Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
3. dec 2009

u nas ide morčacie pečene bud s kašou alebo knedlou,potom rezne ale tie sa nehaju aspon 3 dni v chladničke pripadne morčacie na ananase,morčacie na orient.

viera6
3. dec 2009

velmi dobre rezne su z jogurtom tie su čieš najlepšie aspo 3dni ked su v chladničke tam je mäso barz ake velmi dobre.

cisielko
3. dec 2009

Ahojte 🙂

Ja len narýchlo bo nestíham ale večer kuknem 😉

Takže folikulíkov je zatial dosť niečo vyše 8, som prestala rátať bo som ju nestíhala..máme od9mm-13mm a jeden 5mm..tak sa celkom teším..viac sa dozviem ked mi zavolajú z Helíku..tak sa zatial držte 😉

viktoria77
3. dec 2009

Kuspitka, v nedeľu by mala byť ešte jedna kontrola a predbežne sa o odbere bavili okolo utorka, stredy. Uvidí sa na kontrole.

kuspitka
3. dec 2009

ciselko tak mas super peknu urodu moja tesim sa stebov.
viktoria tak to este dorastu pekne.
vierka ved ja uz daco vymyslim

sobcek
3. dec 2009

Ahojte baby. Takze pokrok. Dnes som bola v Gyn-Five a na recepcii som im vravela presne to, co mi povedal moj doki a pozerali sa na mna ako na ofcu.. ☹ Presne tak, ako ste mi vraveli, doki nic nevybavuje a maximalne, co vie urobit, tak je odporucanie a aj to nie je povinne. Takze sme sa hned objednali na prvu konzultaciu, bude buduci piatok. Mam si priniest nejake vysetrenia, nech vedia, co vsetko mi robili a tak. Baby, co mam teraz povedat dokimu? On vravel, aby sme bez neho nic nevybavovali a teraz tam pridem a zoberiem vypis z karty..Mam rovno zmenit dokiho???? A nepredlzi sa potom cakacia doba a tak? 😒 😒 😒 A co mrcha? Stale nedosla a uz su to dva tyzdne po dvoch vyvolavackach. Mam ist zajtra pre dalsiu?

kuspitka
3. dec 2009

sobcek.
a robili ti nejake testy moja?
tak mu povedz pravdu to ti nmoze lekar vybavit ani ti ku tomu nepomoze moja.
ked zmenis lekara tak sa ti nepredlzi ani cakacia doba len ked mesnis poistovnu.
a ta mrcha musi byt pricina preco ti este neprisla.chod zajtra zanim a povedz mu nech uz nieco konecne robi.

carole
3. dec 2009

kuspitko , děkuju za podporu 🙂
mám 16 folíků od 16-20 mm, tak snad něco sklidíme🙂
zítra odpoledne se dozvíme víc, přes víkend se nám budou oplodňovat a doufám , že to ve zdraví přežiju do pondělí, jak to dopadlo dám vědět.
Chodíme do Motolské nemocnice. Na jaře jsme začínali v Gennetu , ale kvalita,nízký počet a přístup lékařů nás natolik odradil, že jsme tam zkončili.

kuspitka
3. dec 2009

carole to je pekna velka urodicka tak stojo budes mat vela bojovnikov.tesim sa velmi-
tak len nech je vsetko dobre.

kajticko
3. dec 2009

Ahojte baby 🙂
čisielko prajem vela vela štastíčka tešíms a s tebou 🙂 🙂

ja a cukotka čakáme na ms ako na schval mám 41 DC a nič tehotna som není robil mi test dr. ☹ tak ked do rána nedostanem idem až v janúári. ,ale som PN vypisal ma obvodný a budem až do januára doma kašlem na to 😠

veľla šťastička tehulky a netehulky 😉 😉

cukotka
3. dec 2009

ahojte dievčatá, tak mne aj kajticko nieco poradte aby sme dostali ms 🙂

kajticko
3. dec 2009

že nestresujme 😉 😉

carole
3. dec 2009

cukotko, kajtičko , já jsem podstoupila kdysi doporučovanou metodu dr. Josefa Jonáše - detoxikaci hormonálního systému a imunity...po nějaké době se zase začala objevovat 🙂
co pro začátek dopřát si masáž lymfy? nevybírejte ale komerční , dělají většinou jen masáž nohou , tady je třeba bříško 🙂

kajticko
3. dec 2009

dakujeme carole 🙂 najhoršie,že máme na to málo času len do zajtra. ja už každý den pijem červené víno alebo hrušku ako alkač. horuci kupel ani nehovorím. mám el podušku tu prikladam na kríže a tiež som si ju dávala aj na šlapi noh.najhoršie ,že som mala dostať 25. nov 😠

carole
3. dec 2009

Kajtičko , bojím se , že to nezabere. Určitě doma odpočívej a nestresuj, je to také součást té psychické detoxikace. Možná , že se změní krev v testu..

kuspitka
3. dec 2009

jedine horucu vodu,sex a cervene vino

cukotka
3. dec 2009

no toto všetko sme s Kajticko už skúsili, ja momentálne vysávam biely koberec tak, že som na štyroch a robím rôzne pohyby 😉

kuspitka
3. dec 2009

cikotka tak ty skusas vsetko mozne.tak robte denne a mozno to pomoze

kajticko
3. dec 2009

ja už to robím dva týždne v kuse ☹

kuspitka
3. dec 2009

kajticko tak uz neviem ako ti pomoct

kajticko
3. dec 2009

ja už som na poli zmieraná s tým,že idem až v januári ☹ ,ale nechápem tomu mne nikdy takto nemeškali 😠 tak nič počkáme troškubudú to síce najhoršie vianoce al eečo už

kuspitka
3. dec 2009

kajticko to je tak,ked chces ,aby prisla tak nepride.to je ten stres.

kajticko
3. dec 2009

je to vážne všetko stres a psychika 😉 neako to zvládnem.tebe prajem,aby ti všetko dobre dopadlo kuspitka už sa ti to blíži 😉 😉

kuspitka
3. dec 2009

kajticko hej.ved uz sa tesim.krize si zohrievam stale co ma bolia.a este kus skackam na lopte

kajticko
3. dec 2009

ale to su už tie krajšie starosti že??? 🙂

kuspitka
3. dec 2009

kajticko hej moja.
ved aj ja vam prajem ,aby ste to zazili

kajticko
3. dec 2009

dakuejm dúfam,že to bude čoskoro. už čakám 6 rokov a viac sa mi už nechce 😠

kuspitka
3. dec 2009

moja my sme cakali 5rokov a dockali sme sa.
podla mna sa podari len musis verit a byt bez stresu

sobcek
3. dec 2009

kuspitka ja mam len vysledky dvoch laparoskopii, potom je tam zaznamenana polrocna liecba a teraz mi bral cytologiu a hned ako dostanem mrchu, tak ma caka rontgen vajickovodov. Inak nic, ani hormonalny profil,nic. Zajtra tam pojdem, ale bojim sa, ze mi da dalsiu vyvolavacku a tym to konci.. ☹ Poslednu mrchu som mala 28.septembra. A odvtedy len tyzdenne spinenie, dve konske davky vyvolavacky a teraz znova spinim. A plny vajecnik prerastenych vajicok a folikulov.

cukotka
3. dec 2009

dievčatá moje krásne, potrebovala by som od Vás poradiť, čo všetko by malo obsahovať balenie PUREGONU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre