• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Ninajana zdravím ťa, som rada že si sa ozvala. To ma teší že aj ty máš päť bojovníkov. Dúfam, že sa budú držať statočne a nevzdajú to. Ja verím tým mojim, že ma nesklamú a ak nenastane problém tak zajtra už bude jedna bublinka v brušku. Uvidím zajtra ráno, či mi urobia transfer v stredu alebo až vo štvrtok. Ale dúfam, že v stredu. Čísielko ahooj, tak už to máš za sebou, opatrujte sa aj s bublinkou aby si sa 28 dozvedela jednu super správičku :wink: Moc ti držím palce a aj Katty.
15. dec 2009 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
cisielko gratulujem a budeme drzat palce.
15. dec 2009 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Viktoria77, no mame to rovnako, cakam na zajtrajsi telefon, to su nervy... som zvedava ako sa im dari. Dufam ze nejaka blastulka tam bude. A ako sa citis?
15. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninajana dúfam, že sa tam zajtra stretneme a každá odíde s bambulkou v brušku. :wink: Treba už vydržať a veriť. No dva dni mala otrasné kŕče, a brucho mám stále dáke nafúknuté. Ani počas simulky som ho nemala také veľké. Ale ináč v pohode. A ako ty?
15. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No celkom v pohode, ale brucho som mala ako balon. Zalievam sa vodou, aby sa tie hormony nejak riedili :slight_smile: A sem tam bolesti som mala aj ja ale nic strasne. Uz si konecne na PN? :slight_smile:
15. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko :slight_smile:

ďakujem dievčatá...dakujem...to čakanie je strašné ale musím to vydržať :grinning:

Viktorka...tak kedy vlastne voláš? včera si volala..stále ich je 5, držím palce :wink:

Kupsi..tak tu si, kde si bola, už ms echceli pátranie vyhlásiť :slight_smile:

Romy...Kati nebola, písala som včera, ešte jej dali deň..teraz som sňou volala, tak bohužial sotalo je len jedno a to dvojkové, ostatné sú trojkové :frowning2: ale aj dvojkové sa môže podariť... :wink:

Dnes ide Kati na ET, držte jej silno palce aby sa ten drobček nevzdávala a aby bojoval...Katka..držím silno paqlce a čakám na telefonát :wink:
15. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
cisielko....paráda, už si tu bublinku jen opatruj :grinning:
viki77 a tobe držím palec.....

ahoj kuspi jak je????
15. dec 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky

este raz gratulujem k urodickam a drzim palce nech sa gulicky ujmu.

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
15. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Aj vy tehulky sa nám opatrujte :wink:
15. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninajana nie stále chodím do práce, ak bude zajtra vklad tak do konca týždňa vezmem dovolenku a po víkende pojdem asi zas do práce. Uvidím. Čísielko volala včera, z piatych majú dve číslo 1 a tri číslo 2. Najbližšie budem volať zajtra ráno a to mi povie či spravíme aj vklad alebo počkáme do štvrtka. Koľko si včera platila, ak môžem opýtať, ak chceš napíš do IP.
15. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá
Cisielko držím palce a poriadne lež s nohami hore a tiež zdravím ostatné tehulky a aj stimulantky a čakateľky :slight_smile: :wink: .To sú nervy a zase sa to rozjíždi.
15. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka..ďakujem sú to veru nervy, to čakanie je najhoršie ale treba veriť...dúfam, že s to oplatí :wink:

Viktorka..tak krásne, ved to je nádhera..tak ty už možno aj zajtra transfer..jupíbudem držať palce :wink: a neplatila som ni,. pri najbližšej kontrole budem plati za jedného mrazáčika, kedže bol len jeden 3000sk a plus uskaldenie ale to je všetko :wink:

Katii..mylsím na teba..drž sa mi :wink:
15. dec 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

cisielko blahoželám k malému bojovníkovi :wink:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
15. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čísielko ďakujem a dúfam, že sa do zajtra budú držať, som zvedavá aj netrpezlivá :wink: Ja len nevedela či sa platí niečo aj za vklad.
15. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko, držím palce a opatruj sa!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teším sa s tebou. :wink:
15. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojovnice, bojujte....
jak se vám jinak všem vede?????? v tyto mrazivé dny bez snehu.....
15. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj denis.
Zatial pracovne a už sa neviem dočkať, kedy začnem pichať. :slight_smile:
15. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka
hezky rečeno :grinning: :grinning: a na kdy ti to vychází???
15. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vierka, ako sa mas ?
denis uz v plnom nasadeni ?
15. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy,
no v nasazení ano,ale jestli plném, to nevím....ale co se budu startovat, když zítra je to naposledy a potom mesíc RD :grinning: :grinning: :grinning:
jinak je to fajn zmena, takto v kolektivu, máme fajn to , že každý má svuj kancl a když máš zájem, zajdeš na kus reči a když ne , tak si hovíš, teda makáš sama v kanclíku :grinning:
15. dec 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, Majka ďakujem :slight_smile:

Vierka, a ty sa ako máš?

Denis..takže dobre v práci...už ti aj chýbalo?
15. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko
jo už mi to chtybelo......ale co tri dny to je nic
jak se cítíš?
15. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko ty si asi nešla metódou ICSI že?Platiť budeš ešte asi aj PK?
15. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, mne to vychádza okolo 14.1, že začnem so stimulkou, idem na krátky protokol. :slight_smile:
Ešte si chcem potom doplatit ICSI a PK.
15. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá ja zajtra budem prvýkrát pichať diphereline,to bude prdel :grinning: :grinning: :grinning: ,teším sa ale budem asi o 20 hod.Pichnem a potom ma vyvráti mm bude davať prvú pomoc.
15. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes som sa isla objednat na HSG, ale nic z toho,musim zavolat az ked dostanem mrchu, aby ma vedeli objednat na konkretny termin :unamused: A hned som si vybrala v lekarni Duphaston, pozajtra zacnem papat, snad potom to nebude take chaoticke s mrchou. :grinning:
15. dec 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana10: Ahoj, ja začínam s Diphereline cca 9.1. na 24.DC , ty začínaš ktorý DC ?
15. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj demizon,,ja som začala na 16DC-provera do 25DC/ 2xdenne/, potom na 23DC diphereline-1x denne a po mrche ešte inj.Gonal.Neviem či z gtej provery môže byť aj také semtam pichanie cítim na jednom vaječníku.
15. dec 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka..ja som išla ICSI, máme 0% morto takže iná šanca nebola a mám aj PK už som ju aj platila..prečo sa pýtaš? ty zajtra začíanš pichať, tak ti držím palce, na moje prvé pichanie nikdy nezabuidnem..ale zvládla som to a som tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Denis..cítim sa úplne normálne..nič mi nieje..ved to by bolo aby mi aj niečo bolo, ešte 13 dní a mám to za sebou..no aspoň vten výsledok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Danka, demizon, Majka..veľa šťastia :slight_smile:

Sobček, bodaj by a kedy má vlastne príšť mrcha?
15. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.zajtra nastupujem do nemocnici tak uz spolu tak skoro nebudeme
15. dec 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok