pozapisovala mi do nej rozne terminy. Inak na tie vianocne trhy urcite chcem prist, BB mava fest dobru atmosferu a ja cvicit zacnem zrejme az v januari -

denis19
12. nov 2009

já to také plánujipo vánocích jako cvičení a tak potom dejte vedet a dáme nealko punč na trhoch 😀

romy01
12. nov 2009

no jasne , dame stretko, tesim sa a rada by som pozrela ten obchod baby svet pri europe, co si spominala

cisielko
12. nov 2009

Ach tak..tak Romy ju dostala už v predstihu..a vianočné trhy v BBsú naozaj super 😀

denis19
12. nov 2009

tak tam ráda pujdu romy, do baby sveta 😀
no cisielko nikde není npsáno , žese k nám pridáš na trhy????, to už budeš lehce tehulkovat.... 😀

romy01
12. nov 2009

ja sa tesim, lebo vianocne trhy v BB som este nevidela ale bola som par krat na jarmoku a to stalo za to, bolo to perfektne.
Trosku mi zacina byt soufla, ale len trosku, zatial mi je neporovnatelne lepsie oproti vcerajsku. neviem ci by som sa nemala najest, neviem ci tie termixy co som zblajzla mi stacia lebo nie

denis19
12. nov 2009

romy, já si myslím, že to ti nestačí, už a že termixy nejsou nejlepší alternativa, acidko by bylo lepší,ale vím, že nemusíš mléčné výrobky,ale pokus se.....já jsem na piškotech a čaji a to midelá dobre, jen mám velkou spotrebu piškot....ale klid,jak jsem se došetla, too období je emočne náročné,ale jak se prehopneme do 13tt, prý to bude to nej období tehulkování

cisielko
12. nov 2009

Denis no pradvu ty máš..ak by ste chceli tak by som sa možno aj pridala 😀 😀 žeby som už ľahko tehlkovala, no..možno aj áno 😀

Romy..tak už to ide na teba zase..júj tie tehu nevoľnosti 😀 😀

katti77
12. nov 2009

ahojte babulky, tak ja zase nič nestíham

cisielko tak sa ti ti kráti, zajtra prvá včelička, a pi!!! 😉

cisielko
12. nov 2009

Kati..pijem ako o život som začala ddruhý 0,5L a čo ty? volala si za výsledky?

romy01
12. nov 2009

ahoj katti,
no sla som do obchodu lebo ma napadlo, ze by som si dala prazenicu s paprikou, a nemam chlieb a teraz ked uz mam chlieb ma napadlo ze mam chut na jablko tak zujem jablko 😀 A nevolnost presla bolo to len chvilkove - len aby zas neprisla vecer 😝

katti77
12. nov 2009

romy počúvaj ty mi robíš také chute 😠 , ja musím počkať na obed, potvorka jedna 😀

cisielko no tak ty sa nezdáš, ja pijem len prvý 0,5 l ale ja ťa dobehnem...a výsledky budem volať až po jedenástej, tak mi sestrička vravela...a dnes si idem aj po inekcie do lekárne, lebo ešte dnes im má prísť gonal, tak nech tam nechodím na päť krát...
a dnes som mala hrozný sen, išla som do iného car a tam mi povedali, že som neplodná, a že načo si pichám inekcie, a také reči, a hrozný prístup, som sa zobudila na to, že asi budem revať...
a počuli ste, že v martine otvárajú aj iscar, ako nechápem, prečo to radšej neotvoria v takom meste kde to ešte nie je, aby to mali ženy čo najbližšie, ale všetko len do tých istých miest...asi zistili, že heliosu sa veľmi darí tak sa chcú aj oni trošku nabaliť...ale to len tak na okraj...
romy no nevolnosti ešte 3tt a možno bude po nich 😉

denis19
12. nov 2009

romy nepríjde, koukám, že už máš hezký guláš v chuťových pohárkách 😀
ahoj katti, vidím, že už dáváš rady na pitný režim, super, jen tak dál holky a hclastat a chlastat ty čaje a vodu 😀

katti77
12. nov 2009

denis snažím sa chlastať 😀
ale ešte musím začať s tými bielkovinami, to tiež pri mojej lenivosti je horšie, asi zájdem do metra, nakúpim celé balenia a budem jesť do nepríčetnosti...
čo také by som mala najviac? nechám si poradiť od skúsených, viete chcem vo všetkom ísť vo vašich šlapajách 😀

cisielko
12. nov 2009

Kati..no teda...aj už končím a za chvílu začnem ďaľší pol liter, tak makaj aby si ma dobehla 😀 a o tom car som nepočulôa..prečo to pchajú všetko do MT zišlo by sa niečo aj v BB 😠 a bol to len sen, tak kali nato a chlastaj 😝

Romy..ty máš naozaj tehu chute..raz to potom to..Denis aj ty si natom tak?

romy01
12. nov 2009

baby sa cudujete? ved som doma sama a nemam co narobote iba premyslat co zblajznem 😀 😀 😀
teraz mi zas pohlad zastavil na susenych marhuliach, no co vam budem hovorit.
katti pocuj ty jedna nezbednica - nema vyznam ak do seba nalejes 2 litre vecer o piatej.. Musis pit postupne cely den kazdu hodinku inak to potom naraz vycikas a telo sa neocisti. Tak sup kazdu hodinu pohar do seba - inak ja sa snazim stale pit aspon 2 litre denne - aspon dufam ze potom nejem zas tak moc a moc nepriberiem.
O tom centre som nepocula - inak si myslim ze ak je totak tak chcu robit konkurenciu, co je podla mna blbost. Nezalezi kde to centrum je ale aky su uspesni a aki su tam lekari. Ved helios je aj v ZA a vraj su tam baby neni az tak spokojne kvoli nejakemu lekarovi co tam robi. Takze ta politika Iscaru nie je OK - fakt by sa mali umiestnit inde.- lebo fakt niektore baby by dali prednost len kvoli mensiemu dochadzaniu

denis19
12. nov 2009

katti to jsou sny,prd na ne, máš jiné starosti 😀
já nemám chute žádné, jen mi nechutná ranní káva, to je vše a cítím, že když se délepohybuju tak nestíhám s dechem, toť vše.
co se týče bílkovin, takjá šlapala na acidofilním mléku a živých jogurtech , nejdela jsem uzeniny, ty vlastne ani nejím a dobré je červené maso, teda kravička 😲

katti77
12. nov 2009

romy snažím sa piť počas celého dňa 😝 ..
a presne radšej mali to centrum otvoriť niekde kde nie je, lebo sú ženy ktoré musia neskutočne ďaleko dochádzať, ono sa to dá, keby to bolo jedno IUI a sú hneď // ale ťažké je to pri IVF keď tam chodíš ako na klavír...ja si tiež myslím, že to záleží od doktora akého máš a nie od názvu centra...
denis dík, tak naklušem do obchodu

denis19
12. nov 2009

také si jinak myslím, že je jedno pokud bude Iscar i v MT,pokud tam nebudou aspoň tak dobrí jako jsou helisáci mají smulu a každá pujde tam, kde je nevetší pradepodobnost otehotnení a v této statistice suverénne na slovensku vede už helios!tak to mají jedno!
podle mnemá v tomto romy pravdu, myslí si, že se tam nabalí ,ale pokud nemají výsledky v BA, tak je nebudou mít ani v MT!!!!!

cisielko
12. nov 2009

No veru..to dochádzanie je strašné..čo ja som z BB ale nietkré z východu..je todivné, naozaj to mai dať do iného mesta 😖

Romy..ty budeš ako buchtička ak to pôjde takto stebou ďaklej..budeš sa gulatieť až až ale hlavne, že ste zdravučký 😀

romy01
12. nov 2009

baby tesim sa ako dnes uvarim segedyn - ako som vydata nikdy som ho nevarila - sem tam mi dala mama ked mala navarene tak som zvedava - inak konecne zacinam byt ako normalna manzelka - lebo u nas sa cez tyzden nikdy nevarilo a cez vikend varil mm - ja som bola len pomocny kucgar - jeho to bavi a rad skusa kadeco z internetu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre