Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
1. jan 2010

nám tu kombináciu čo som písala poradila Ďurechová

wodanka
1. jan 2010

aj u nas mm bral vitaminy, ale nejako nam nepomohli 😒

cukotka
1. jan 2010

wodanka čo ste brali?

wodanka
1. jan 2010

mm bral profertil, vitamin E a teraz uziva CEM-M, ale ziadne zlepsenie spg sa zatial nekonalo

cukotka
1. jan 2010

nám profertil vobec nedoporučovala, vraj je to reklamný ťah

wodanka
1. jan 2010

je to mozne, ale ked clovek chce skusit vsetko, lebo co ak by nahodou zrovna toto bolo to co pomoze...

cukotka
1. jan 2010

ja viem, tiež som nad ním dlho uvažovala

mimzy
1. jan 2010

presne to nam povedala ze zbytocne vyhadzovanie penazi za profertil, ale ktovie kazdy ma iny organizmus a pre kazdeho je nieco ine dobre

wodanka
1. jan 2010

ja som citala na fore prispevky od holiek a niektorym pomohol, ale to zavisi od toho co sposobuje zly spg.. ak je to nedostatok vitaminov tak pomoze, ale ak je to ina pricina tak je to k nicomu.. a to je vlastne ten najvacsi problem - zistit pricinu zleho spg

cukotka
1. jan 2010

no uvidíte, že to všetko dobre dopadne

mimzy
1. jan 2010

a vy beriete nejake vitaminy? ja nie asi by som mala

wodanka
1. jan 2010

vsetkym nam to dobre dopadne 😉
idem ja do hajan, zajtra idem do prace, tak nech si aspon troska oddychnem.. pa

cukotka
1. jan 2010

mimzy, mne Durechová poradila femibion 800

mimzy
1. jan 2010

na co je to dobre?

mimzy
1. jan 2010

už som si to stihla omrknut v googli, určite ho začnem brať, Ďakujem za radu 🙂

cukotka
1. jan 2010

aj nabudúce 😉

mimzy
1. jan 2010

pekny zvysok vecera, pa

denis19
2. jan 2010

dobré ránko devčata!!!!
hlásím návrat z Tesca a mám i základ výbavičky!!!!!! huráááááá 🙂
kde se touláte???? vyspáváte silvouše,co????? 😀 😀

viera6
2. jan 2010

Ahojte divevčata!!!

ahoj denis no ostatok asi vykenduju.
tak hod do albumu čo si pokupila.

cisielko
2. jan 2010

Ahojte

Šťastný nový rok 2010 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Vierka..videla som bruško..je krásne a dupačky sú super, že macko Pu..nádhera 🙂 🙂 🙂 🙂

Denis..no ukáž čo si pokúpila 😉

vatina
2. jan 2010

Ahojte, vitamíny Femibion 800 s kyselinou listovou Vám môžem tiež odporúčať.
Na návode je písané, že ich treba brať dostatočne dopredu, teda už pri plánovaní tehotenstva.
Ja som ich začala brať tesne pred IVF. Keby som vedela, že vraj trvá 4 týždne, kým sa pri ich užívaní
vytvorí tá optimálna hladina kyseliny listovej v tele, začala by som s ich užívaním už skôr
ale to som sa dočítala až z príbalového letáčiku. IVF bolo úspešné a teraz by som mala byť v 6tt.
Tak Vám držím palce. Pre nás bolo úspešné v poradí 4. IVF. Ja som teda prípravu na IVF úplne od začiatku
absolvovala štyri krát. Tento krát som si však hneď od začiatku povedala, že iný výsledok ako pozitívny neočakávam.
Verila som tomu celý čas. Takže k tej Vašej príprave úplne od začiatku odporúčam aj pozitívne myslenie a veriť v pozitívny výsledok.

kajka39
2. jan 2010

Ahojte babulky!!
Vsetko naj v novom roku 2010 vo vsetkom! Nech su vase tuzby a zelania naplnene.........
Kajka

🙂

🙂
🙂

sandy16
2. jan 2010

Ahojte. Tak ja pomaly zisťujem čo ma čaká, ale mám nejaké otázočky:
1-Môjmu manželovi robili v CARe spermiogram pred vyše rokom a v roku 2009 sme 2 krát absolvovali UIU. Bude pred IVF potrebovať nový spermiogram? (chodíme do Heliosu v MT)
2-Manžel má dosť spermií, aj pohyblivosť je OK len morfológia na figu-len 2% sú v poriadku. Myslíte, že bude nutné ICSI?

kajka39
2. jan 2010

sandy-spg budu v Martine robit urcite a pred IVF aj Trial-wash test /49,79€ zaplatite/ podla vysledku tochto spermiogramu sa rozhodne ci to pojde klasickou metodou IVF alebo ICSI. Klasicka sa robi pri morfologii nad 2% a podla kvality vajicok. V Martine ICSI robia najcastejsie az 90% lebo je väcsia sanca na uspech. U nas je spermiogram podoby... 🙂Kedy zacinate? Vela stastia!!

kajka39
2. jan 2010

viem ze tato tema tu nepatri ale aj tak sa aspon spytam...., potrebujem Menopur alebo 10ampuliek. Napis IP

sandy16
2. jan 2010

no my este nemame ani podanu ziadost ale buduci tyzden sa chceme objednat na konzultaciu. a co je to ten trial wash test?

sandy16
2. jan 2010

a ten spg nám robili v martine

denis19
2. jan 2010

sandy...tak to po konzultaci pujde rychle...do jara budeš tehul 🙂 🙂 🙂 huráááá

kajka.....ahoj!!!!!!

no holky, doted jsem si pospinkala spánkem spravedlivých, ted jsi jdu trochu ven protáhnout kosti a večer to hodím do alba. 😕

cukotka
2. jan 2010

ahojte, dnes som na internete objavila úžasný detský nábyto www.micuna.cz

denis19
2. jan 2010

cukotka...tak to jdu omrknout 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre