Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
26. nov 2009

kabát???? to jsi dobrá a doma.hm, super!
neva, jako ta fotka apoň se mám stále naco tešit 😉

kuspitka
26. nov 2009

ved este ani ja som ju nevidela.
len na vianoce bude mat volno to ja budem rodit. 😅
hej domka sijem kabat pondelok jej ho beriem

denis19
26. nov 2009

tak to jsi dobrá,asi máš teda i dobré vybavení a težkou konfekci,co?
a už jste dokonali prestavbu bytu?

kuspitka
26. nov 2009

denis nie.murari dne tu neboli neviem ani kedy pridu.
bojim sa ist aj prec ,lebo keby prisli.
uz ma stve to vsetko byt stoji.

denis19
26. nov 2009

a co ješte musíte udelat????
jako štve te co to všechno kolem toho bytu stojí? dobre jsem pochopila poslední rádek?

kuspitka
26. nov 2009

denis mna to bavi,ale isla som len pre kamosku inak pre nikoho nesjem len pre seba

kuspitka
26. nov 2009

tak to ,ze stojime stym a mala co novidiet bude tu a etse ani podlaha tam nieje.
tak este musime natom urobit malovku,plavajucu a dlazbu.potom vsetko tam prestahovat

denis19
26. nov 2009

no a budeš šít pro malou....to bude parádnice 😲

kuspitka
26. nov 2009

denis este som neskusala sit take male veci,ale mohla by som skusit

romy01
26. nov 2009

kuspi, veru mm mal vcera firemnu party ale nebol dlho, zdupkal uz o deviatej, lebo vraj ich tam nalievali a on to zas nema rad ked sa len chlasta, potom mu byva zle. No potom vecer sme nemohli zaspat, tak sme kukali do noci filmy a teraz je uplne ako mimino odpileny. Ale on sa o osmej preberie a pride ku mne.

denis19
26. nov 2009

počkej, tak vy ted bydlíte v jiném byte, než plánujete bydlet s malou???? nebo neco nechápu?

katti77
26. nov 2009

ahojte babenky, prosím vás ktorá pichala gonal, koľko ste si ho pred tým vytiahli z hladničky?

denis19
26. nov 2009

katti neporadím, nepíchala jsem gonal,ale menopur a ten se skladuje také v lednici a ten jsem si vytahovala tak 10-15min pred akcí 😲

kuspitka
26. nov 2009

denis my mame dva byty vedla seba a su 2izbove a chceme to spojit.
katti ja som pichala gonam tak asi polhodinku.
chce sa mi plakat.poslednej dobe chcem len plakat

katti77
26. nov 2009

ďakujem denis, no čo tak ma to bude viac štípať, keby dačo 😝 , ale si zlatá ďakujem

denis19
26. nov 2009

Romy
tak to máš nácvik na mimčo 😀

denis19
26. nov 2009

kuspi
ahá ted to chápu, tak to je fuška,ale máte dve kuchyne 😀 super!!!!!
tak breč, čistí to oční kanáky a uvolnuje emoční napetí a zabranuje mozkové príhode!!! 😀

kuspitka
26. nov 2009

nie len jednu budeme mat len dve kupelne.
denis len mna uz toto vsetko ubija mm v praci a ja domka sama .
a stve ma to ,ze tak dlho maka a nezaplatia mu to

katti77
26. nov 2009

kupsitka ďakujem aj tebe, tak to už nestíham, pichám o 19.45 ale zajtra budem múdrejšia 😀

keď už budem na PN tak sa vám aj venovať budem, len neviem kedy to bude, ale však raz to príde, tak sa mi tu zatiaľ majte pekne a tehuľkujte v zdraví

denis19
26. nov 2009

kuspitka
rpzumím na plné čáre!!!!
i ten muj maká jako debil a eura nikde! možná na jare,ale do té doby musíme z neceho žít a naškrábat si zásoby na rok dopredu mi nejak nejde.

kuspitka
26. nov 2009

katti ty niesi domka na pnke?
denis hej je to biedne a poriadne.on ma pracovnu dobu od 8:00do16:00
ale inak maka od 7:00 do 20:00 a to nema ani zaplatene co maka najviac a nato sa hnevam velmi
co ma sotoho,ze tolko preacuje nic.ked bude mala tak mu poviem,ze mas pracovnu dobu
tak ju aj dodrzuj

denis19
26. nov 2009

presne!!!! tvrdý režim§
končím, jsem grogy a je mi nejak blbe, tyto omdlívací návaly mne serou!

kuspitka
26. nov 2009

denis ved aj ja idem plakat do vankusa 😅

katti77
26. nov 2009

kspitka nie, uvidím ako sa budem cítiť, ale mám to dohodnuté zo šéfom, že môže ísť domov keby mi bolo zle
no nič idem si pichať tak sa majte

kuspitka
26. nov 2009

katti tak to mas super,ze si tak dohonuta.a ked nemas stres tak to je este lepsie.

cisielko
26. nov 2009

Sobček ako radia dievčatá ber karu a utekaj od nehoa kade lahšie..že v júni..on na niečom fičí?????ja ti vešmi neporadím kde ísť, lebo ja chodím do Martina a som fakt spokojná..sú tu perfektný ľudia 😀 😀 😀 😀

Romy..to je fakt krásne a pozitívne..gratulujem babenkám..ma to nórmalne nadchlo, že sa v Helíku tak darí..verím, že to takto pôjde aj snami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kuspitka..mne sa tiež páči stanislava..možno to bude tým, že moja sestra sa tak volá 😀

Denis..a ty nemáš nejaké mená vybraté?

Kati..ja som už pichla Menopur a pohoda..neštípe...

Baby, Menopur má byť v chladničke????????????????????????ja ho mám v skrini, mám si ho tam dať???????lebo toto ja počujem prvý krát 😕 😕 😕 😕 😕

romy01
26. nov 2009

ciselko kukni do pribaloveho letaku, ja som mala purehon a b lekarni mi kazali dat do chladnicky ale potom som citala v letaku ze to ma byt do nejakej teploty a izbova teplota tomu vyhovovala.

kuspitka slzami sa vyplavuje aj adrenalin alebo nieco take, takze taky plac pokial nie je vyslovene z depresiii je vraj dobry, tak len plac, to sa ti urcite ulavi

cisielko
26. nov 2009

Ďakujem Romy..sme to kukli s mm a vraj do 25stupňov to môže byť..tak som to vrátila naspät do izby..mám to naspodku..a chascem červené víno ako ste mi oradili..že je to dobré..len to víno mi nejako nejde cez ústa bo ja to nemusím 😖

v555
26. nov 2009

tak ho nepi cisielko,a ten Menopur nema byt v chladničke len Decapeptyl,Puregon,Gonal,Pregnyl 😉

v555
26. nov 2009

ahoj baby-zabudla som sa pozdravit
ahoooooooooooj Kuspitka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre