• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
ďakujem všetkým za podporu :wink: inak mám z toho dnes uplnu depku som zvedavá wodanka čo nám povedia :frowning2: a to čo ste sa bavili ja chcem vložiť dve asi
19. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj kajticko ja som este tu... prave zacina moj serial, takze tu este chvilku zotrvam
si nervozna pred zajtrajskom?
19. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si zlatá ty nemáš depku mna poráža mám stres :frowning2: aj mám z toho strach kolko budem dplácať
19. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chvíľami už aj pochybujem, že to chcem.. trvá to tak strašne dlhooo :frowning2:
19. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko ja nemam teraz depku, tu som mala par dni dozadu.. teraz som v stadiu, ze neviem co chcem..
19. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela byť od pondelka PN. chcem už zo všetkého vypnúť :wink: o kolkej máš termín ja 11.30
19. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem o dve hodiny skor.. na 9.30.. ja planujem PNku az ked si budem pichat a to kedy to bude sa dozviem az zajtra
19. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super :wink: ja už to chcem mať za sebou :angry:
19. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež.. ale neboj, dočkáme sa.. veď cieľ je už tak blízko :wink:
19. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že konečne sa pohneme aspon trošku do predu zabíja ma to čakanie :angry:
19. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa tiež.. teraz každý deň pozerám do kalendára a počítam ako mi to vychádza, či to stíham tento rok alebo nie.. a popri tom sa mi stále mení nálada, raz to chcem inokedy nie, a inokedy som nervózna, že to tak dlho trvá .. už aj mm si stihol všimnúť, že sa so mnou niečo deje :unamused:
19. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve na mojho nervozna :frowning2:
19. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď aj ja.. v poslednej dobe sa stále len hádame a najlepšie je keď si večer ked sa doma stretneme zoberie každý svoj laptop a robíme si svoje
19. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tak stále mu za niečo nadávam dokonca viem,že jeho to dieťa trápi viac ako mna. dúfam,že sa to tehotenstvom vyrieší :frowning2: on pozerá telku a ja v izbe PC
19. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás je to tak, že mm chce bábo viac ako ja.. ale to bude asi tým vekom, je odo mna o pat rokov starsi :slight_smile:
19. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj len o dva :slight_smile: teším s aže zajtra budeme múdrejšie :wink:
19. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším.. :slight_smile:
19. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja už asi dnes ani nezaspím :sunglasses: ja už mám budúci týžden ms tak budem už dúfam pichať ako dr povedal :wink:
19. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš super.. mne má ms prísť až 5. decembra :frowning2:
19. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som vás prišla na rýchlo povzbudiť :grinning: Wodanka, Kajtičko...viem, že máte stres čo vás čaká ale vy sa nemáte obávať ani stresovať ale tešiť ženy...veď už čoskro ste v tom a idete pichať..musíte to brať tak, že sa konečne pohtete z miesta...nemyslite si , že ja alebo iné baby nečakali tak dlhko ako vy..všetky čakali a dočkali sa a vy začínate zajtra pohovorom a to už je len krôčik k cielu..zajtra budem čakať infoošky a všetky pocity a dojmy..takže hor sa hore hlavu a tešťe sa..veď zajtra máte konečne svoj vytúžený pohovor..ženy to supééééééééééééééééééééééééér :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik cisielko.. ved my sa tesime.. vsak kajticko.. :slight_smile: len zatial su tie pocity take zmiesane, ale zajtra sa to urcite vylepsi :wink:
19. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme čísielko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: si zlatá :slight_smile: ja už chcem tiež písať ako pichám :wink:
19. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakjtra budú tie pocity o veľa krajšie..uvidíte samé..budete nadšené a šťastné, že konečne je to tu, že konečne ste sa pohli na vlak, ktorý má aj konečnú stanicu...a nastúupite na vláčik ku mne a ku katke :grinning:
19. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné wodanka ved zajtra už budeme plné elánu ked sa Vám budeme môcť pochváliť čo dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa teším na vaše prvé včeličky..verím, že ich zvládnete trošku lepšie ako ja a nebudete sa tak stresovať..júj jedna vec je super, že ja už ju mám chvalabohu za sebou :grinning:
19. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne už dve baby navrhli ,že mi budú pichať .najradšej by som sa to naučila sama nech nikoho neotravujem
19. nov 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už za 11 hodín budeme vedieť čo a ako.. :wink:
cisielko aj ja sa teším na prvú včeličku.. a potom aj na prvú včeličku môjho drobca ked natúpi ako prváčik do školy :slight_smile:
Dobrú noc..už naozaj idem..ale zajtra som v duchu s vami :grinning:
dik cisielko.. aj prajem dobru noc.. moj serial uz konci, tak sa idem na ten zajtrajsok aspon trocha vyspat..
19. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dobru zajtra sa ozveme pa :wink:
19. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok