Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

soni1
21. nov 2009

Neviem, dr. mi povedal, že by v pondelok robili transfer. Tebe na koľký deň robili?
A to, že budem veľa piť mi pomôže?

denis19
21. nov 2009

jo to ti odplaví hormony ven z tela a mne delalai ET na pátý den po prodloužené kultivaci

cisielko
21. nov 2009

Soni..presne ako píše Denis..veľa pi..a mne sa to zdá tiež nejako skoro..veď to sú len dva dni 😕

Denis..to nieje až také strašné 3kg..ale vyplatili sa 😀

Kajtičko..veď už na bud. týžsdeň picháš, to je super..tých pár dní ešte vydržaj 😉

Pichačky moje..potrebujem hodiť radu :oops: :oops: :oops: :oops: pred chvílkou som si pichala včielku, no opviem vám táto mi dala zabrať :? 3xsom si pichala a 3x som ju musela vybrať :roll: ani za ten svet nešla cez bruško prejť, neviete mi povedať čo sa mohlo stať? inokedy ani neviem, že si ju pichám a teraz som ju tam musela riadne narvať aby mi prešla..dnes som celý deň riadila, nebude to tým?alebo žeby bola tupá ihla?pichám raz na jednej strane raz na druhej a idem smerom k pupku..už som skro pri ňom, môžem pichať aj pod pupkom či sa mám zase radšej vrátiť na začiatok? ja viem otázok jak sviňa ale dnešné pichanie ma dosť našatvalo...ďakujem za každučkú radu ;)

romy01
21. nov 2009

ahoj soni
pitie tekutin moze vo velkej miere OHSS zabranit, ako pise denis, vyplavuju sa tym zle veci tak pi ako ti lekar nakazal a budes OK.
Co sa tyka transferu tak u nas to zalezi od zeny ako to chce a aj od toho kolko mas vajicok. Ak je vajicok viac - aj ty ich mas pozehnane - gratulujem k urodicke - tak sa doporucuje predlzena kultivacia - 5 dni a tak ostanu len tie najlepsie a najzdravsie, ktore sa vkladaju a zvysne zamrazia. Ja som mala iba jedno vajicko tak mi predlzenu kultivaciu nedoporucili - vraj naco cakat a transfer sa v takychto pripadoch robi uz na treti den od odberu.

vierka , nebola som doma ale idem to skusit, dakujem

cisielko
21. nov 2009

Romy..ty si mala iba jedno vajičko..a le aké super vajíčko..nahradilo ďaľších 10 😀

romy01
21. nov 2009

to hej cisielko, je to bojovnik

viera6
21. nov 2009

soni pripajam sa k dievčatam.
cisielko musel som sa zasmiať 😉, ale hlavne koli tomu,že toto iste som prežívala aj ja.Aj mne sa par krat nedala ihla celkom vpichnúť myslím ,že si to možeš pichať aj pod pupkom vraví sa,že tam to tak necitit.Mne to však bolo neprijemne.

romy01
21. nov 2009

vierka tak jeden obrazok uz mam 😀

romy01
21. nov 2009

a ten druhy obrazok ako tam dostat ? aj ja chcem aby mi babatko povedalo ake je belke

romy01
21. nov 2009

velke - nie belke

viera6
21. nov 2009

super romy 😅 😉

romy01
21. nov 2009

len neviem ako tam mam dostat ten druhy obrazok

viera6
21. nov 2009

ten druhy obrazok by mal ist tak isto

viera6
21. nov 2009

ak ti nejde tak skus http://premamy.sk/ticker

romy01
21. nov 2009

tak uz to mam - super,
dakujem,

romy01
21. nov 2009

pozeram ze mas nobe obrazky - 😀 😀 😀 mooooc pekna bublinka a aj velika - ten moj krpec mal 11,4 mm na 7tt plus 2 dni - ale oni teraz rastu fest rychlo

viera6
21. nov 2009

prosim, som rada že sa ti to dalo 😉

viera6
21. nov 2009

dakujem,aj tvoj bojovniček=čka je pekny a aj velky,Krajko povedal že meriame presne na tyžden a den. 😵

viera6
21. nov 2009

idem sa rozlučit nejak ma berie na spanie neviem či dopozerám dobu ladovu 3.
Prajem ešte pekny zvyšok večera.

cisielko
21. nov 2009

Vierka, Romy..aké máte krsáne albumíky a v nich ešte krajšie fotečky 😀 😀 😀 😀 😀

Vierka, ďakujem..takže je to v poho, nesmuím sa teda báť, že som niečo pokašlala riadením 😝

denis19
22. nov 2009

Dobré ránko devčata, tak šup šup s postýlek ven a komunikovat....... 😀

soni1
22. nov 2009

Ahojte, tak ja si mám okolo desiatej zavolať do labáku a informovať sa o výsledku oplodnenia.

denis19
22. nov 2009

tak super dej hnedle vedet jak jsi dopadla 😉

wodanka
22. nov 2009

dobré ránko sa praje všetkým 🙂
holky ďakujem za povzbudenie, včera som vám nemohla písať, spravili sme si s mm malý výlet do Prahy na muzikál Dracula. Bolo to bombové 😵 😀 hneď by som išla znova. Čo sa týka toho odloženia mojej stimulky o mesiac, tak s tým som tak nejako rátala, takže ani nie som moc smutná. Takto si aspoň predĺžim sviatky, nakoľko od tretieho januára by som chcela byť na PN. V tom období mám začať pichať už druhé injekcie.

cisielko, katti, kajticko, držím silno prsty nech ste čoskoro tehuľky. Už sa teším ako nám sem budete posielať tehu vírusíky 🙂 😉

denis19
22. nov 2009

ahoj wodanka, tak to byl krásný výlet,ale asi i náročný,ne????
máš to super promyšleno, vánoce, pn, tehotenství....paráda 😀

dana10
22. nov 2009

Ahojte babky.Čo ešte spíte alebo varíte už obedy 😉 😉
My sme mali včera zabíjačku dve prasátka na vánoce,sme nárobení ako mulicde.Radšej si kúpiť meso za hotové a nemať starosti.Kto má chuť na kapustnicu, klobáskové mäso, jelýtka samá zdravá strava 😀 😀 😀

soni1
22. nov 2009

baby, oplodnilo sa mi 5 vajok

wodanka
22. nov 2009

soni tak to je super 🙂 a koľko si chceš dať vložiť a kedy ideš na to?

denis, celkom to ušlo, predstavenie bolo už o druhej, tak sme ráno vyrážali o deviatej a večer o desiatej sme boli už doma. A to sme mali aj medzizástavku v reštaurácii Zdenka Pohlreicha 😎

denis19
22. nov 2009

wodanka, tak to je perfektní, ten výlet....
soni
paráda, tak máš pet kousku, ted už jen se modlit,aby rostli!!!!!! kolik si dáš vložit????
dana
taková zabíjačka, dlouho o tom sním, byla jsem na nejaké asi deset let dozadu a už mi vzpomínky bednou 😲

cisielko
22. nov 2009

Ahojte 😀

Soni..to je super..máte teda 5 bojovníkov, to je vynikajúce..koľko si dáš vložiť?

Woadanka..super výlet..ja by som tiež chcela ísť do Prahy, už sa tam dosť dlho chystám..a pekne si si to naplánoval, perfektne..nmeboj budeme posielať..teraz posielajú baby a mi sa k nim priidáme 😀

Danka..zabíjačka, ja to zbožnujem..my sa tam vždy stretneme celá rodina 😀

Denis..ahoj 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre