Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
14. nov 2009

tak tak . ,ale čo už ked sú naši 😠 nič sa mi dnes nechce 😠

denis19
14. nov 2009

ahoh vierka!!!!! no men ani džusy,ale nevadí.....jak se jinak máš.

ano kajti, už nic s nima nenadeláme, jen je milovat a život nám poskytne za to odmenu.....

viera6
14. nov 2009

celkom to ide trochu mi býva zle ale tak zvlašne neni mi na vracanie iba mam take pocity na vracanie.Skor je to na odpadnutie či ako to definovat.A hlavne som sa po včerajšku trochu ukludnila.

kajticko
14. nov 2009

verím tomu aj tomu verím ,že to bude všetko inak ked budeme ako rodinka 🙂 🙂

denis19
14. nov 2009

no tyto pocity mám presne také, že jdu omdlít....ale mám pocit, že nejvíc to mám po jídle.....

denis19
14. nov 2009

no jako rodina kajkti, to je úplne neco jiného dle mne, my ti včera meli na hlídání jen nadve hodky neter pul roční a to bylo úplne jiné.....tak jsem zvedavá na tu zmenu, co to bude 😀 😀 úplne jiný systém,harmonogram dne a tak, ted si reknu , že jdu ven a jdu,ale potom....

denis19
14. nov 2009

tak baby neuveríte čo som vyparátila........já na místo červené papriky jsem do segedu nasypala chilli!!!!!!!!!!!!to je už fakt moc!!!

alessia22
14. nov 2009

dobre ranko vsetkym prajem, vlastne uz den 🙂 sledujem vasu komunikaciu uz dlhsiu dobu, lebo som taktiez pred vyse tyzdnom zacala so stimulaciou na ivf ... velmi sa z toho vsetkeho tesim a snazim sa verit, ze to dobre dopadne ... mam vsak mensi problem a bojim sa, aby to cele neskomplikovalo ... uz zopar mesiacov ma obcas pobolieva v prsnikoch, samozrejme je to najviac pred menstruaciu a pocas nej, ale castokrat je to aj mimo cyklu ... obcas je to len pravy prsnik, niekedy oba .... skusala som si nahmatat hrcky, no myslim, ze tam nic nebolo, mam podozrenie ze by to skor mohlil byt zvacsene uzliny ... nemate s tym niektora skusenosti? ... nemohol by to byt problem vzhladom na prave prebiehajucu stimulaciu ci pripadne neskorsie tehotenstvo? ... dakujem za akykolvek nazor ci skusenost

viera6
14. nov 2009

tak to čilli by si potrebovala skor nie už teraz a si to pomiešala alebo si na to prišla a dalo sa niečo poviberat.

denis19
14. nov 2009

ahoj alessia22,
pokud už stimuluješ tak je úplne normální, že te pobolívají prsa, je to príznak stimulace, každá co ji máme zasebou víme o čem píšeš a pokud te pobolívaly už i pred stimulací, pohla to být psychika, já bych si z tohoto velké starosti nedelala a byla hezky v klídku, pridala se do naší debaty a byla šťastná!!!! 😀 😀 😀

kajticko
14. nov 2009

no pekne aj ja varím aj odpisujem vieš to je tak ked robíme vela veci naraz 😀

alessia 22 vitaj medzi nami 🙂 ja s prsníkmi skúsenosti nemám žiadne.

denis19
14. nov 2009

no vierka nedalo se s tím už delat nic, neboť jsem to zjistila až když už je hotový a okusovala jsem ho jestli je dobrý 😀 on možná i ý je, jen pres tu pikantnost nic necítím 😀 😀 mamka mi poradila ješte pridat mléko, tak jsem to udelala a uvidíme za chvilku 😀

kajticko
14. nov 2009

alessia22 denis vie čo ´hovorí od začiatku tejto témy každej len dobre poradila a sme radi ,že ju tu máme 😉

denis19
14. nov 2009

ale kajti, žádné zkušenosti s prsníky????? 😀 😀 😀 tak se optáme tvého milovaného, ten možná má nejakou malou zkušenost 😀 😀 😀 😀 .....to je asi duledek toho chilli 😝

denis19
14. nov 2009

oooo kajti dekuji ti, to se po tom segedu hodí, malá pochvala 😎

alessia22
14. nov 2009

dakujem za privitanie, aj za odpovede 🙂 .... ale ved ja sa snazim tesit, tak ako vy vsetky, len si vravim, ze ak by to vsetko dobre dopadlo a malo sa to potom pokazit pre tieto problemy, dost by ma to mrzelo ... praveze ta bolest tam bola uz aj pred stimulaciou ... a ked som sa konecne objednala ku svojmu gynekologovi, s tym, ze mu poviem aj o tomto, bolest zahadne zmizla a teraz ked som uz zacala so stimulaciou, zda sa mi, ze sa opat objavuje ... no nic, musim byt len optimistka, ze to nebude nic vazne, mozno iba tie uzliny alebo neskodne cysty ....

viera6
14. nov 2009

ahoj alessia,
ja niečo podone len lavy prsnik a potom obidva som mala čiež ešte do maja.Stažovala som sa na to ale lekarka mi povedala,že to je s chrbtice.Nakoniec ked som isla na prve sono prsnikov ma to čieš strašne bolelo napisali mi,že je to cista a o pol roka na kontrolu .Po pol roku to boli nakoniec mliečne žlazi takže to bolo v poriadku.Ale ako piše denis pri stimulke je to normalne.

Denis to mlieko je dobry napad aj smotanu tam možeš dat ta to zjemni.

denis19
14. nov 2009

alessia22
a dlouho te pronásleduji ty bolesti???? mne to fakt pripadá jen na stimulaci a pred tím ,že zapracovala psychika. alessia22sama jsi si zodpovedne i prsníky prohmátla nic jsi nenahmatala, tak bud fakt v kidu.....nezatežuj se tíím....mne treba bolesti respektive tlak v prsou provází celý život, nejdríje jen pred menstruací a nekdy už i mimo tohoto období a tkaé sjemnic nenahmatala, muže to být i dusledek nachlazení.....radeji nám teda rekni neco o sobe, pokud jsi si letmo nás pročetla, tak už o nás co to víš.... 😀

alessia22
14. nov 2009

ahoj vierka ... mh, tak to som rada, ze to nebolo nic vazne ... mozno aj u mna to tak dopadne ... mna chrbat pobolieva velmi casto, lebo mam sedave zamestnanie, tak to mozno je aj z toho ... no nic, uz som sa dala na boj, tak budem len verit, pockam ako to cele dopadne a pri najblizsej navsteve svojho gynekologa ho poprosim o vysetrenie ... tak sa idem pustit aj ja do nejakej tej pracicky, zislo by sa upratat a co chvila je tu aj obed, tak prajem vsetkym dobru chut 🙂

denis19
14. nov 2009

No vierka, pokud bude nejhur pujde tam ješte smetanoška, to bude seged jako báseň 😝

alessia22
14. nov 2009

mh denis, aj to nachladenie sedi, nadchy mavam dost casto ... o sebe snad len to, ze chodim tiez do heliosu, stimulovat som zacala 4.11. hned po prvom pohovore s kooridinatorkou, ktora bola mimochodom velmi mila ... som z DK, mam 28 a caka ma teraz prvy pokus o ivf

viera6
14. nov 2009

denis ja stale davam smotanu a drahy ten by jedol segedin aj mesiac.

kajticko
14. nov 2009

aj ja dávam smotanu na varenie. a moj muž už segedín nemusí pri stavbe domu som dosť často takéto jedlá varila vo velkom a je obžratý 😀

denis19
14. nov 2009

alessia22 tak na začátek výslechu stačí,základní info máme 😀 tak také helios super, tam chodí i vierka a i romy no a já....tak úspech zaručen, takže na vánoce te čeká super dáreček, držím drápy!!!!

Kajti,ale zase co varit na stavbu že ano....pokud jsi tam ovšem nedávala chilli, to bych tvého draho chápala 😝

alessia22
14. nov 2009

ano, tieto vianoce budu ozaj vynimocne pre mnohe z nas 🙂 verim, ze kazdej prinesu to, co ocakava - ci uz dve ciarocky, schvalenie ziadosti, naplanovanie pohovoru s koordinatorkou a tak podobne ... a ze to vsetko u kazdej z nas vyusti skor ci neskor do toho isteho - krasneho a zdraveho babatka 🙂 treba sa tesit z kazdeho krocika, ktory pre to postupne budeme robit ... tak pekny den vsetkym, uz zacina aj tu u nas vykukat slniecko a to je dobre znamenie ... tak zatial 🙂

viera6
14. nov 2009

alessia pripajam sa k denis a držim prsty 😉

dievčata idem sa najest niejak došiel na mna hlad prajem dobru chut.
u nas po hustej hmle višlo slniečko tak bude pekny den 😎

denis19
14. nov 2009

u nás také krásný den , tak já vyrazím ven....v podvečer na prečtenou holky.....

lilinka81
14. nov 2009

Ahojte maminy a buduce maminy,zaregistrovala som sa dnes.Zatial som vas len citala,ale nedalo mi,ved to poznate .... plana hlava otazok a tu tolko skusenejsich..... Ma niekto prosim skusenost s pichanim Dipharelinu od 21.dna???

viera6
14. nov 2009

ahoj lilinka a vitaj
skusenost s Dipharelinom nemam ja som pichala Decapeptyl,ale určite sa niekto s dievčat s tým stretol.

lilinka81
14. nov 2009

Ahoj vierka a dakujeeem a vela stastia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre