Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
29. dec 2009

budem Ti moooc držať palčeky cisielko aby Ti to vyšlo a aj Katke.. pevne verím, že tento nasledujúci rok bude úspešný pre všetky.. 😉
ja som zatiaľ v pohode, nie je nič čo by sa nedalo vydržať alebo zvládnuť

cisielko
29. dec 2009

Wodanka...dakujem..to je dobre, že si v pohode..tak to má byť 😉 toto je nič, najhoršie je to čakanie ale to zvládnete aj ked vám to pôjde strašne pomaly 😠

wodanka
29. dec 2009

ale už to nie je až také vzdialené ako keď sme s mm v septembri začínali chodiť do Heliosu.. teraz je to všetko už na dosah..

cisielko
29. dec 2009

Ja my sme s mm začali chodť v septebri do Helíku..presne 09.09.09 sme mali prvý pohovor..letí to neskutočne rýchlo

neviete ako sa má Kuspitka?

viktoria77
30. dec 2009

Čísielko ahoj, už som sa s tým trochu vyrovnala, že to nevyšlo. Asi to tak malo byť. Čo sa týka situácie doma asi pomaly ale isto spejeme k rozvodu, takže či sa niekedy dočkám dieťaťa je veľmi veľká neznáma. Proste sviatky boli o ničom, ani spolu nekomunikujeme a tak to pokračuje ďalej..len sa trápim ☹

cisielko
30. dec 2009

Ránko dievčatá

Viki..to ma naozaj mrzí..ale v prvom rade si treba zvážiťči to má význam snažiť sa o dieťa s niekym ským to nemá budúcnosť..budem ti držať aplce aby sa to rýchlo vyriešilo a ty si sa pohla tou sorávnou cestou 😉

viktoria77
30. dec 2009

Zvládnuť rozvod nebude ľahké ale je to najlepšie riešenie a asi zostanem sama, nechce sa mi nikoho hľadať.

denis19
30. dec 2009

ahoj holky!

viki77... 😠 tak to není doma nic moc, ikdyž presne nevím co se deje,ale není to nic moc....ale pokud nebudeš mít díte s tímto mužem, určite na tebe čeká nejaký lepší....život to tak vždy dokonale zarídí a to platí i pro číselko...když to nevyšlo ted, výjde to príšte, neboť to bude ten sprvný okamžik a dušička 🙂
zdravím vás devčata a nevstávejte tak brzo 😀 😀

viktoria77
30. dec 2009

no neviem čo bude ďalej po rozvode a ani sa tým nechcem zaoberať, proste mám štastie na zaujímavé typy ľudí. Z jedného extrému idem do druhého.

denis19
30. dec 2009

viki
to je život...jednou dole jednou nahore...ale vše je rešiteln a vše se vyreší a relativne samo...uvidíš....ikdyž takovéto myšlenky na vánoce ti nezávidím....a proč jste vlasne nedošli k ET?

viktoria77
30. dec 2009

denis nedošli preto, lebo embrijka to všetky vzdali, nebolo čo transferovať ☹. A padlo to tak zle, že pred vianocami, ale prežila aj keď to bolo a aj je všetko nafigu.

cisielko
30. dec 2009

Viki...je len na tebe ako si život zariadiš dalej...nikto nhovor í, že to bude ľahké..bude to boj ale ak to má znamenať krajší život neváhala by som a išla by som za svojím šťastím 😉

Denis..nevzdávam sa, som stým vyrovnaná a beriem to tak ako to je..život vie byť niekedy hnusný ale nevzdám sa 😉 a čo ty..mohla by si hodiť do albumíku nejaké foto bruška 🙂

Afrika..mylsím na teba...

viktoria77
30. dec 2009

..pokračovať s mm už nemienim, to som už rozhodnutá, nemá to význam ďalej predlžovať. Spokojnejšia budem bez neho.

denis19
30. dec 2009

viki...ty si rozumíš nejlépe...jen já to beru tak, že rozvod je to poslední a nejkrajnejší rešení...ale držím palec!!!!

cisielko.....vyrážím do mesta na hon čižiem...tak mi drž palec! už asi dva roky nejdu sehnat čižmy dle svých predstav...tak jsem jim dala ješte jednu šanci!!!! 😀
ahoj.

cisielko
30. dec 2009

dENIS..NO TAK DRžíM NECH NIEčO VYBEREš..JA MáM TIEž VžDY ODOBNý PROBLéM..som zveavá či niečo kúpiš 😉

Viki..ja si tiež mylsím, že rozvod je tá posledná možnosť..ale ak som správne pochopila u vás to trvá už dlhšie a ak budeš šťatsná bez neho tk to urob a neobzeraj sa za tým čo bolo ale čo bude..bude to ťažká cetsa ale my ženy sme bojovné, zvládneš to 😉

viktoria77
30. dec 2009

pochodpila si správne, trvá to už dosť dlho, prežila si pri ňom všeličo ale už stačilo, odpustila toho dosť, nevážil si to, žiadna náprava ani ochota niečo zmeniť, tak prečo by sa mala s ním naďalej trápiť.

cisielko
30. dec 2009

Tak potom vprd do nového a krajšieho života bez neho..nový rok, nový začiatok..budem ti držať palčeky aby si časom našla muža, ktorý sa ťa bude vážiť a milovať až di konca života 😉

dana10
30. dec 2009

Cisielko máš IP

cisielko
30. dec 2009

Danka...ďakujem ti veľmi pekne 😉

mariamaria
30. dec 2009

viki je mi to luto,ale skor ako luto,sa tesim za teba,lebo ta urcite caka nieco lepsie bez mm... uvidis...ani sa nenazdas a bude ti ooovelaaa lepsie...a budes stastnejsia ako kedykolvek predtym

babenky prajem krasnu Silvestrovsku noc a este krajsi Novy rok 2010 🙂 nech sa nam vsetkym splnia tie najtajnejsie sny 😉 a nase vytuzene babetka nech su ku sklonku roku 2010 uz s nami...

AFRIKA drzkaj sa moja !!!!!plac kolko chces ulavi sa ti...a ked uz nebudes moct plakat ,tak nazbieraj silu do dalsieho boja ☹

wodanka
30. dec 2009

ahojte holky..
viki, urcite to nie je lahke, co teraz prezivas, ale urcite to zvladnes a potom v buducnosti si Ta stastie najde a Ty sa budes moc radovat zo vsetkeho co zivot prinesie ...

wodanka
30. dec 2009

ahoj maria ako sa mas? Ty by si mala teraz niekedy zacat so stimulkou, teda injekciami vsak?

denis19
30. dec 2009

holky, tak jsem zpet a si predstavte mám boty!!! neuveritelné! 😅

mariamaria
30. dec 2009

ahoj wodanka ..mam sa fajn..tesim sa na 6.1:vtedy mi pridelia injekcie..momentalne uzivam sprej Sanarel ..ktory potlaca cinnost vajecnikov..a okolo 18.1:by som mala podstupit vyberanie vajicok..a do 23.1:by mali byt 2alebo 1embyo vo mne..samozrejme ,ak sa uchytia 😉 a ty ako?

denis uzasneee a ake?daj foto do albumu🙂))

cisielko
30. dec 2009

Denis..no suepr..odfoť a daj do labumíkuaj s bruškom 🙂

Mariamaria..ubehne vám to ako voda, bude to rýchlo a ani sa nenazdáte a budete mať bublinky v brušku 😉

denis19
30. dec 2009

jo už jsem premýšlela, že cvaknu bríško...tak to asi udelám
boty jsou od baťu, sice nebyly ve sleve,ale co už a meli č. 36 a i jsem je zapla pres lýtko, tak nebylo co rešit, podpatek není úplne dokonalý,ale jsou pohodlné, také cvaknu 🙂

cisielko
30. dec 2009

denis..tak len pekne cvakni, ved albumík treba obnovovať..som tam kukol ale nič tam ešte nemáš tak šup šup 🙂

denis19
30. dec 2009

cisielko ty si ale rychlík....já ted hodku kecala s kámoškou z ČR...to víš novoroční precevzetí a tak...ted jdeme rychle poklidit byteček a jdu na to ...do večera máš prekvapení v albumku jako lusk 😀
jsi v práci???? ty náš pracante jeden......co deláte na silvestra????

cisielko
30. dec 2009

Denis..no to som..makám a tak sa minechce, že robáím vštko možné len aby som robiť nemusela..no som teda zvedavá, večer urobím kuki do labumu ale beda ti ak tam nič nebude 😎 na silvetrsa ešte do 13h pracujem, ptom idem dom, navarím večeru, napapáme sa a ideme ku kamoške..a teším sa na fajné chladené pivko 😝 😀 a čo vy?

denis19
30. dec 2009

super plán....my zítra razíme k mojim rodičum.....tat už dnes varí a chystá a už mne obhánel ať potvrrdím účast, tak jsem ji práve potvrdila 😀 pivko si dám také,ale jen tak decku, aby si bublinka moc nezvykala 😀 😀
tak ty makáš i zítra jsi usilovná jak moje mamka, také je ješte zítra v práci a druhého opet už zase.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre