• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
nevadí deni máš odpustené nemusiš mať všetko v záznamoch. idem vo štvrtok prvý krát :wink:
7. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: veru tych injekcii mám za igelitku
7. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože baby nestrašte ma. :astonished: :astonished: ja ked to tu tak všetko čítam tak si pomali vybavujem kto ma tu bude doma pichať :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no ty :grinning: :grinning: :grinning:
si precitaj co som dnes ráno prežívala a visíš, žijem :grinning:
7. sep 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved som čítala myslím dve strany o pichačke :grinning: :grinning: ale to neako prežijem injekcii sa nebojím . ja mám najväčši strach z toho čo budem platiť :confused: :confused: romy inak som Olga :wink: ale je to ok.
7. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni kam si zmyzla ?????????????????????? :astonished:
7. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, injekciček je skutečne dost a pokud vše vyjde, tak jich bude požehnane!!! Já se injekcí také nebojím,ale píchat sama a do bríška, nic moc,ale zvládli jsem to!
7. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no olga to je jasné, ale pokial ti to schváli poistovna, tak sa to hádam dá- teda ja som zatial platila len lieky a pohovor a spg, este neviem aku metodu navrhne embriologicka tak neviem kolko budem doplácat, no dúfam ze to bude len IVF bez doplatkov
7. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedavá aj ja už budem štvrtok vedieť viac dúfam. :slight_smile: deni myslím ,že vieme čo chceme a preto to všetko vytrpíme :wink:
7. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kajticka si pridala fotečku!! Super! Skoda že se na ních moc nevidíme, jsou minipiti.
Romy,kolik jsi zatím platila a co myslíš tím jen IVF?
7. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len myslím,že sa ani jedna poriadne nevidíme :frowning2: ale na vinobraní sa dúfam vidíme :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to doufám, že se uvidíme. Práve se mrátili a už špačkuje, co stále delám za tím notebookem, že on je doma, večerí a je tam sám, chudáček malinkatej :grinning:
7. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no platila som dost, lebo tam chodim už dva roky, ale v podstate za posledne obdobie som platila spg = 17EUR, spg = 11 EUR, lieky provera + dekac+ puregon= 268EUR no a samozrejme som uz platila 200 EUR za profertil na 4 mesiace pre mojho + nieco za baby plan a vitamin E.
No a ak som to dobre pochopila, pokial nebude treba robit mesa tese alebo IVF ICSI tak za samotné IVF sa neplatí. Pocitam, že už zaplatim len nejakych 7 EUR za odber krvi na zistenie tehotnosti a potom mozno nejake sona - co ja viem
7. sep 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: bože oni su rovnaký všetci. nech vydrží ved za chvílu nam chlapci budú deti varovať a my budeme písať ako spinkajú čo papaju atd. :sunglasses: budú mať zábavičku :sunglasses:
7. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis :grinning: ja som dala mojmu polievku o pol piatej a grilovanu kukuricu o siedmej a teraz z nudy zaspava tu na gauci
7. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože príroda nás potrestala a ešte za to zaplatíme :angry: :angry:
7. sep 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
málo ho bavíme?? :sunglasses: musím na chvílu odísť za chvilu prídem :wink:
7. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, Kajtocko se musí venovat manželovi a ten muj vykrikuje z kuchyne, je to katastrofa!!!!
Romy, co je to mesa tese???? A proč tam chodíš už dva roky????? A zabraô nejak profertil????
7. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
7. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no denis my sa s mojim snazime uz tri roky ale do heliose som sla poprvé asi rok a pol dozadu. na zaciatku povedali, ze sice mam aj ja pb s hormonmi a moj trosku so spg ale vraj je to kvazi ok a davali nádej ze sa to podari pri plánovanom phl styku - ale nic. Potom som brala clostil no urobila sa mi cysta takze to nevyslo. no a 6 mesiacov som sama seba presvedcovala, že už nechcem cakat a mala by som skusit umele. No uvidime.
mesa tese sa robi vtedy, ked muž nema v ejakulate spermie - potom ich muzovi vyberaju ihlou
7. sep 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá mám na Vás takú jednu otázku, platíte si niektorá dobrovolne nemocenské poistenie?
7. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Á jehlou!!!to jsem nevedela!!! Ale to vám snad nehrozí ne???? A clostil se bere na úpravu hormonú??? Vidím, že jsi toho okusila už také dost!
Ahoj cukotka!!!
7. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukotka, já ano a myslím , že i Romy!!!!
7. sep 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som bola dnes na sociálnej poisťovni sa popýtať, že čo a ako. Tetula ma však stopla a povedala, že mne sa to vôbec neoplatí, že aj tak dostanem maximum, ale ak mi môže poradiť, tak sa mám dať najskôr vypísať až na budúci rok.
7. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Proč až budúci rok???A je jedno jak ti to vyjde z platu, toto je částka kterou dostáváš zvlášt a pokud si ji budeš platit z maxima tak budeš dostávat materskou dvakrát.
7. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No denis asi Ťa sklamem, ale nebudeš ju dostávať dvakrát. Dnes som to osobne overovala. Mne idú odvody z maxima, a maximum je to, že Tvoja materská alebo prípadná PN bude 567 EUR. To je maximum. Dnes mi to potvrdili.
7. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo,ale z jedného zdroje, ptala jsem se konkrétne na to právníka soc.pojišťovny v centrále v BA a takto mi to podal,jsou to dva nezávislé zdroje. Mám to v práci celé v mailu, tak Ti to pošlu,ok?pokud dáš mail :grinning:
7. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pošli mi to prosím Ťa na cajkovicovak@orangemail.sk
7. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo ma tá buchta tam oklamala? nechápem tomu, odvody sa pripisujú na jedno rodné číslo, a je tam určená hranica
7. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A proč ta PN až príští rok????
7. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok