Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

katti77
9. dec 2009

ahoj afrika, ešte si tu?

afrika
9. dec 2009

áno

afrika
9. dec 2009

katti držkaj sa a neboj. ja som síce po narkóze narozprávala také hlúposti 😀 , ale fajn som si odýchla. bolesti som potom mala, nebudem ti klamať... 😖

denis19
9. dec 2009

ahoj holky, vidím, že jste ráno ješte komunikovaly, držím vám palce a dejte vedet jak super jste snášely 😀 😀 😀
afrika
tak 3 den po ET, jak se cítíš????? kreče jsem mela takéasi dva dny, pokud te to nejak uklidní,ale mne to chytalo v noci.... ☹

kuspitka
9. dec 2009

Ahojte prajem pekne ranko.

afrika nevzdavaj to,lked uz na zaciatku takto pises,ze to asi nevyslo tak sa to nepodari.
ja som mala od zaciatku v kladu take bolesti,ze som myslela,ze ide mrcha a nakoniec nesla.
skus si dat sladku to ti upokoji nervy a aj trosku pomoze pri krcoch ja som to tak robila.

denis19
9. dec 2009

ahoj kuspi,
tak je, na tebe už nemám nai jinou otázku, v tvém stavu 😀 😀 😀

kuspitka
9. dec 2009

denis tak ja uz som det.celu noc som nespala zas.
este ma boli brusko strasne krce mam.
to pocasie ma asi zdepta a poriadne.

dievcata drzim vam velmi palce.verim,ze dopadnete velmi dobre

denis19
9. dec 2009

holky určite dopadnou dobre.....trochu si pokecají a bude jim fajn 😀 😀
no kuspi, fakt jen vydržet a obrnit se trpelivostí, už jsi v cílové rovince, neboj nic.....budu ráda, až napíšeš, že je malá s váma pod vánočním stromečkem......

kuspitka
9. dec 2009

denis mam pocit,ze mala este bude v brusku aj na silvestra

denis19
9. dec 2009

🙂 neblázni,proč si to myslíš??????

kuspitka
9. dec 2009

ved ked mam dalsi termin porodu az 26

denis19
9. dec 2009

ale to ne....to se hoši určite prepočítali.....klid... 😲

kuspitka
9. dec 2009

nie moja.nasa mala sa stale taha ku silvestru a inak ma uz 30085g a to je pekna vaha.
pondelok uz mas dalsiu poradnu a povie lekar presne ,kdey budem rodit

denis19
9. dec 2009

no tak to už hezky váží hočina jedna...... 🙂 tak do pondelí už nejak vydržíš...chodíš tam už i s taškou 🙂

kuspitka
9. dec 2009

denis nie nechodim,ale v nedelu uz by som ju chcela tak naprata,aby bola uz komplet.
este tam nemas vlozky,ale mala veci ma uz vsetko.aj kocik som vcera prala tak uz by som skoro mala mat vsetko vyprate este plienky.

afrika
9. dec 2009

denis prečo si mi hodila smutného smajlíka? ☹ . myslíš, že to je zlé?

denis19
9. dec 2009

nééé,jako že ta kreče nejsou nic moc na pocity ženy, jako že to bolí....jinak dyť jsem psala, také jsem je mela a hele kdejsem ,až je to zázrak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
9. dec 2009

tak už kočárek doma kuspi a jak jste spokojeni ?????

afrika
9. dec 2009

denis sorky, mne už asi od rána rajbe v hlave.
kuspi a ty sa kam ponáhľaš? môžeš si naposledy v kľude vytrhať obočie, urobiť si vaňu, ísť sa prejsť sama s malou v brušku, celý deň nerobiť nič namáhavé. lebo zachvíľku sa nebude dať 😉 .

baby mňa štve najmä môj krčok-viem, že teraz by som tam nemala šprtať, ale je síce tvrdý, ale raz dole, raz hore a najmä sa mi nezdá uzavretý ☹ úplne

kuspitka
9. dec 2009

denis tak uz od piatku je domka.super moja ,ked ho poskladam tak ho odfotim uz konecne.
inak ja teraz tehu by som zozrala med aj o polnoci .stale ho musim jest 😀

kuspitka
9. dec 2009

afrika prestan uz takto pisat dostanes po zadku .pridem za tebov este s bruskom a tak ti dam po holej.

nechaj to na bambulku moja ona vie co ma robit.
a stale sa nekontroluj .zdeptas seba aj okolie a potom budu vsetci plakat.sadnu na zadok daj si sladke. a mysli na malu v brusku ,alebo na maleho.
nemozes takto mysliet to nieje dobre.

denis19
9. dec 2009

afrika
kuspitka má pravdu!!!!! ruky pryč a jen relaxuj, sleduj pohádky a nemysli na koniny!!!! 🙄

kuspi jen ty nic neskládejm jurko ho poskládá, když bude mít čas, ty také jen relaxuj a meduj, pokud ti chutná 😀

kuspitka
9. dec 2009

denis tak ja uz robim vsetko len ,aby som porodila aj tak je to figu platne.
tak len fusak dat dnu to viem aj ja.inak riadne smrdel ten kocik 😀

denis19
9. dec 2009

😀 😀 😀 no co nadeláš, vyvetráte ho 😝
kuspi ty chodíš i nekam na cvičení?

kuspitka
9. dec 2009

denis uz nie len raz som bola a potom uz nebolo viacej .
vola sa to priprava na porod a to sa robi od 4mesiaca.
ani to nejde preto som aspon nieco vyprala

denis19
9. dec 2009

no já se po nejakém takovém cvičení chci poohlédnout, jen kdyby to bylo u nás na sídlišti, by bylo fajn

kuspitka
9. dec 2009

denis asi meste robia taketo cvicenie pre tehotne.

denis19
9. dec 2009

uvidíme poptám se, jdu hodit sprchu, za moment jsem tu

romy01
9. dec 2009

cafte baby

afrika som ti pisala do temy helios - ja som presvedcena ze mas take iste bolesti ako my ostatne co sme tehu. Neboj sa a posluchni kuspitku, jedna cokoladka ti neublizi a ked bude najhorsie tak si s drobcom pokecaj, ze aby sa tam len pekne zahryzol, ze sa nanho veeeelmi tesiiiis.

dnes je na OPU kati a ciselko tusim, ze ? Tak baby sladke snicky

inak nemyslite si ze stale zehlim - ja len okolo toho robim moc kriku lebo to priam neznasam a k tomu zehleniu som sa nakoniec este nedoszala - zrejme to necham na zajtra, dnes mam kokra - to viete co je ? 😀 😀 😀

afrika
9. dec 2009

romy ty si si nesledovala náááhodou krčok? 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre