• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
denis vidim že táto stránka je fak dobrá ,že vždy ked mám depku ,alebo neviem čo dalej tak sa tu vždy tak povzbudím . vždy s a nájde niekto kto ma podrží.myslím že to bolo u každej. každá tu vždy našla odpoved na svoju otázku. :slight_smile:
29. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuspitka. tak ja osobne stresujem že nemám ms lebo chcem pichať a ostatne neviem kde sa flákaju. a ty čo porábaš?
29. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ano kuspi co deláš???
kajti mrkni na fotoalbum kuspitky, a tam jako poslední foto mimo jiné jsme společne vyfocené i s Romy, když byly holky v BB, to máš na povzbuzení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko este ti neprila mms?
tak este moze dnes.skus si dat horucu vanu,alebo cervene vino.
denis sedim konecne na zadku a papam kolac
29. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...a co jsi delala do ted????
já se od rána flákám, navarila mi mamka, mnžílek koláček nechce upéct, tak brouzdám po nete a sjíždím Tv programy :astonished:
29. nov 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varila som obecd a robila kolac este upratovala a morca kupala.
29. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé tak kúpala morče, to je sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj za mesíc budeš koupat snaku či kamilku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tak to hej mozno uz aj skor este neviem ,kedy bude chciet ist von.
pozeram ake je to rodit cisarskym rezom
29. nov 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
ciselko som rada ze ms ustupuje este to dnes zopakuj a zajtra uz ani nebudes vediet ze nejaka boal - a mimochodom nezabudni ze to je posledna na najblizsich 9 mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
bobik, moje chudatko, to ako je mozne ze ta takto zanedbali ? Mala by si zmenit centrum. Inak kedysi tu pisala jedna baba - boze ako sa volala, denis nepamatas ? Tiez chodila do kosic a my sme jej typovali tutovku - Mne sa ich postup uz vtedy nepozdaval, lebo mala tusim 5alebo 6 krasnych vajicok, ale nerobili jej PK a hned jej vlozili 2 a neotehotnela. Bobik a po kolkych dnoch ti ich zmrazovali ? V heliose by pri takom pocte utcite trvali na PK.
Inak s nami vtedy bola na OPU tiez jedna baba co mala OHSS- vybrali jej 37 vajicok, z toho 14 mala jednotkove a vierka pisala ze ked bola ona o dva dni na OPU tak tam ta kocka bola na cisteni - cize uz o dva dni.

afrika, som ti pisala do druhej temy . nie je dolezite kolko je vajicok ale ake su kvalitne a bohuzial kvalita ide na ukor kvantity. Myslim ze mas dobry pocet na to aby bolo par velmi peknych guliciek :grinning:

kajticko, boze teraz uz neviem co to nedopletiem - ty mas narodky ? Vsetko naj - CMUK

clever napis do temy - mam - nemam lieky na IVF
29. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste si to pekne užívali. všetky tehulky :slight_smile: :slight_smile: denis ty si tá v pravo??????
29. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi
co te napadl císar??????

Romy, to byla zdeja z košic,ne?????
29. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeee romy dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajtičko nevím jak bereš v pravo,al já jsem ta co má pres rameno vetší tašku :astonished:
29. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis len tak,keby som musela tak rodit.
len nechcem tak rodit.ked som bola na laparke tak mi bolo velmi zle a zvracala som preto nechcem
tak rodit
29. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvracela jsi z narkozy? či čeho?
já zase preferuji císare!
29. nov 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko a ja som ta nalavo

denis to vazne ? teda ja sa tomu budem vyhybat pokial sa len bude dat, je to nebezpecne aj pre miminko a byvaju dost nefativne nasledky aj pre maminku
29. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis hej preto nechcem rodit tak.
29. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy comu sa chces vyhybat?
29. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak klobuk dolu tým ako sa ty tu o nás staráš a celkovo podla tvojích skúsenosti som si ta uplne inak predstavovala ako taku maminu. klobuk dolu na svoj vek perfektné vypadaš :astonished: :astonished: :astonished: budeš krásna tehulka :sunglasses: samozrejme a baby vedla Teba ,ale jedine Teba som si uplne inak predstavovala . - )
29. nov 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko ved aj ty budes super mama ta naj
29. nov 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka predsa cisarskemu, o tom sa bavite ci nie ?

kajticko to ako si si ma preboha predstavovala ? juj asi sa schovam pod vankus :grinning: :grinning: :grinning: A dakujem za poklonu, ale ved mam aj foto v albume
29. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy jaj.tak to nechcem ani ja,ale tak lekar povie mi ,ze ako budem rodit.zajtra idem do poradne
29. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, každá bude super tehul a mamča :grinning: trikrát huráááááá

romy,
no já si myslím, že práve naopak, císar je v dnešní dobe daleko bezpečnejší a to hlavne pro miminko, ikdyž je jedna velká pravda, že se samo neprodere porodní cestou a tato zkušenost mu muže chybet,ale po zkušenostech mojich známých a vzhledem na vek budu preferovat císare, jemi jasné, že rekonvalescence je daleko náročnejší a vím, že víc rodit nebudu, tak je to i jedno,ale chci mít jistotu!
29. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no ved v podstate je jasne ze to musi povedat doktor, no len si drzme palce aby to bolo normalne.
Kuspi a uz chodis aj do nemocnice ci ina k svojmu ?
29. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: kuspi
tak ty máš zítra poradnu!!!! super,dlržím palec, jdeš tam už i s taškou :astonished:
denis hej to je pravda.tebe bude naozaj lepsie rodit cisarskym.
ale ja ked budem mat moznost tak chcem normalne rodit a chcem,aby aj mm bol primne .
aj on velmi chce byt.
denis hej uz chodim kazdy tyzden do poradne.
este chodim ku svojmu az ked budem v 38 budem chodit do nemocnici
29. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie romy ja osm to písala denis. ale ste tam všetky krásne nastavajuce maminky :wink:
29. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ted te čeká už nemocnice, či svuj gyndar? když tu máš 38tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tam budem chodit na take pasy,ale inak budem chodit dtale ku svojmu gynekologovi.moj gynekolog nieje porodnik
29. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok