Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
29. nov 2009

denis vidim že táto stránka je fak dobrá ,že vždy ked mám depku ,alebo neviem čo dalej tak sa tu vždy tak povzbudím . vždy s a nájde niekto kto ma podrží.myslím že to bolo u každej. každá tu vždy našla odpoved na svoju otázku. 🙂

kajticko
29. nov 2009

ahoj kuspitka. tak ja osobne stresujem že nemám ms lebo chcem pichať a ostatne neviem kde sa flákaju. a ty čo porábaš?

denis19
29. nov 2009

😀 ano kuspi co deláš???
kajti mrkni na fotoalbum kuspitky, a tam jako poslední foto mimo jiné jsme společne vyfocené i s Romy, když byly holky v BB, to máš na povzbuzení 😝

kuspitka
29. nov 2009

kajticko este ti neprila mms?
tak este moze dnes.skus si dat horucu vanu,alebo cervene vino.
denis sedim konecne na zadku a papam kolac

denis19
29. nov 2009

no super...a co jsi delala do ted????
já se od rána flákám, navarila mi mamka, mnžílek koláček nechce upéct, tak brouzdám po nete a sjíždím Tv programy 😲

kuspitka
29. nov 2009

varila som obecd a robila kolac este upratovala a morca kupala.

denis19
29. nov 2009

jééé tak kúpala morče, to je sranda 😝 neboj za mesíc budeš koupat snaku či kamilku 😝

kuspitka
29. nov 2009

denis tak to hej mozno uz aj skor este neviem ,kedy bude chciet ist von.
pozeram ake je to rodit cisarskym rezom

romy01
29. nov 2009

ahojte kocky
ciselko som rada ze ms ustupuje este to dnes zopakuj a zajtra uz ani nebudes vediet ze nejaka boal - a mimochodom nezabudni ze to je posledna na najblizsich 9 mesiacov 😀 😀 😀
bobik, moje chudatko, to ako je mozne ze ta takto zanedbali ? Mala by si zmenit centrum. Inak kedysi tu pisala jedna baba - boze ako sa volala, denis nepamatas ? Tiez chodila do kosic a my sme jej typovali tutovku - Mne sa ich postup uz vtedy nepozdaval, lebo mala tusim 5alebo 6 krasnych vajicok, ale nerobili jej PK a hned jej vlozili 2 a neotehotnela. Bobik a po kolkych dnoch ti ich zmrazovali ? V heliose by pri takom pocte utcite trvali na PK.
Inak s nami vtedy bola na OPU tiez jedna baba co mala OHSS- vybrali jej 37 vajicok, z toho 14 mala jednotkove a vierka pisala ze ked bola ona o dva dni na OPU tak tam ta kocka bola na cisteni - cize uz o dva dni.

afrika, som ti pisala do druhej temy . nie je dolezite kolko je vajicok ale ake su kvalitne a bohuzial kvalita ide na ukor kvantity. Myslim ze mas dobry pocet na to aby bolo par velmi peknych guliciek 😀

kajticko, boze teraz uz neviem co to nedopletiem - ty mas narodky ? Vsetko naj - CMUK

clever napis do temy - mam - nemam lieky na IVF

kajticko
29. nov 2009

tak ste si to pekne užívali. všetky tehulky 🙂 🙂 denis ty si tá v pravo??????

denis19
29. nov 2009

kuspi
co te napadl císar??????

Romy, to byla zdeja z košic,ne?????

kajticko
29. nov 2009

jeeeeeeeeeeee romy dakujem 🙂 🙂 🙂

denis19
29. nov 2009

kajtičko nevím jak bereš v pravo,al já jsem ta co má pres rameno vetší tašku 😲

kuspitka
29. nov 2009

denis len tak,keby som musela tak rodit.
len nechcem tak rodit.ked som bola na laparke tak mi bolo velmi zle a zvracala som preto nechcem
tak rodit

denis19
29. nov 2009

zvracela jsi z narkozy? či čeho?
já zase preferuji císare!

romy01
29. nov 2009

kajticko a ja som ta nalavo

denis to vazne ? teda ja sa tomu budem vyhybat pokial sa len bude dat, je to nebezpecne aj pre miminko a byvaju dost nefativne nasledky aj pre maminku

kuspitka
29. nov 2009

denis hej preto nechcem rodit tak.

kuspitka
29. nov 2009

romy comu sa chces vyhybat?

kajticko
29. nov 2009

no tak klobuk dolu tým ako sa ty tu o nás staráš a celkovo podla tvojích skúsenosti som si ta uplne inak predstavovala ako taku maminu. klobuk dolu na svoj vek perfektné vypadaš 😲 😲 😲 budeš krásna tehulka 😎 samozrejme a baby vedla Teba ,ale jedine Teba som si uplne inak predstavovala . - )

kuspitka
29. nov 2009

kajticko ved aj ty budes super mama ta naj

romy01
29. nov 2009

kuspitka predsa cisarskemu, o tom sa bavite ci nie ?

kajticko to ako si si ma preboha predstavovala ? juj asi sa schovam pod vankus 😀 😀 😀 A dakujem za poklonu, ale ved mam aj foto v albume

kuspitka
29. nov 2009

romy jaj.tak to nechcem ani ja,ale tak lekar povie mi ,ze ako budem rodit.zajtra idem do poradne

denis19
29. nov 2009

presne, každá bude super tehul a mamča 😀 trikrát huráááááá

romy,
no já si myslím, že práve naopak, císar je v dnešní dobe daleko bezpečnejší a to hlavne pro miminko, ikdyž je jedna velká pravda, že se samo neprodere porodní cestou a tato zkušenost mu muže chybet,ale po zkušenostech mojich známých a vzhledem na vek budu preferovat císare, jemi jasné, že rekonvalescence je daleko náročnejší a vím, že víc rodit nebudu, tak je to i jedno,ale chci mít jistotu!

romy01
29. nov 2009

aha, no ved v podstate je jasne ze to musi povedat doktor, no len si drzme palce aby to bolo normalne.
Kuspi a uz chodis aj do nemocnice ci ina k svojmu ?

denis19
29. nov 2009

😀 kuspi
tak ty máš zítra poradnu!!!! super,dlržím palec, jdeš tam už i s taškou 😲

kuspitka
29. nov 2009

denis hej to je pravda.tebe bude naozaj lepsie rodit cisarskym.
ale ja ked budem mat moznost tak chcem normalne rodit a chcem,aby aj mm bol primne .
aj on velmi chce byt.

kuspitka
29. nov 2009

denis hej uz chodim kazdy tyzden do poradne.
este chodim ku svojmu az ked budem v 38 budem chodit do nemocnici

kajticko
29. nov 2009

nie romy ja osm to písala denis. ale ste tam všetky krásne nastavajuce maminky 😉

denis19
29. nov 2009

tak ted te čeká už nemocnice, či svuj gyndar? když tu máš 38tt 😝

kuspitka
29. nov 2009

denis tam budem chodit na take pasy,ale inak budem chodit dtale ku svojmu gynekologovi.moj gynekolog nieje porodnik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre