Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
9. dec 2009

tak mas tam vianocne trhy ,europu a tak
a my tu nic

viera6
9. dec 2009

ja sa idem dievčata trochu vzdialit idem niečo nakupit a potom hadam spravím aj mačie oči.

denis19
9. dec 2009

vierka jsi užasná hospodyne
ahá kuspi tak jsi to myslela, jo to je pravda aspoň mohu očumovat 🙂

kuspitka
9. dec 2009

vierka co su tie macacie oci?

viera6
9. dec 2009

no mam urobene medovníčky,potom take nemecke medovničky a včera som urobila medvedie dlapky.
kuspitka mačacie oči su z lineckého cesta spojene lekvarom.

viera6
9. dec 2009

denis predavaju na vianoč.trhoch ozdobene medovničky?chcela by som na stromček.Ak pojdeš prosim ta okolo pozri sa mi aj kolko stoja.

romy01
9. dec 2009

vierka ja idem na sono dnes poobede a uz cakam mm kedy sa dovali, lebo pojde so mnou. A denis ide do poradne v piatok, tak jej to sono mozno tiez urobia alebo ju na to niekam poslu. Ja mam potom poradnu o tyzden v stredu a tam mi dokina podla dnesneho sona povie ze ake dalsie vysetrenia treba alebo netreba.

romy01
9. dec 2009

tak baby a som doma. Utz dopadol dobre. Mame aj fotku aj DVD - krpec sa tak v jednom kuse otacal, furt mlatil rukami aj nohami, raz bol ku nam zadkom, potom predkom, no sranda - akoby uz chcel vyliest von. Moj mm to furt komentoval a ja som sa zabudla popytat co som chcela. No ale NT mame 1,3 co je dobre a o tyzden mam poradnu, takze ostatne lekarske hatlaniny co mam popisane v sprave mi dokina prelozi v poradni. Inak je to sranda kolko ma ten krpec energie, no neposedi a neposedi. A ozaj - dokina zhikla, ze " ja asi viem co to bude " a ja ze " aj ja - bude to chlapec " a ona ze ako viem - a ja ze tusenie uz od vkladu. Tak sranda - vravela ze to nie je iste - ale ze bud tam videla pipika alebo pupocnik - ze obe su tak dole, no ale ze na prvy dojem to asi bol pipik - Baby nie je to priskoro ? Ten nas krpec ak je to pravda sa vobec nehanbi - to bude casanova

viera6
9. dec 2009

ahoj romy
tešim sa s tebou normalne mam tolko elanu po tejto tvojej sprave 😅 😅 😅 😅
a kde si bola na sone v heliku?a NT ti zistili bez krvi a čo manžel aka bola reakcia ked ste otial odišli?

romy01
9. dec 2009

vierka NT je vlastne velkost tej vodovej bublinky na šiji na krku babatka. A ta by nemala byt vacsia ako 3 mm, inak je tam podozrenie na DS. Co sa tyka krvi, tak neviem, nic mi nebrali a opytam sa na to dokiny na buduci tyzden na poradni.
Moj mm to potom uz moc nerozoberal, on sa nakomentoval tam dnu az az 😀 Ty vole - ze ake zameta rukami a nohami - to boli hlášky 😀 😀 😀 Doma sme uz kukli aj DVD - su tam nahrate 4 fotky a 4 kratke filmy - take minutove - az teraz som videla ako natahuje nozicky, ako si mlati rukou do ksichtu a ako sa zas kruti a nohy strka pod brusko - no hovorim ako taka mala opicka. Tam na sone som to dobre nevidela, lebo to bola tak naklonene, ze film videl mm lepsie ako ja.

viera6
9. dec 2009

no super tak mate čo kukat. 😉
no ja idem na krv aj do heliku a potom po treti krt k tomu mojmu gynek.

zica1
10. dec 2009

Ahojte babulky 🙂 Dnes rano som si spravila tehu test a vysli mi // taka som stastna, ze tomu nemozem ani uverit, doobedu chcem skocit k lekarovi, aby som si to utvrdila 🙂 drzte palce aby to vyslo.Dakujem a prajem krasny dnik

kuspitka
10. dec 2009

Ahojte.

zica gratulujem ku palickam.

ja som dnes det nespala som celu noc mala kopala ako sialena.

denis19
10. dec 2009

ahoj holky!!!

kuspi ta tvá malá je akční díte!!!!!! že by fotbalista????? 😀 😀
jak se vede????
já tu mela včera sestrenici, tak jsem seuž ani nepripla, jdu vás letmo dočíst

kuspitka
10. dec 2009

denis moja ja som nanic.
teraz ma boli spodok.ja uz nevladzem moja.

a ty co ako sa citis?

denis19
10. dec 2009

romy, tak jsem zvedav co potká zítra mne na poradne.....

kuspitka
10. dec 2009

romy babo je ake velke?
mas aj sono?

denis zajtra chcem aj sono

romy01
10. dec 2009

dobre ranko

ziza gratulujeeeem a daj urcite vediet ake mas HCG

kuspit, mam to cele na CDcku - je tam tay film asi 1 minutovy a 4 fotky a aj zaver. Babo ma 5,99 cm a vychadza o dva dni vacsie ako podla kalendara.

Denis takze ty si robis takto party? Ja dne idem asi o hodinu vonku, pride po mne mm, tak sa preveziem zas do ZA.

denis19
10. dec 2009

kuspi, jako že chceš videt mé sono?????

romy, tak hezký výlet, jen jedno memento, kámoška je na PN rizikové tehul a hned první den co ji sociálka platí dávky mela kontorlu a samo,že nebyla doma, tak je v prd.....

kuspitka
10. dec 2009

denis ved zajtra ides na sono ci nie?

denis19
10. dec 2009

ano idem......už sa teším....juchúúúúúú

viera6
10. dec 2009

Ahoj tehulky prajem pekný slnečny den 😉
ako sa mate?
ziza blahoželam //

denis19
10. dec 2009

ahoj vierka, no my dobre, ty se chvál jak jde pečení, uklízení, tehulkování a tak...... 😝

kuspitka
10. dec 2009

vierka ako sa mas moja?

denis19
10. dec 2009

kuspi co dnes plánuješ?????

já se pustila do úklidu, jak odjela sestrenka a odpoledne máme v práci vánoční posezení, tak bude i kultúra 😀
zíta ta poradna, potom k rodičum a víkend se uvidí.....

kuspitka
10. dec 2009

denis treba mi uprata .vecer kocik uz konecne skladame.
aspon budes mat dnes super den

viera6
10. dec 2009

ja dobre hlavne teraz ked je tak krasne von.Napečene ešte moc nie včera som nakoniec nepiekla bola som taka unavena ani neviem z čoho prespala som skoro cele poobedie.Ale myslim ,že som unavena zo schodov mam mamu doma už od pondelka tak chodím len hore dole.Buď treba prevezovať nohu alebo jej pomoc,napravit a td.
Denis včera som ta prosila neviem či si čítala,keby si mi pozrela na trhoch zdobene medovniky kolko asi tak stoja,ale len ak pojdeš okolo.
kuspitka tak mala je poriadny šinter už teraz.

denis19
10. dec 2009

jo zatím to tak vypadá, že bude fajn, jen ted padla mlha a nevidím ani vedlajší panelák a dost mne už od včera bolí hlava!!!!mrška jedna veliká ☹
chci také pobalit dárky co už mám zabezpečené,abych videla jak to odsejpá 😀

kuspitka
10. dec 2009

vierka tak ja som uz troska a neviem ani pojdem vonka a nie este potom hore na tretie poschodie.

tak to ti nezavidim moja tolko behat hore dole

viera6
10. dec 2009

denis tak dnes super den to ja ešte ani jeden darček.Zajtra chcem ist do Marina tak snad niečo kupim.Pojdem aj do baumaxu na nakup vianočneho stromčeka tam si každy rok kupujeme kanadsku jedlu.
Ale normalne neviem, ked si pisala o tej tvojej kamoške,že jej prišla kontrola uf.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre