• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
autor
BA
8. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok idme sa venovať manželovi. :slight_smile: pekný večer dievčataá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty chodíš do heliosu? alebo gynfivu? sorry, že sa pýtam, ale ja to mám celé domotané
8. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
KAJTICKO
aj tebe pekny vecer ,ja idem za mojim sasko,m/havinkom.........................
ahoj Oli, a ešte raz dík za kávičku
autor
CUKOTKA
to sa pytas mna?ferticent v BA
8. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa dievčatá
8. sep 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Teba som sa pýtala, ja som mala pocit, že si z Dubnice. Fakt mám z toho chaos
8. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
BABY
dobru noc idem aj ja uz off :sunglasses:
8. sep 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
CUKOTKA
nevadi vsetko je ok teba pomylilo to, ze pri novom mestenad vahom mame chatu asi
8. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano prajem :slight_smile: vcera som sem uy nestihla prist, dorazila som domov az okolo jedenastej :sunglasses:
ale uz som stihla precitat co vsetko ste popisali.. mna teraz caka posledny den v praci v tomto tyzdni a hura dovolenka.. zajtra ideme do Heliosu a dotial pokracujeme do Tatier, kde budeme do utorka.. tak snad tam pridem aj na ine myslienky :slight_smile:
9. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Wodanka, tak to máš super plán.V Heliose vám zvestují samé dobré zprávy a Tatry si budeš užívatplnými doušky! Kam jdete konkrétne a co máte za plány?
9. sep 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiež by to tak bolo denis :wink: budeme bývať v Tatranskej Lomnici a plány sú veľkolepé, chceme dať aspoň nejaké dva štíty, ak nám bude počasie priať..
9. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To zní super a jaké štíty??? Víš jsme s manželem turisti, tak abych mela prehled:slight_smile:))
9. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme turisti, tak môžme dať niekedy spoločný výlet.. chceme ísť na Jahňací a Slavkovský (tam sme síce už boli, ale ten výhľad odtiaľ je úžasný, takže to stojí za to ísť tam znova)
9. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shojte babenky,
wodanka to je super , aspoň si urobíš super dovolenku. Inak moj manža bol davnejšie tiež vášnivý turista no spolu moc nechodíme, ale zrovna pred dvoma týžďňami som si kúpila super turistické boty a uz sme boli na Veľkom kriVáni vo Veľkej Fatre.
9. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavkovský máme také jako cíl,ale pokud otehulkuju už to nestihneme, už jen s mimčem na zádech:slight_smile:)))
Také mám za sebou Kriváň, to by zážitek!!!!!
Jaké jsi si koupila botičky,dej tipa,neco sháním....
9. sep 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som behala s manzou a kupila som si podla toho ake sa mi pácili, Take BOREAL TREKKING - za nejakych 123EUR
9. sep 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mrkla jsem na tu značku a celkem fajn.
Jinak se dím v práci a nemám nejak velkou prc aktivitu! meli jsem pracovní skupinu, tak jsem se vyštavila a ted už jen tak saju energii z vesmíru:slight_smile:)) :slight_smile: Co deláš doma?
9. sep 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja kukám na dvd priatelov- ten super seriál a cumim tu na pc aaaaa kupila som si casipis mama a ja - :grinning: :grinning: :grinning: takže asi zacnem studovat ze co a ako
9. sep 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zní to super, jen nevím jak to doma zvládnu a ješte , když si uvedomím, že nebudu moci ven kdy si umanu.
Ale čučet na prátelé by mne bavilo, hlavne ten záver, jak zjistí, že jsou to dvojčátka a on z teho bude v šoku, to je super.
9. sep 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe to teda hej ked zapoti a už dosť :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, to je fakt dobrý.
Na to, že mám být dnes v práci do čtyr, to tu moc optimisticky nevidí :frowning2: Je strašné jak mi behají myšlenky úplne nekde jinde, než by meli, jako treba na práci a tak :wink:
9. sep 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis to dobre poznam, ja som poslednu dobu v robote pozerala na nete všetko možné a práca bolo to posledné čo ma zaujímalo :grinning:
9. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dík za podporu :slight_smile: :slight_smile:
Práve plánuji se sestrenicí jarmark párty u nás v BB, už se teším
9. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa to poznam myslíš radvanský jarmok, ze? tam ja chodím moc rada, je to omnoho lepsi jarmok ako u nas
9. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty chodíš na radvanský jarmok???? paráda a jdeš i letos????
9. sep 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sla rada, len sa musim dohodnut s manzou ze ci lebo som na tej pnke, myslis ze je to risk ist v sobotu?
9. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram na nete ze je to uz tento vikend, tak mozno to risknem , neviem
baby neviete ci chodia kontroly aj cez vikend? podla mna by nemuseli byt pri ivfkach moc prisni, ved clovek potrebuje prist na lepsie myslienky no nie?
9. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne,človek musí být v pohode,ne???? Já osobne neznám nikoho, kdo mi mel o víkendu kontrolu a když tak jsi spala, neslyšela, byla na wc,slyšela jsem všelijaké výmluvy.
Dej vedet, jestli to riskneš, dáme rande, nechť máme také neco navíc jak má cukotka a kajticko :slight_smile:
9. sep 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok