Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

katti77
11. dec 2009

kuspitka tak skús umyť okná, sesterka umyla okná a išla pekne rodiť 😀
hej dnes poupratujem a idem sa von odreagovať, kým ešte môže a aj aby som stále nemyslela na to ako sa im darí

katti77
11. dec 2009

tak ak budeš prehadzovať skrine aj ty tak Kamilka si to veľmi rýchlo rozmyslí 😉

cisielko
11. dec 2009

Kati..tak sme dve , ktorým z toho hrabe..to je na nervy a to som si mylsela, že najhoršie sú injekcie..no gfiga borová, toto blbé čkanaie je ešte horšie..ja som tiež do noci hore a skoro hore, jak u blbých 😠 inak to chilli treba brať až do transferu, tak ja ho idem zase papať 😉

Denis..drž sa a napíš optom asko si dopadla 😉

Kupsi..ja budem asi tiež niečo musieť robiť lebo toto je coré..asi pôjdem aj do práce, asoň mi rýchlejšie čas ubehne lebo takto sa iba celý deň motám a nič z toho...

katti77
11. dec 2009

cisielko no tak si dnes dám aj ja chilli a dám si aj trošku vínka teda

kuspitka
11. dec 2009

katti bojim sa,lebo viem ja tak,ze malej sa moze omotat pupocna snura okolo krku to zas nechcem.
kaslem na okna.
zajtra budem vysavat mozno aj to pomoze.

cisielko uz pockaj do ET uz nemas vela dni.

katti mne tak nieco dovolia jednine namna nahucia ci som normalna a poslu ma kade laksie 😅

katti77
11. dec 2009

kuspitka tak to verím, že mama ti nedovolí ani handričku zobrať 😀 😀 , no tak už nič iné len čakať, veď raz musí prísť, nebude tam 50tt, a doktro čo na to hovorí, nechce ti už pomôcť, či bude čakať keby sa Kamilka rozhodne sama?

kuspitka
11. dec 2009

katti musi sa mala rozhodnut sama nepooze mi.
ze ked nemam este termin tak nemoze nic urobit.
tak len cakame.
daj si vinko aj zammna.
idem sa kupkat este pridem

katti77
11. dec 2009

ok kuspitka, a vínko si dám aj za teba a budem myslieť na Kamilku aby sa už konečne rozhodla prísť na tento svet v tom najkrajšom čase

kuspitka
11. dec 2009

katti dakujem moja.

tak sa majte pekne

cisielko
11. dec 2009

Kuspi...tak idete prehadzovať skrine..no možno to ja pomôže a stihnete ešte aj vianoce a Kamika už bude pod sromček 🙂 no jasné, že ti nič nedovolia..ved ty už musíš fakt len oddychovať a dávať si naseba pozor..už to nejako vydrž, ako píše Kati nebude tam 50t 😉

Kati..tak aj ty sa chystáš raidiť? ja už tiež rozmýšlam, že idem niečo robiť lebo toto nič nerobenie je na hlavu, a potom aby človek nemylselna to..ved to nedje..my ideme dnes asi ku strakej, starký mal včera 70 rokov tak asoň nha víkend vypadnem a tam nieje čas mylsieť na hlúposti... apapkaj aj ja idem papakať chilli..nech sa pekne matrenica roztahuje 😀

katti77
11. dec 2009

cisielko, a ty chceš čo upratovať 😀 😀 😀 😀 , ale ak ti to pomôže tak umy tie okná znova 😀 😀 , a pekne si víkend uži a trošku sa odreaguj
ja to idem rozhodne spraviť dnes, budem sama doma, mm ide na vianočnú akciu z práce, tak sa domov nebudem ponáhľať 😉

romy01
11. dec 2009

dobre ranko

denis - daj vediet co bolo na poradni som fest zbedava

kuspitka a bolesti uz nie su take silne ?

kati, cidelko Vam drzim palce nech gulicky, pekne rastu

a ostatne pozdravujem

katti77
11. dec 2009

ahoj romy a ďakujem

cisielko
11. dec 2009

tak ja pošlem príspevok a on tu neni 😠

Romy ahoj..ako sa máš?

Kati..nie okná, len tak apsoň prach poutieram ale vidím, že ty sa chystáš na riadne riadenie 😀 musím niečo robiť lebo ma porazí, to čakanie je na nervy...my máme zajtra vianočné posednie z práce, no môžem íasť tak do r...keď ja akože vešmi chorá 😠

katti77
11. dec 2009

cisielko žiadne riadne riadenie, len prach, kúpeľku, vyprášim koberce, trošku uhodím a zajtra mm povysáva, zase sa predsa nezbláznim, šibemi ale nie až tak veľmi 😀 😀
aj mi budeme mať posedenie, ale ja sa naň ani nechystám, sa mi vôbec nechce a bude to asi na budúci týždeň tak to už vôbec neprichádza do úvahy

denis19
11. dec 2009

tak holky já stojí ve dveríchm, že odcházím a jen tak pro jistotu mrknu, že v kolik tam mám být a ono to není v 09:30 jak si týden myslím,ale až 11:30!!!!! no nejsem cvok

cisielko
11. dec 2009

Kati..tak lajtkovo..to stačí...ani ja sa nejdem pretrhnúť len tá nuda je nha vraždu..a to som si myslea, že paráda..no ale čo neurobíme pre ten malý zázrak..a najlešpie bude ked to bude hovoriť a bude nám kričať, nechcem ťa, nenávidím ťa..sa nato teším 😀 a my koľko sa obetujeme pre tých krpcov drzích 🙂

katti77
11. dec 2009

denis neva hlavne, že tam máš ísť 😉

cisielko
11. dec 2009

Denis..ešte, že si kukla xixi no tak by si tam trošku posedela 😀

denis19
11. dec 2009

no trošku.....neuveritelné,ale intuice funguje....

romy01
11. dec 2009

denis mne v heliku dali vychadzky od 9-10 a potom od 15-18 - v podstate sa ma tam opytali, ze ako to chcem a ked som si PNku preniesla k mojej doktorke tak ona asi helik moc nemusi tak sa tam rozculovala, ze no samozrejme helios a ze toto mi socialka neuzna, lebo ze v zimnom obdobi sa vychadzky mozu davat len do 16tej tak mi poškrtala PNku a napisala vychadzky od 9 - 12 a od 14-16. Ale to mi popisala len ten zeleny listok, ta jedna kopia je v socialke a tam to prepisane nie je a zatial som to na socialke ani nenahlasovala a nikto mi tam na to nic nepovedal

afrika
11. dec 2009

čísielko a katy zajtra nebudem asi pri PC ale vedzte, že na vás naozaj silno myslím a držím pršteky. to si nerobím srandu-vždy ráno ma napadne, že ktorá má volať do heliosu. držkajte sa nám zajtra. ak by bolo nedajbože niečo zlé, nebojte-stačí ak zostanú 1 alebo 2. my s mužom sme sa modlili aspoň za dvoch dobre vyzerajúcich 🙂 . viac sme si ani netrúfali chcieť. nebojkajte a držte sa nám pri volaní

denis19
11. dec 2009

jééé Romy, tak to je divná paní doktorka........to jsem neslyšela, že v zimním období jsou jiné vycházky jako v letním, smešné.......

afrika
11. dec 2009

ozaj denis-ty sa držkaj dnes

cisielko
11. dec 2009

Romy..tak toto som ani ja nevdela..že v zime iné vychádzky, to čo je za blbosť?a ty sa nechystáš do práce?

Afrika dakujeme...ty sa hlvne držkaj..už je lepšie, dúfam, že už sa toľko nesleduješ? 😉

afrika
11. dec 2009

čísielko takmer vôbec 😀

katti77
11. dec 2009

afrika ďakujem, no zatiaľ sa to dá, horšie to bude spracovať zajtra po zavolaní, ale dúfam a verím, že zajtra budú mať pre nás len dobré správičky a bambuliatka rastú jedna radosť

a ty sa ako cítiš, dúfam, že máš už trošku lepšiu náladu, neboj ešte pár dní a ocikáš //

romy01
11. dec 2009

no hej denis, zislo by sa mi to preverit priamo na socialke, ze ci je to tak ako vravela, lebo sa mi to nezda. Na jednej strane mi dala pred rokmi navrh ze sa tam mozem objednat ale teraz ich ohovarala - tak nie uplne priamo ale ze oni nevedia ani papiere vypisat - no je som to nekomentovala, lebo ona sa tiez kadejako snazila mi pomoct zo zaciatku. A potom sa ma opytala, ze ci tam budem chodit aj ako tehotna a ked som jej povedala, ze nie, ze oni tieto poradne a podobne nerobia, ina tie vysetrenia a ze uz patrim cela jej tak sa ukludnila

afrika
11. dec 2009

mám lepšiu. to viete - manžela som od pondelka do včera videla 8 hodín dokopy a to bývame spolu 😀 . včera bol doma do obeda a prišiel dnes ráno a zas ho není. mi ho je niekedy hrozne ľúto. povedal, že príde na obed domkov, tak sa teším. celú dobu som sama, tak mi to lezie na mozog

cisielko
11. dec 2009

Afrika..ti verím, že to to leziena mozog..ozri na mňa a Katku..nám z toho hrabe už etraz a čo bude ďalej..veď to bude iná psychiatria 😠 a som rada, že už ti je lepšie..ako píše Katka ešte pár dní a ocikáš // 🙂 kedy sa chystáš cikať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre