Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tremonti
26. nov 2009

len mi neovorte ze vsetko to co si pisala v555 treba do seba natiskat-tabletky.sak mna isto klepne,ja som neskutocne zvedava ze ako ich budem znasat.nie je z toho blbo???

cisielko
26. nov 2009

VVV5 ahoj..ale jeden pohár ma nezabije a je to pre dobrú vec... a tým, že je suché sa dá aj vypiť 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem už som ho vybrala z chladničky a je nspäť kde bol..a ty si sa kde túlala celý deň?

v555
26. nov 2009

tremonti-to su lieky ktore sa pichaju ale vzdy len jedny.
cisielko-tarala som sa v robote,prisla som domov o 16.00 a isla som cvičit a konečne som tu.

cisielko
26. nov 2009

V555 aké lieky si picháš??? 😲 😲 😲 😲 prepáč ale je nás tu toľko že už sio to nepamátám 😝

Tremonti..nie som v obraze.. 😝

tremonti
26. nov 2009

no myslela som ze ci z tych injekcii co tu pisete ze sa pichaju , ci z nich nie je zle ved su to hormony,nie?
cisielko ja si este len skladam ,,obraz,, 😀

v555
26. nov 2009

žiadne,ja som s tym už skončila.

v555
26. nov 2009

zle mi z nich nebolo len som nejakosi pribrala ale to je moja chyba lebo vela jem 😝

cisielko
26. nov 2009

Temonti..tak ty len zisuješ..no ja si pichám do 123.11. Diphelreline a to v pohode, od nes pichám Menopur takže to sa ešte uvidí..ale určite ma bude bolieť bruško..veď aj mám keď budú folikuli 😀

V555..takže teraz čakáš alebo ako?

v555
26. nov 2009

ano čakam a hlavne špekulujem čo vymyslim 😉 ja som taky špekulant ale určite som s tymto neskončila

denis19
27. nov 2009

dobré ráno tehula a píchajdy!!!!
preji krásný den, uvidíme co se z nej vyklube. Dnes jdu k dr pro papír na sociálku a na kozmetiku,huráááá.
co vy?

cisielko
27. nov 2009

Pekné ráno 🙂

Denis...tak ty na kozmetiku..budeš krásnučká 😀 ja makám v práci konečne piatok 😀

V555..tak držím palce aby si vyšpekulovala to najlešpie 😀

kuspitka
27. nov 2009

Ahojte prajem pekne ranko.
Uz sa mi zacina pacit aj meno Kamilka velmi.

V55 ahoj moja ako sa mi mas?

denis vcera prisiel moj mm domkov skoro splacom zavolaj Deniske za to cd ja uz to nevladzem tak v robote na pc robit. 😔 a ja mu pockaj si

denis19
27. nov 2009

kuspi
jéjé, tak to má v práci nejak perné, ale fakt musí mít strpení,neboť muj mnž ted nemá na to nervy a neví proč to nechce šlapat skopírované, stále to vyhazuje nejakou chybu a já vím, že jsme to už jednou tak udelali a nebyl problém, jen ted nevíme jestli to není tím, že je tam omezený počet licencií. ale trpelivost, mnž odevtdá tuto debilní zakázku,pro kterou jsem se s ním už včera prestala bavit a mrkne na to!!!

ahoj cisielko....tak hezky makej a podporuj naši krizovou ekonomiku a mi z ní budeme odčerpávat na PN 😀 😀

kuspitka
27. nov 2009

denis ja len som tlmocila muza,ale dufam ,ze sa nehnevas.

denis19
27. nov 2009

neblázni, nemám se proč!!!!!!

a co dnes budeš delat a jak ti je?

kuspitka
27. nov 2009

denis dnes biedne tvrdne mi brusko a spodok ma boli to mala sa roztahuje.ale kope tak viem,ze je ok.
este aj komaska ma dnes cisarsky tak sa bojim onu.
to som rada,ze je to ok.
dnes idem volat za kocik a postielku este sa neozvali.mozno pojdeme aj do B.B

romy01
27. nov 2009

dobre ranko

tremoti ja som z tych hormonov nemala ziadne problemy - doktorka ma upozornovala, ze budem mat zmeny nalady a ze niektore baby aj dost z toho placu ked s nimi tie hormony mávajú, ale ja som to tak nepocitovala - ktovie co by ti na to ale povedal moj mm 😀 😀 😀 . Ale pripbrala som 3 kila a niektore baby ked si nadali pozor tak nabrali aj 10 kilov, co som tu citala. Takze treba si davat pozor na jedlo, lebo pohyb je obmedzeny.

Baby fest to leti uz zas je piatok a ja som este nepichla do angliny. Ak si dnes aspon neprecitam clanky a nevypisem nove slovicka, tak ako sa poznam cez vikend na to nefojde a v pondelok budem unabena a v utorok mam zas hodinu, no teda

minka051
27. nov 2009

Ahojte zdravím všetky tehulky a tie kktoré sa na to ešte len chystajú 🙂

kuspitka
27. nov 2009

minka uz sa tesim ,ked napisem som tehotna juj to bude super.

romy mas co dnes robkat ucit sa.tu prsi takmne sa nechce nic.

denis19
27. nov 2009

ahojte všechny!!!!
minka hlavne klid apozitivní myšlení na mimčo, už se ti to krátí 😀 😀
kuspi, tak se ozvete pokud pujdete pro veci do BB. u nás zatím neprší,ale není to optimisticky naladené počasíčko 😲

romy, tak to znamená, že anglinu už umíš, když te neláká 😀 😀 😀

romy01
27. nov 2009

denis ja anglinu viem tak aby som sa bez problemob dohovorila no na statnicu to nestaci ani zdaleka a ja ju chcem dotiagnut dokonca kym som doma, lebo potom popri praci a s dietatom to urcite nepojde

minka051
27. nov 2009

kuspitka no dúfam že to už čo skoro budem môcť napísať 🙂

U nás je zamračené ale neprší a dúfam že nebude.. chcem umyť okná, ale zas mi asi opršia 😒

denis19
27. nov 2009

rozumím ti,ale popravde rečeno, já jsem delala státnici z angličtiny asi pred 15 lety, ješte v ČR a dnes mám pocit, že nerozumím ani zprávám na CNN!!!!teda to není pocit, to je fakt 😲

denis19
27. nov 2009

minka, na okna se už ted vyprdi, stejne bude o víkendu pršet a ty si šetri energii!

kuspitka
27. nov 2009

denis ano ozveme sa .budem to vediet az vecer co je vecami co sme kupili.

romy tak sa mas co ucit,ale zas do konca porodu budes vediet ju super.

minka verim,ze sa podari .uz sa tesim ,ked napises ideme uz na v klad

minka051
27. nov 2009

no to sa teším aj ja 🙂

denis ak bude pršať tak so na ne určite vyprdnem 😀 😀. Ved je cez ne ešte celkom dobre vidieť 😀 😀

kuspitka
27. nov 2009

aj mne treba dat doporiadku okna.len ked to poviem mm tak ma kopne do zadku 😅

minka051
27. nov 2009

no tak ty to už hádam robiť nebudeš.. To sa ani neopováž!!!!

viktoria77
27. nov 2009

Ahojte,
no čítam tu rôzne reakcie na lieky. Ja od 11 novembra pichám Diphereline a včera začala aj s Gonalom. Ja to mám všetko v chladničke a vyberám to tak hodinku pred tým ako si to idem pichnúť. Má to takú v pohode teplotu. Snáď nerobím chybu.

kuspitka
27. nov 2009

minka viem.ved by mi moj mm dal poriadne po zadku.
viktoria nie nerobis chybu to je podla mna jedno ,kedy to vyberies.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre