Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
12. nov 2009

jsou to proste jen vypočítaci,nic jiného

romy01
12. nov 2009

presne tak denis, keby im islo o to aby boli blizko k pacientkam tak to riesia inak, chcu vytazit z mena mesta

denis19
12. nov 2009

romy, ty jsi ješte nevaarila seged????? no toto, já bych si tkaé dala,ale nemám kapustu,nevad, dovezu si od našich a ukuchtím i já

cisielko
12. nov 2009

Romy..ty si mi narobila včera také chute, že ja so si ho včera navarila dnes ho mám v robotke na obed 😀 😀

Baby, je možné aby už pri bratí Provery človek stále žral? ja som stále hladná a ni voda nepmáha 😕 a to už som začala 3 pol lietr Kati 😝

romy01
12. nov 2009

mne dali kapustu svokrovci - stale by ma nou krmili ale minule som na nu mala fest chut a potom mi z nej bolo strasne zle tak mi ostala.
Inak poslala som do heliiosu otazku ze ci budeme zaradene do septembra alebo oktobra co sa tyka uspesnosti toho IVFka - som zvedava

dana10
12. nov 2009

Ahojte dievčatá,
cisielko no ty si sa napráskala segedínu a čo tak poslať mňam,mňam 😀 😀
Kati, no to si mala čo za sen, hoď ho čo najrýchlejšie za hlavu, ty už aj picháš bolí to ? 😉
Cisielko ty pich,pich pacifik zajtra
Denis ja by som tiež varila ten seged, ale kapusta je u svokrovcov? ☹
Romy ty dnes budeš mať premiéru vo varení seged. 😉 🙂

romy01
12. nov 2009

to hej dani - budem robit len taku mini davku a uvidim co z toho bude

dana10
12. nov 2009

Romy, neboj keby to mm nechcel treba ho vyhladovať a potom zje všetko 😅 a ty si stým poradíš

cisielko
12. nov 2009

Romy..neboj nejako to zvládneš..bože ja som hladná a to som už horalku zožrala do hladu..ak to takto pôjde tam ma porazí..budem ako sud a to ani tehu enbudem 😠

Danka..ahoj..no pich pich 😕 a Katka ešte nepichá..ona je 4 dni po mne..ja som začala v pitaok a ona v utorok a čo ty? čo nové?

romy01
12. nov 2009

baby tak uz sa to vari, len neviem ci som zvolila spravny postup - dala som tam cibulku masko, papriku sol korenie rascu a kapustu - no a smotanu asi az na koniec ze ?

katti77
12. nov 2009

tak babulky ja som konečne vypila 1 l...zajtra idem na interné, čo tam s vami robia?
dana tak ako už napísala cisielko, až v utorok prvá včelička, potom ti poviem či bolí 😀
dana a ty sa ako cítiš? ešte týždeň a ideš na krv...ideš aj testovať?

tak ja takéto veci nevarím, na to mám starkú, profesionálnu kuchárku, ona mi vždy zavolá, že varila fazuľovú polievku na kyslo, lebo to milujem, alebo segedín a tak...a hlavne má takú radosť keď si naberiem dvakrát, že až, tak sa vytešuje zlatko moje...

cisielko aj ja žerem hrozne, každý večer o deviatej dostanem chuť na sladké, predtým som sladké jedla málo kedy, ale teraz nejem ale žeriem....

dana10
12. nov 2009

Romy, ja keď ho varím,tak cibula,mäso ,soľ, korenie a trochu vody aby bolo mäso ponorené a varím zatiaľ len to.Potom neskôr pridám kapustu a spolu sa to varí aj s tým mäsom.No ja idem variť vysmážaný karfiol a paradajkovú polievku.Robíme niekomu chute 😀 😀 😀
Cisielko zatiaľ čakám lebo sa mi zdá že z toho iui nebude nič a 23.11.krv+koordinátorka

romy01
12. nov 2009

dana - vyprazany karfiol zemiacky atatarka - more vies ako mi tecu sliny ? esteze nemam jazyk ako pes, inak by bol cely gauc oslintany.
no ja som tam bachla aj tu kapustu a teraz som to aj podliala. Zacina to voniat dobre - inak moja stara mama robievala taku velku farebnu fazulu na smotane - to som ako dieta milovala ale moja mama sa to nikdy nenaucila tak robit a ja to tiez neviem - hmm dala by som si, no starka uz nezije.

dana10
12. nov 2009

Romy zabudla tá smotana sa tam pridá až ku koncu a možno aj by som to zahustila , uvídíš aké to bude husté 😉

cisielko
12. nov 2009

Romy..ja varrím ako Danka..kapustu dávam až keď je mäso mäkké a makoniec keď je už mäkká aj kapusta si rozmiešam msotanu s trochou múky a dávam,...mňam 😝

Danka..jáj ja som maôla fkarfiol v nedelu, tiež som si pochtila..no uvidíme..nezúfaj, možno budeš milo prevapená a keď nie tak sa vrhneš do IVF.a či bolí, poviem ti zajtra bŕ 🙄

Kati..tak liter za sebou..a dopíjam ešte stále ten 3 a nejako ho nejdem dopiť 😠

cisielko
12. nov 2009

a aj mňa by zaujímalo čo robia na internom lebo ja tam idem zajtra tiež 😉

katti77
12. nov 2009

cisielko už viem čo robia na internom, zozbierajú výsledky, popýtajú sa ťa na choroby, pošlú na ekg a napíšu správu...
a pijem pijem, len neviem teraz posúdiť koľko lebo mám 1,5l fľašu a som tak v polovici, ale už som vypila 0,5l čaju a idem si ešte jeden spraviť

cisielko
12. nov 2009

ja som práve dopila tretí a už mám 4 takže to budú 2 L a to hádam v robote aj staščí..ešte doma 1l čaju a mám 3L 😀 😀 😀 tak si zistila..no super, dúfam, že tam nebudem trčať dlho 😠

katti77
12. nov 2009

no asi to nebude na dlho, len ako som ti vravela, u doktora dlho nebudeš skôr aby tam nebolo veľa ľudí...
no ja rátam, že už mám vypité asi 1,5 l ťa dobieham

cisielko
12. nov 2009

ejha asi by som mala trošku pruidať..no sa teším a ešte keď tam budú babky a nedkovia a budú kecať furt 😀 ja už mám 1,75L bebe..ako dnes, prídeš?

katti77
12. nov 2009

tak asi skôr nie ako hej, ale na budúci týždeň ak budeš mať čas tak sa stretneme, ok?
a aj tebe blbne facebook?

cisielko
12. nov 2009

nie, ja som pohode pripojená..no tak nevadí, tak keď budeš mať čas tak sa stretneme 😉

dana10
12. nov 2009

Baby sa keď som bola na predoperačnom kvôli LSK, brali mi krv a tie výsledky musíte doniesť na interné ona to tam pozapisuje.Potom Vás napojí na akési kábliky na nohy,ruky, brucho ,srdce chvíľu tam ležíte a cez počítač sa vyhodnocujú akési krivky sínusoidy, pýtajú sa Vás na choroby,váhu, koľko meriate, atď.
Kati,testovať nebudem lebo viem že budem pichať o sto šesť 🙂

cisielko
12. nov 2009

Dani..dík za info..zakže bude na káblikoch 😝 no radosti kopa.

dana10
12. nov 2009

Cisielko len aby si z toho neskolabovala.Keď sa Ti zmení rytmus dýchania tak čo potom, umelé dýchanie? 😀 😀
Ste tam bez podprdy ale s gaťurkami. 😀 😀 😀

katti77
12. nov 2009

dani to ešte nevieš, tak ešte ver, na plač a pichanie bude času dosť
tak to zase nie je nič extra špeciál na tom internom, len aby bolo všetko v poriadku...

cisielko
12. nov 2009

čože??????????????? to tam takto musím pobehovať???ale ja ssa hambím 😒 😒 😒 😒 😒 a prečo sami zmení rytmus dýchania, z nahoty?

mirm
12. nov 2009

ahojte 🙂
tak mame schvalenu ziadost.Este v utorok rano lezala v poistovni na stole a poobede bola schvalena. Ale este v care nieje a v poistovni mi ju nechceli dat aj ked som tam bola. Tak musim cakat kym tam dojde.

Sranda je, ze som uz vcera mala dostat MS a nikde neni, ani pobolievanie bruska nic. Nebrali ste nahodou niektora duphaston?

katti77
12. nov 2009

cisielko kľud, to nič nie je, a bude tam len doktor/ka a sestrička a tí už toho videli 😎
ani to nebolí ani to neštípe ani to nepichá tak sa ukľudni, lebo práve z tohoto sa ti zmení rytmus, takže pohoda a dýchaj 😀

ja už padám domov, idem vypočítať tie mzdy a potom ich zaniesť a potom po inekcie...

pa pa babulky

cisielko
12. nov 2009

No dobre..keď hovoríš, že to bude ok..tak ak nie tak sa zajtra teš 😎 ja pálim už tiež dom, tak sa majte dievčat..možno ešte večer kuki kuk 😀 Kati..drž sa teda zajtra 😉

MIrm..tak to je super..tak už len počkať a idete do toho...už si aj objednaná kdokimu alebo ešte nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre