Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
27. nov 2009

denis hej nekup to moja.
ale vsak mojji rodicia chceli kupit tak mi sme ju lennasli.

sobcek
27. nov 2009

denis musim cakat za menstru.. 😠 A on nas objedna u konkretneho lekara v centre.Toto sa mi uz viac pozdava ako v pondelok. Pokial mi na tom ultrazvuku neda podpisat ziadost, tak pojdeme sami..

denis19
27. nov 2009

to jsou hodní rodiče 🙂 super. uvidíme co moji rodiče ????? co je tak napadne....ikdyž mi hodne vecí zdedíme , sestrenicemá 1a1/2 roční dceru, tak nám vše posune, postýlku, nosítko, prebalovák......a pokud to bude holka tak i výbavičku, tak to je strašná pomoc!!!! chceme jen svuj kočárek, mám vysoké nároky na skoloubení....

kuspitka
27. nov 2009

denis tak to mas dobnre moja.ale ja zas som rada,ze kupili postielku ma aspon nieco pekne.
idem papa

denis19
27. nov 2009

sobcek
no tak to ano, uvidíte

denis19
27. nov 2009

holky jedny, kam jste se rozutekly????

wodanka
27. nov 2009

ahoj denis.. ja som opat tu 🙂

demizon
27. nov 2009

aojte, tak uz mam jasno ako budeme pokracovat v nasom 1.IVF 🙂

wodanka
27. nov 2009

ahoj demizon, tak sa pochval 😉

demizon
27. nov 2009

nejak to zosumarizujem a hodim sem, snad to niekoho, kto ide tiez na IVF zaujme...poprosim strpenie 🙂

denis19
27. nov 2009

no chval se demizon!!!
ahoj wodanka, tak jak???? už máš klidnejsí myšlenky?

wodanka
27. nov 2009

demizon ja idem na IVF 🙂 mozme si vymenit info

ani neviem denis.. zvolila som taktiku maximalneho vyuzitia volneho casu, aby som nemala cas kedy nad tym premyslat.. tak uvidim ci sa mi to podari

demizon
27. nov 2009

Budem mat dlhy protokol, zacinam 24. DC s Dipmetrizinom / tusim /, potom FOSTIMON + Dipmetrazin a nakoniec Pregnyl. Vychadza mi to, ze zacnem 13.12. tak som zvedava ako to bude pokracovat cez sviatky, kedze tam maju az do 6.1. dovolenky, tak ale snad tam aspon na krv budem moct dojst...este si to musim overit v GF

wodanka
27. nov 2009

tak to mi je novinka, ze zacinas 24 DC.. ja budem zacinat dlhy protokol 16 DC co je v mojom pripade asi 21.12. 😕

denis19
27. nov 2009

demizon
tak ten protokol je dosti úpodobný mému, jen s jinými léky a já tuším začínala na 14DC, jinak to sedí, tak to ti asi vyjde opu v januári, to je fajn

wodanka
dobrá taktika,jen tak dál. popravde ti reknu, že i mi s mnž, jsme to oddalovali pro spokojenost a pohodlíčko,ale vzbudili jsme se v hodine dvanácté!!!!

wodanka
27. nov 2009

denis, tak my este nejaky ten cas mame.. ale radsej pojdem do toho skor ako potom zistit ze uz nam nic nepomoze.

denis19
27. nov 2009

tak jsem si to dobre pamatovala, že 16 DC...
wodanka,ano i já dnes ríkám, že radeji dríve, než nikdy!!

demizon
27. nov 2009

Ešte som sa tu pýtala na ceny...takže u mňa to dopadne asi takto - 280€ lieky, pokial budeme absolvovať aj ICSI + hatching + predlzenu kultivaciu + mrazenie par embryi + manipulacne techniky tak to bude 700€ spolu 980€, ale čo by sme za tie malé nedali, že ?

Viete mi niektorá povedať, že keď má mm dobrý SPG tak je treba využiť ICSI ??? Ale podľa mňa to záleží aj od toho koľko budem mať aj ja "vajíčok" ?!?

Dík za info

wodanka
27. nov 2009

demizon tak cena je skoro rovnaka ako aj my budeme platit v Heliose.. a s tym ICSI je to presne tak ako si napisala, u vas to bude zavisiet od toho kolko budes mat vajiciek.. u nas bude ICSI zavisiet od toho ako dopadne manzelov spg pred oplodnenim

denis19
27. nov 2009

demizon
pokud má mnž dobrý SPG tak není duvod na ICSI, byla by to škoda to tak tlačit,ale ano, pokud ti treba zustane jen jedno vajíčko tak se delá ICSI
no já nevím s tou cenou, my meli IVF ICSI, PK, mražení, uskladnení, léky, SPG,TWT a následne utogestan po ET a celkove to zatím vyšlo 1350€

demizon
27. nov 2009

V Heliose budú aj cez sviatky? Alebo máš naplánovanú kontrolu medzi sviatkami? Inak k mojmu nicku, ten vymyslel manžel ešte keď sem chodil on zisťovať nejaké informácie, keď sme len tušili, že nás IVF neminie, takže preto mám taký divný nick 🙂

wodanka
27. nov 2009

v Heliose robia aj cez sviatky..ale len odbery krvi a sono.. ET cez sviatky nerobia
ja mam zatial naplanovanu kontrolu okolo 4. januara vtedy by som mala zacat pichat druhe injekcie co je v mojom pripade puergon

demizon
27. nov 2009

Tuším aj v GF robia len krv a sono, ET určite nie to sa mi zdá, že hovorila...lebo toľko info čo som dnes dostala sa nedalo zapamätať 🙂 ja mám kontrolu naplánovanú na 2.-4. DC

denis19
27. nov 2009

pravda demizon, už jsem se nad tím tvým nickem zamýšlela 😝

wodanka
27. nov 2009

no aj ja idem 2-4 den a to je v mojom pripade zaciatok januara..

kuspitka
27. nov 2009

denis a romy zuzka porodila chlapca.
napisala som to na helios

denis19
27. nov 2009

super!!!!!!! vše ok?

kuspitka
27. nov 2009

zuzka ma Jurka narodil sa o 17:00
vazi 3750g a 53cm

denis19
27. nov 2009

paráda, tak mohu jít spokojene do hajan. dobrou

demizon
27. nov 2009

dobru 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre