• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

25. júna 2016 
Romy..sa nezdáš..paráda...takže na 12DC aj ja končím s pichaním?

Denis...no ja asi ani nebudem mať nejakú extra chuť takže sexík bude na vianoce :grinning:

Kupsi..ja už pijem každý derň vínko asi tak 2DC každý deň :slight_smile:
1. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko a ked prides po E domkov tak lez 2dni a hore nohy maj dobre.
1. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy si super nastudovana .
1. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cisielko, jo tesne po ET fakt jen relaxuj,aby jsi si potom neco nevyčítala!!!!!!
1. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky, no čítať vás čítam, ale nestíham písať
vidím, že dávate rady ako pred a po ET, tak to je dobre vedieť, len či bude tá chuť :astonished:

kuspitka neboj sa pôrodu, keď uvidíš malú tak na všetko zabudneš, to len teraz máš také myšlienky, ale ten malý uzlík ti tak zamotá hlavu, že si ani nespomenieš :wink: , a ako ideš rodiť, prirodzene, či cisársky?

romy a denis tak pekne vám to tam nebieha, tak nech to ide všetko ako má a babuľky sú zravučké

všetky čo sa snažia, pichajú, čakajú tak vám nám držím palce aby sme si už aj my našli // a tt rástli
1. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti zatial idem rodit priridzene.
tak sex nemusis mat,ale vinko si mozes dat.
1. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky, tak já se loučím,jdu trochu neco udelat doma a potom jdu ven, tak ahoj v podvečer!
1. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja si dem lahnut je mi nanic.
pridem neskor mozno az ked pozehlim
1. dec 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky len oddychujete pa pa
1. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kuspitka, Densi..po Et budem ležať sľubujem..ale potom znova do práce, bude to pred vainocami tak by to nemalo byť také hrozné :slight_smile:

Kati..dávajú rady ako nato...sa budem tešiť ka nám to naozaj výde spolu :grinning:
1. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja sa budem tešiť, ako budeme ležať ešte v narkóze a trepať čo nás napadne :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Devy, aj vy ste si museli dať pichnúť Pregnyl na pohotovosť? nemohli ste si to pichnúť samé?

Kati..budeme čvirikať tošľko, že im aj na nervy pôjdeme :grinning:
1. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciselko , ja som bola na pohotovosti lebo k pregnylu nie je striekacka a navyse sa miesa prasok s takym roztokom a to by som sa bala. Ale kdesi tu jedna kocka pisala ze ona mala nejaku striekacku neviem odkial a tak si to pichla sama. No pregnyl je stiplavka a ide do zadku tak som to nechala na sestricku :grinning:

kuspit - to preto to vsetko viem ze ja som tak blba ze si vsetko musim citat aspon tri krat a potom mi to uz nejde z hlavy :grinning: :grinning: :grinning: Je to akoby choroba z detstva :grinning: :grinning: :grinning:

ciselko inak nehovorim ze je koniec na 12 DC ale priblizne 12 krat si pichas ten druhy liek, zalezi na ktory den si zacala pichat. J asom zacala este v ten den ked dorazila ms ale su baby co az na 3 den tak podla toho.

Baby pred hodinou som si otvorila anglinu a ako som kukla do nej tak som okamzite zaspala - :grinning: :grinning: :grinning:Ja to takto budem studovat namiesto 2 roky asi 4 roky mon Dieu
1. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, takže zmena plánu, pichať sa začnem 24. DC ale nie tohoto aktuálneho, ale až toho ďalšieho...niekedy okolo 17.1.10 :frowning2: ale nevadí, keď už som tolko vydržala tak tých pár týždňov nejak "pretrpím"

Držte sa všetky
1. dec 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Demizon..čo sa stalo, prečo ideš pichať až o mesiac?

Romy..ja som aj tak myslela, že 12DC do druhej včielky..ja osm žačala pichať na 6DC..ešte ich mám dosť...takže budem musieť ísť na pohotovosť..no to budú asitam nadšený z toho keď tam prídem :confused:
1. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ciselko na pohotovosti som nikdy nemala problem. vzdy som tam prisla uz okolo osmej, dala som im pregnyl, poprosila nech nachystaju na 9tu a isla sa este do mesta poprechadzat. Vzdy mi to dali dokonca zadarmo ze nech mi padne na uzitok, boli take zlate a sucitne tie lekarky

demizon ty mas asi nejaky iny typ stimulky ako som mala ja, ja som zacinala na 16DC. A nestihas teraz kvoli vianociam ? No nevadi, ten jeden mesiac hore dole, hlavne nech sa zadari
1. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nestalo a nič, len to, že mi to všetko vychádza na sviatky a v GF od 23.12.-6.1. nepracujú a ja nechcem nič podceniť, tak sme sa dohodli na január...predsa len bude po vianočnom "zhone" a budem mať istotu, že sa o mňa môžu dokonale postarať v prípade problémov...asi to bude takto lepšie :slight_smile:
1. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy01, viem čítala som, že každá tu má iný začiatok stimulky, snáď doktorka vie čo robí :slight_smile: mňa by zaujímalo podľa čoho určujú ten začiatok, či podľa horm.profilu atď.
1. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
demizon to je jasne, ze to bude akto lepsie. Aj ti doktori si potrebuju oddychnut a nenervovat sa aj cez vianoce. Navyse aj ty budes viac oddychnuta a pripravena. Len cez sviatky papaj co najviac ovocia namiesto salatu, aby bolo telo pripravene na zataz
1. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Breeee ranko... :slight_smile: Ale baby, nebojte porodu, ved to je ako čerešnička na torte po tom vsetkom, cim sme museli prejst a prechadzame.. Treba si povedat, ze idete na višňový štrúdel s full obsluhou :grinning: :grinning: :grinning: a tyzdnovym all inclusive pobytom.. :sunglasses:
1. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sobcek ked ja ceresne nerada :grinning:
1. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy a co by si mi este odporucila pre IVF ? SPG mame dobry, ale aj tak mm uvazoval ze by skusil este nejake vitaminky:slight_smile: co sa pouziva? dik
1. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy no hotovo :grinning: Tak ty dostanes zmrzlinovy pohar so slahackou a čokoladovou polevou. A nehovor mi, ze ani ten nemas rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdar holky, vidím,že tu vládné odpolední klid na lužku :grinning:
cisielko
pregnyl sse pichá maskulárne,proto ta pohotovost,nebo odborný personál!!!!
1. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no som tu na kus.dnes mi nieje velmi dobre
1. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte holky :slight_smile: prišla som vás na chvíľu pozrieť a padám si trocha precvičiť telo na spinning...
dnes ste tu mali super tému, som si zopakovala všetko, čo ma čaká :slight_smile:
1. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kuspi a už je to lepší????

wodanka, ty spinniguješ? to bych vubec nezvládla!!!
1. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis ani nie.bolia ma krize idem sa asi sprchovat.mala je skoro ako cert
1. dec 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to nemáš dnes veselo,ale aspoň víš, že je akční!!!!!
radeji teda relaxuj a ahoj zítra!
1. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ved idem si lahnut.
mam strasne opuchnute nohy az moc.neviem co si obujem
1. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok