Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
2. jan 2010

denis myslím, že sa Ti to bude velice polubovať 🙂

denis19
2. jan 2010

no zatím se mi podarila otevrít úvodní stránka,takje super,ale nechce mi to otevrít katalog produktu...asi mám starý prohlížeč,ale to vyrešíme....
jak se ti vede? slyším, že se blížíš k cíly????? já dnes koupila s mnž první malé vecičky, když chceš mrkni mi album 😝

cukotka
2. jan 2010

no vaječníky pobolievajú, takže čakám na ms, budúci týždeň si pôjdem obehať predooperačné vyšetrenia 🙂 dnes mi mnž pindal, že čo pozerám detský nábytok, keď ešte som si nedala ani prvú injekciu 🙂 ja som hladala postieľku špeciálne pre dvojčatká 🙂

cukotka
2. jan 2010

denis vecičky sú úžasné, už aby som aj ja nakupovala 🙂

denis19
2. jan 2010

hele já hledala kočárek a ješte jsem ani nevedela, že se nekdy dám na IVF...tak to je úplne normální ženský pud, to znamená, že to vyjde a vše bude ok.....

stránka otevrena...fakt moc hezké i ty barevné kombinace jsou super....

tak ríkáš dvojčátka,vidím, že myslíš na vše a dopredu...super to schvaluji

kupovali jsem jen pár veciček, tech body s kr. rukávkem je sedm kousku,ale nechtelo se mi toliko fotit....hodne vecí dostanu pd sestrenice, má roční slečnu....,ale pokud to bude klučina, tak ty šatičky od n brát nebudu 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
2. jan 2010

cukotka stranka je pekna, inak aj ja než som si bola ista či to vyjde som pokukovala po veciach pre dvojičky.

denis pekna vybavička 😉
ja som niečo zase objednala tak uvidím či mi to pride inak dnes som si objednavala plienka 80x80 po 0,80centov.
A tiež moc toho nejdem kupovat budem mat asi niečo po sesterke a musim popozerat mam aj doma nejake veci po neteri.

denis19
2. jan 2010

vierka...tak plienky, super...znamená to , že jsi se rozhodla používat bavlnené pleny namísti jednorázovek????
a co jsi si objednala a z jaké stránky??? dej tipa.....

cukotka
2. jan 2010

dievčatá vy už aspoň viete pre koho kupujete 🙂 ja zatiaľ nič, ale verím tomu, že sa to podarí, dosť sa na to teším. Aj keby som sa mala zo spodu zaštuplovať, tak nedovolím tomu mrňúsovi, aby ušiel odo mňa 🙂

viera6
2. jan 2010

denis,budem to striedat bavlnene chcem hlavne koli nožičkám.kuk aj ja mam nejake v albume čo mi prišli pred sviatkami.

cukotka,ja viem sice pre koho kupovať,ale stále ma brzdi myšlienka aby bolo všeto ok .Teraz sa budem bat ako vyjdu výsledky na NT a či ma nepošlú na aminocentezu.

denis19
2. jan 2010

cukotka...to zní dobre.......kúpime ti štuplíky 😀 😀 😀 neboj nic, jen skutečne pozitivne myslet, mít klid a pohodu a nestresovat...doufám, že zustaneš na PN????

cukotka
2. jan 2010

vieročka podľa mňa, tam vôbec nepôjdeš, lebo výsledky budú oukej 🙂 uvidíš, to máš vyveštené odo mňa špeciálne k novému roku 🙂

viera6
2. jan 2010

jaj cukotka bodaj by si mala pravdu 😉 ,ale dakujem

denis19
2. jan 2010

vierka...nestresuj...ješte nemáš ani proč...já ani nevím co to je to NT????? To mi také delali????? 🙂

viera6
2. jan 2010

denis tu je niečo o NT Prenatálny skríning | TEHOTENSKA KALKULACKA | 2/1/10
ja som bola na tom v heliku ked mi robil krajko sono tak som bola aj na krvi a 8/1/10 idem druhy krat na krv potom sa to nejak počita a vysledky su za tyžden.

wodanka
2. jan 2010

ahojte kocandy.. konecne som dorazila z prace a idem oddychovat..

denis, pekne vecicky si kupila 😉

kajka39
2. jan 2010

cukotka - je fajn, ze sa obzeras po konkretnych veciach pre mimi, vraj by to mala robit kazda zena ktora chce mimi, vraj ma si to aj predstavovat ako to male vyzera a dat mu aj meno....
Vizualizacia je velmi dolezita. Ked som to ja nevedela celkom pochopit, tak mi to bolo vysvetlene, ako ked po niecom pr. materialnom velmi tuzis, tak si to ides omrknut do obchodu aj niekolko krat, prezeras si trebars katalog alebo hladis na to vo vykladoch, a nakoniec sa k tej ,,xy,, veci dopracujes a s usmevom jedneho dna si to nesies domov s pocitom, ze si si si to aj tak kupila, lebo si to velmi chcela.
Nieco podobne mas robit aj ked tuzis po miminku, ale musi to ist z teba..... Vecicky vsak kupovat nemusis, mozno nejaky symbol zelania, ale predstavivost zapni na plne obratky. 🙂 🙂 🙂
.......... a na muzika nedaj, oni tomu nerozumeju 😝 😀 😝 😀

denis19
2. jan 2010

wodanka....z práce???? šílíš?????
a dík zy pochvalu

vierka....já myslela, že je to to merení šíje a nosní kustky na sonu.....a krev mi tké brali ,ale to v osmém týdnu a ted mi ji budou brát až na poradne na triple test....tak snad jdu také podle plánu......

wodanka
2. jan 2010

kajka, tak toto pocujem, resp. citam prvy krat.. neupne sa potom clovek na to velmi?

denis, je zaciatok mesiaca tak makame na uzavierke a zajtra tam musim ist, bleee 😒 ale ak v pondelok bude vsetko ok, tak chcem ist uz na PN

denis19
2. jan 2010

kajka...mluví z tebe zkušenosti...super..... 😝

denis19
2. jan 2010

wodanka...no konečne...jako ta PN!!!
to co píše kajkaje pravda..no pravda pokud tomu veríš...mne to funguje celý život.myslím si , že hodne lidí to delá aniž by si to uvedomovalo, funguje na podvedomé úrovni a o to je to silnejší a účinnejší....nemyslím si, že se potom upneš...to je o nečem jiném...to príjmeš ten fakt za své bytí a on vesmír to už potom zarídí,aby to tak bylo,ale pravda je jedna...musí to vycházet z tvého nitra, musí tam být ta víra v TO!!!tuto metodu doporučuji!!!!! 🙂

minka051
2. jan 2010

Ahojte
Tak už sa aj mne konečne ozvali z centra.. Všetky výsledky sú OK teraz sa mi vraj v krátkej dobe ozvú aby som už prestala brať antikonceppciu a začala z liekmi na rast sliznice. Tak hádam to už teraz pôjde rýchlejšie.

kajka39
2. jan 2010

wodanka- ja som cely zvot robila vsetko tak, aby som to dosiahla to po com tuzim ale pri miminku som si myslela, ze pride samo..... 🙂 Chodila som si to co som chcela obzriet do obchodu a nie raz! Vlastne dovtedy kym som to nevlastnila .... Kupit si dietatko nemozes, takze tam to u mna to prirodzene nefungovalo , pred tym som mala obrovsky respekt, ved to sa predsa neda kupit a tak som ani do detsych obchodov nikdy nevliezla, nieto aby som obzerala kociky, postielky,hracky a oblecenie, ani ta predstavivost nefungovala.
Stale som si myslela, ze je to spravne, ved ziadne mimi zatial nemam a zhanat -obzerat tieto vecicky budem az ked to bude aktualne.
No a tiez som pred niekolkymi rokmi chcela jedno super auto na ktore som nemala ale do obchodu som z recesie alebo, ked som mala cas vliezla najmenej 10-12x a vravela si, ze raz si ho isto kupim..po 3rokoch to auto bolo moje dokonca som nan niekolko mesiacov musela cakat, ale veriala som ze raz ho budem mat. To bol len priklad

wodanka
2. jan 2010

minka, tak to su super spravy...

denis, ked ja som skor clovek pragmaticky a realisticky.. vzdy vsetko zvazujem zo vsetkych stran a rozmyslam aj o tom, co bude ak to co chcem mi nevyde

denis19
2. jan 2010

minka...super novinky v novém roce.....blahopreji!!!!!

wodanka...no rozum je super,ale nekdy nech pracovat i tu duši se srdcem a uvidíš, že seti moooooc uleví a vše pujde jednodušeji!!!!!

kajka39
2. jan 2010

tak musis velmi chciet aj dietatko a mat konkretny ciel a predstavu. Presne ako pise denis, krasne to vystihla!!!!! Aj mne to museli najskor polopatisticky vysvetlit, nie zeby som bola dement, ale tiez som sa bala aby som sa priliz neupla na takej predstave a netrpela tym.... vela predstavivosti prajem a stasticka

minka-super, tak len pekne do toho!! Ty si uzastna bojovnica s raketovym pristupom na riesenie.... vela stasticka, daj vediet a pis spravy ako pokracujes 🙂 🙂

minka051
2. jan 2010

Budem písať ako budem vedieť čo nové.. Teraz som bola chorá celé sviatky ale robím čo môžem aby som bola v poriadku. Len niekedy mám pocit že čím viac sa snažím je to horšie. Ale už mi je fajn a musím si dávať pozor. Strašne slabo nám kúria niekedy máme len 17,5 stupňa tak sa ani nečudujem že som tak ochorela.

wodanka
2. jan 2010

kajka, denis urcite na tom nie co je, ale co sa tyka dietatka tak to si neviem predstavit.. ja nemam problem pozerat si fotky inych babatiek, okukavat kociky a vecicky a hovorit si, ze aj raz take nieco budem kupovat.. ale hned vzapati sa mi v hlave zapne kontrolka, ktora mi hovori, "co blbnes? Ved Ty este ziadne babo nemas!" a ja potom s tym zasa na urcity cas prestanem

denis19
2. jan 2010

jéje minka...tak to je hruza a to jsem otužilec ☹ ...hlavne se proléč,aby jsi mela sílu!!!!

wodanka to neva,ale hlavne, že si tu myšlenku predstavíš a chvilku si s ní žiješ,ty časy se potom budou prodlužovat až se to stane tvoji součástí a nakonec očúráš a test a bude vykonáno 😲

cisielko
2. jan 2010

Jaka..tak to som trošku aj ja prejvapená..ja právežže teiž nič neobzerám, ani kočíky, nič, ked idem aj v tescu oprpi vecičkách tak ich obchádzam aby som sa na to neupla..ale kto vie, možno na tom nie čo bude 😉

Denis..videla som.paráda..a už na leto aj macko pu 🙂

Vierlka..žiadny stres...všetko bude ok 😉

Cukotka..musíš veriť..to je základ úspechu..aj ked nie vždy to váýde na prvý krát ale nikdy sa netreba vzdávať 😉

Wodanka..tak už len dopracuje aby si bola pekne na pN..inak sa cítiš ako?

minka051
2. jan 2010

wodanka neboj bábo príde a kludne nad tým rozmýšlaj a pozeraj vecičky.

Denis otužilec som aj ja ale niekedy ked nič nerobím a len sedím pred TV tak je zima. Ale hádam tento rok postavíme vytúžený dom , ved všetko je vybavené len nech je trochu lepšie počasie a dalšie vianoce sme už na novom. Teším sa ale nechcem to zakríknuť. A hádam aj drobca si tam už prinesiem. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre