Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
4. dec 2009

Veirka..hej, stále maám..aj gatová tále otravuje s PN..ale teda kedsa cítím fobre tak, že ma nechá na pokoji 🙂 je fajn, muťík ide za chvílu do Helíku na TRal Wash test..neviete kedy sú z toho výsledky?

Kupsi..kašli na suedu...tak popros mužík nech ti povysáva ked ti to tak vadí 😉

viera6
4. dec 2009

cisielko ked sa dobre cítiš tak to je ok.Ale počkaj potom ked budu // 😉
tak TRal Wash testom to ti ja moc neporadím, ale ostatne určite ano moj na tom nebol.

kuspitka
4. dec 2009

cieselko chods do prace?
asi dnes budemlen spat.manzel pride neskoro prinesie domkov kocik a postielku dufam

cisielko
4. dec 2009

Kuspi..áno, normálne makám..je tu vôbec niekto kto chodil do práce počas stimulky? tak povysáva zajtra len sa tým netráp 🙂

Vierka..to akože sa mám báť že mi bude na grci grci?

viera6
4. dec 2009

jej kuspitka tak potom hod foto som zvedava aj tu komodu mate perfektnú.
no ja som tak preležala cele včerajšie poobedie.

viera6
4. dec 2009

🙂 🙂 🙂 až tak važne som to nemyslela cisielko 😉

viktoria77
4. dec 2009

Čísielko aj ja chodím počas stimulky do práce. Nie je mi nič, tak neviem prečo by mala sedieť doma. Aspoň sa sústredím aj na iné veci. A aj po OPU chcem ísť na ďalší deň do práce ak mi nebude zle. A aj embriologička vravela, že pokiaľ je človeku dobre, nie je potrebné byť na PN ani po vklade. Je to individuálne ako sa človek cíti. Ja chcem byť doma čo najmenej alebo vôbec. Bola by som rada keby sme mali OPU spolu, však uvidíme ako nám to naplánujú.

kuspitka
4. dec 2009

vierka hodim foto.
hej mam super brata.bola draha ,ale stoji zato.
a budete domka na Pnke aj ked budete po ET?

viera6
4. dec 2009

no ja by som tak či tak ostat musela na PN mam stresujucu robotu a 8 až 12 hodin stat čiež neni bohvie čo.

kuspitka kolko ta vyšla komoda?

cisielko
4. dec 2009

Vierka...ja budem určitegrci grci ako sa poznám 😀

Viktorka..tak predsa niekto..tak vidím, že nie som sama síce aj Katka chdoí do práce, tak už ms etri..inak my sa tam stretneme s Katkou o okolo 8 v nedelu ako ťa spoznáme?

Kupsitka..ja nie, pokial bude všetko v poraidku nieje dôvod byť doma..ako píše Viktorka, aspoň nato tak nemylsím a snažím sa mylsieť na iné veci 🙂

viera6
4. dec 2009

ciselko to som si aj ja myslela a zatial klop....nič

kuspitka
4. dec 2009

vierka komoda ma stala 6000sk.
ale ma 110cm a 90cm tak je ina ako kupit v obchode a este sufliky maju kazdy hmotnost 30kg tak ked sa mala zavesi tak sa im nic nestane.

cieselko ak mas dobru pracu tak je to ok.

viktoria77
4. dec 2009

Čísielko, ja prídem tiež tak okolo 8, niečo pred 8. Dúfam, že veľa ľudí tam nebude. Oblečené budem mať rifle, bielu blúzku a čierny kabát. Vlasy zvyknem mať zopnuté sponkou. Dáko sa snáď spoznáme. Idete aj na krv, či len na sono? Lebo ja včera pýtala koordinátorky a ona vravela, že či aj krv to sa uvidí. Tak tomu trochu neporozumela.

kuspitka
4. dec 2009

viktoria mate stretko?

viktoria77
4. dec 2009

Kuspitka len také v Heliose, ak sa spoznáme. Osobne z koníka zatiaľ nepoznám nikoho.

kuspitka
4. dec 2009

viktoria ja poznam dost ludi aj osobne s konika.
neboj spoznate sa.ale si dajte cislo a hned budete vediet kde je kto.

viktoria77
4. dec 2009

My sa možno stretneme spoločne aj na OPU, malo by nám to výjsť rovnako. Ma dnes dosť bolia vaječníky, do druhej vydržím a pak konečne voľno a víkend.

kuspitka
4. dec 2009

viktoria tak budes cez vikend pekne lezat a vegetit.
ja idem kupit sobotu plavajucu podlahu

romy01
4. dec 2009

ahojte kocandy. Teda precitala som si vas len zbezne lebo ste toho teda popisali. Ja som dnes zacala s predvianocnym upratovanim - mam umyte okna na kuchyni, policky nad dresom atd, atd - no hruza.

sobcek - pocuj ja by som na tvojom mieste na ten RTG ajecnikov nesla. Nepotrebujes dostat pred stimulkou ziarenie na vajecniky - to je riadna blbost. Baba jedna schmatni papiere a utekaj do centra. Zabudni na RTG a dalsie zbytocne trapenia. DI RITI VED NEMAS ANI ZAKLADNE VYSETRENIE _ HORMONALNY PROFIL - bez toho sa vobec nepohned dalej. Nemusis doktora menit ale uz s nim nepolodnist neries. Proste chod do centra a ked budes tehulka tak sa k nemu vratis na prenatalnu starostlivost. - sorry za ten varaz ale by som ho kopla presne tam, ako som napisala

vierka- ten tvoj je tiez nejaky divny - mojko ty si v 12tt na fenetiku je aj tak neskoro. To ma akoze aky dovod ? Keby bol dovod, tak ta tam posle helios. Mam pocit ze si tito lekari len nahanaju body od poistovne.

aaaaafrikaaaaaaaaa - 😀 😀 😀 - more ja som mala iba jedno 8bunkove a ty ich mas 7. A wolfka co pise do inej temy mala iba jedno jedine 7 bunkove a ty mas tiez - Afrika ty budes tehula, to je jasne. 😀 tfuj tfuj tfuj
ET mas v nedelu, ze ?

snazilky tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀

viktoria77
4. dec 2009

Manžel poupratuje, ja len navarím a môžem oddychovať. Trochu oddychu nezaškodí. Takže ani ty sa nudiť nebudeš.

kuspitka
4. dec 2009

romy tak pod aj kumnme moja.
tak my pojdeme kupit plavajucu a potom bude moj mm upratovat kus mu pomozem,ale nie vela

viera6
4. dec 2009

kuspitka komoda nebola vobec draha tak v norme.
ahoj romy no ja neviem čo to mam za d..... ved som ti aj včera o nom pisala.Tak ti si sa dala do mikulášskeho upratovania tak to ja mam za sebou,ale možem tak od znovu.A kde si sa vytratila včera?

romy01
4. dec 2009

kuspitka - ja som ochotna ale mam pred sebou este spalnu a obyvacku - to je akurat dost do vianoc 😀

joj vierka ja som ti na obed zalahla a spala. Potom som isla do obchodu o tretej, pripravil mm veceru a ked prisiel domov tak sa mi uz nechcelo na konika ist, lebo som bola rada ze pocujem hlas - lebo mi uz hrabe z toho ze nemame doma telku - neviem ci som tu spominala ale v pondelok sme ju zaniesli do obchodu reklamovat a to bolo len 2 dni pred koncom zaruky - odisiel nam LCD display. Tak sme doma ako v jaskyni. Esteze mm teraz preniesom pc do obyvaku a mozme si pustat DVDcka

viera6
4. dec 2009

tak to je smola v štasti, romy a kedy by ste ju mali mat opravenu?

kuspitka
4. dec 2009

romy tak ty si riadna sikulka.a co stov telkov?

vierka hej stala tak normalne apson sa mi nerozpadne .

romy01
4. dec 2009

no nastastie sme to kupovali v Nay-ku a servis je v Ziline, takze vraj by sa mali tak do tyzdna vyjadrit, ze co. Vraj LCD displaye sa nedaju opravit, takze bud vymenia komplet ten display - a teda to bude trvat tych 30 dni alebo zistia ze by sa to neoplatilo a to by nam na buduci tyzden vratili peniaze. Ja by som chcela aby to vymenili, lebo moj milovany mm si uz vyhliadol dalsi a tam by sme doplacali 11tis skk - a to ked som na PNke a spekulujem ako usetrit na kociku sa mi uprimne nechce.

kuspitka
4. dec 2009

juj prisla mi velmi pekna bundicka pre malu tak sa tesim ako mala.a take pekne veci som jej objednala tak sa tesim

viera6
4. dec 2009

kuspitka hod foto odkial si objednavala?Ja kukam vecičky z mimibazaru su tam fakt pekne vecičky.

kuspitka
4. dec 2009

tu na koniku jedna bab mala super veci.tak hodim ,ale len nieco cakaj

romy01
4. dec 2009

kuspitka odfot to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre