Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
3. jan 2010

voki...jo nemá cenu být s nekým, kdo za to nestojí...ale nebyla jsi ty na IVF?????

viktoria77
3. jan 2010

denis bola, neúspešné..a aj pri tom sa prejavila jeho povaha, vôbec ho nezaujímalo čo sa deje, ako to prežívam a hlavne ako zvládla ten neúspech. Staral sa len o seba a to ma len usvedčilo v tom, že toto je správne rozhodnutie. Je mi ľúto, že nemám dieťa a možno ho ani mať nebudem ale človek nikdy nevie, čo ho postretne.

cisielko
3. jan 2010

Viki...mať dieťa s niekym ským to nemá budúcnosť nieje bohviečo..na to treba boch 😉

denis19
3. jan 2010

viki...tak to , že se rozvedeš preci neznamená, že nebudeš mít díte....nevím kolik ti je,ale pokud ta 77 za jménem neco nasvedčuje, tak to není žádná katastrofa!!!! a klidne si mužeš do roka najít parádního partnera a mít i mimčo bez IVF...zázraky se dejí...ikdyž nevím proč jste meli vy dva IVF.....

viktoria77
3. jan 2010

denis je to rok môjho narodenia, takže mala 32 rokov. Nevravím, že je to až tak veľa ale nájsť si partnera sa tiež nemusí podariť hneď. A nechcem sa sústrediť len na to. Takže uvidím čo mi budúcnosť prinesie. IVF mali kvoli spermiogramu mm aj keď pri IVF došli k tomu, že ani kvalita mojich vajíčok nebola najlepšia. Ale to mohlo byť aj tým, že vo veľmi veľkej psychickej pohode nebola, aj keď sa snažila urobiť pre to maximum čo mohla.
Ano čisielko, treba nájsť dvoch správnych ľudí, ktorí chcu obaja to isté.

denis19
3. jan 2010

viki....tak vidíš....ješte i spermoníci nebyli naklonení.....není lehké si najít partnera,ale co se má stát se stane.....a i to, že jsi se rozhodla pro rozvod má své vesmírné duvody....tak jen nemysli na blbosti a žij 🙂 🙂 (to myslím jako vtipne...ne nejak hanlive 😕 )

viktoria77
3. jan 2010

..denis 😉 , mám z toho zvláštne pocity, nikdy si nemyslela že dôjdem k rozvodu..ale stalo sa. Ešte týždeň tu vydržať v tejto zime a dusnej atmosfére a pak aj moju dušu potešia lúče slnka, piesok a šum oceánu. Ale pak ten návrat .. dotiahnuť rozvod do konca, bude to fakt ťažké obdobie.

denis19
3. jan 2010

jak dlouho tak trvá rozvod?

viktoria77
3. jan 2010

tak to neviem, bude to môj prvý a verím že aj posledný, kedže vydávať sa už nechcem. Kedže nemáme deti, tak snáď nás rozvedú čím skôr a dúfam že nebudem musieť ísť do niakej poradne. Neviem prečo by ma mal niekto nútiť žiť s človekom, s ktorým nechcem.

denis19
3. jan 2010

no to nevím,ale poradna vám v této dobe už asi nehrozí 😲
budu dnes končit, už mi bimbaj oči 😀
preji hezký večer a nezapomeň na plavečky 😀 😀 😀

kajka39
3. jan 2010

viktoria ahoj- drzim palceky, aby si to svoje rozhodnutie dotiahla do uspesneho konca, a ta dovolenka bola velmi dobry napad ,,za milion,, Budes mat cas trocha sa spamätat a slniecko, more, teplo dodavaju energiu.... ,,Nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt este horsie,,... rozvod je neprijemna zalezitost, ale da sa zvladnut! Este raz drzim päste, a prajem krasnu dovolenku 🙂 🙂 🙂

cukotka
3. jan 2010

halo, je tu niekto? 😉

denis19
4. jan 2010

halooo. je tu nekdo??? ani ráno anio večer, to je parta co cukotka?????? 😀 😀

cisielko
4. jan 2010

Ránko

jasné, že je ja čo makám 😉

viktoria77
4. jan 2010

Ahojte, aj ja tu bola ráno kuknúť keď došla o pol šiestej do práce, ale nechcelo sa mi písať.

cisielko
4. jan 2010

Viki tak aj ty už makáš?

viktoria77
4. jan 2010

Jasné, ja začínam o šiestej ráno, takže pre mňa je už pokročilý deň. Šéfe mi dovolenku podpísal, takže moc teším na sobotu...ale zatiaľ treba ešte čo to urobiť v práci.

denis19
4. jan 2010

teda holky, to naše hospodárství se má, už toliko pracantu...
viki já si myslela, že sama chodím na šestou a on je tu ješte jeden blázen 😲

cisielko
4. jan 2010

Denis, mylsíš seba? xixi

Viki to je suepr, že DV podpísaná, tak už len porob čo treba a šup ho na lietadlo 🙂

viktoria77
4. jan 2010

..no vidíš, ja som celkom zvyknutá takto skoro začínať, končím o 14hodine a to sa dá potom ešte dosť vecí vybaviť a stihnúť do večera.

denis19
4. jan 2010

jo sebe...koho jiného????? 😀 😀 😀 😀
a co se tak delá hnedle po novém roce v práci????

denis19
4. jan 2010

jo viki to je zase prvda, já treba mela do nedávna dve práce, jednu ješte odpoledne 😝

viktoria77
4. jan 2010

tá myšlienka na dovolenku ma v týchto pochmúrnych časoch teší, aj keď odlet je z Prahy, takže trošku cestovania navyše, ale nevadí

cisielko
4. jan 2010

Denis..no väčšinou sa robia inventúry a pripravujú sa podklady ku koncoročným správam, fakt veľká zábava 😠 no niekto ešte prázdninuje a niekto maká 🙂

viktoria77
4. jan 2010

Čísielko ty pracuješ kde, ak môžem opýtať? Nevie niekto ako dopadla Ninajana?

denis19
4. jan 2010

no cisielko...jak ríkáš...nekdo maká a nekdo si organizuje dovolenou 😀 ale klid všeje tak jak má být...já si práve dohodla cvičení pro tehul, 12/01 je to poprvé tak jsem zvedavá!

denis19
4. jan 2010

viki ani se nepamatuji na ninujanu ☹ a viki ty kde makáš tak od skorého rána?????

viktoria77
4. jan 2010

Denis 😉 ..no čo už, som šikovná, stíham oboje a fakt potrebujem vypadnúť..dva týždne tu bezomňa vydržia.

viktoria77
4. jan 2010

..som účtovníčka v jednej sro.

denis19
4. jan 2010

😝 tak to bez debaty!!!!!! a ty se nabiješ vitamínem D, to bude paráda!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre