• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
AHOJE BABY ja sa k vám idem pridať som už po druhej operácii a už mi zostal len jeden vaječník a maternica,takže sa chystáme na IVF, sme ešte len na začiatku ale vyzerá to nádejne,len mám ztoho všetkého velky strach.... :cry:
4. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som poctivo docitala tych koooopu stranok

minka - super spravicky, pomaly ale isto sa blizis k cielu. Drzim palce

wodanka tak ty si teraz najblizsie narade co sa tyka OPU ? Tak super, drz sa

viki - prajem prijemnu a slnecnu dovolenku, oddychni si
4. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kefalinek vitaj :slight_smile:
4. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kefalinek.
vsetky ti tu budeme drzat palce. Urcite sa neboj toho co ta caka, lebo na konci je krasny placuci batôžtek. A o to nam ide, nie ?
4. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno holky!!!!!
vidím, že jste včera večer chytly druhý dech,paráda.
Kajticko ...jsem ráda , že jsi se ukázala....držím vám všem čekatelkám palec a lehce se za vás modlím k vesmíru, nesmím to prehnat,abych neco neposerinkala :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím na vás!!!!!

Dnes tu s váma nebudu, jdu k zubari, potom na telecom...tam mne dobre nasralii(pardon za vyraz) tak jdu podat stížnost a potom frčíme k našim...mamka mení kuchyni...tak jdeme pomoci :grinning: možná se nám i neco potrebného nalepí na prstíčky.
Tak vás pozdravuji a mejte se do zítra hezky!!!!!
5. jan 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
RáNKO

Kajtičko...čakanie je na nervy, sama to veľmi dobre poznáma le už si blízko, neboj bude to fajn
:wink:
Denis..tak dnes máš perný deň, uži si ho u vašich a v telecome im to daj vyžrať :wink:

Kefalinek..vitaj...strach je úplne pririodzený, my všetky ho veľmi dobre poznáme ale ten výsledok stojí zato :wink:
5. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko tak holky te tu nechaly samotnou, ješteže mi ten muj milovaný opet zmenil plány a mohu te tu potešit. jedeme asi až tak za dve hodky, tak to využívám :grinning:
zuby jsou ok a telecom jsem snad zvládla, uvidíme jak zareagují na moji reklamaci......
5. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš Denis..neviem kde sa fláajú!!!!ma tu nehajú len tak samú :angry: takže zase zmenené plány..a čo telecom, čo ti také spravili, že ťa tak naštvali? ak môžem vedieť?
5. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne mi fakturují služby , které nemám, tak jsem to byla v decembri urgovat a to mi rekli, že si na to mám dát výpoved a já jimna to, že jakou výpoved, když jsem si ty služby ani neobjednala a ted v januári mi samozrejmne na to prišla další faktura a to mne už fakt nasralo!!!!!!! dnes mi slečna chtela opet napsat výpoved s 2 mesíční lhutou a to mne dopeklo, tak jsem napsala stížnost a reklamaci!!!!! no chápeš to!!!!
5. jan 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

ja som tu len na skok. Volala mi mama, tak ju idem pozriet a pridem sem az vecer. Zatial sa mi majte pekne :grinning:
5. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, tak to by teda nasralo aj mňa..vedia byť strašne milé ked niečo od nich chceš, ešte že si sa nedala :wink:

Romy pekný deň :slight_smile:
5. jan 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:

denis, drzim palce nech Ti ta staznost pomoze.. my sme s nimi mali minuly rok strasne problemy a vlieklo sa to skoro pol roka.. :angry: akonahle nam skonci viazanost na net, tak ideme od nich prec

cisielko si v praci? ja uz konecne nie a dufam, ze tam ani dlhooo nepojdem :slight_smile: dnes som si zacala obehavat tie predoperacne, takze uz som bola na krv a mam aj EKG a teraz popoludni idem k dokine na interne, nech mi napise nejaku spravu, ak ovsem uz bude mat pozadovane vysledky.. vecer dam vediet ako som pochodila :wink:

vitam Ta medzi nami kefalinek :slight_smile:
5. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wodanka..makám veru makám..tak už vybavuješ, no bolo na čase...čím skôr vybavíš tým skôr budeš mať pokoj..nezabúdaj hlavne klud :wink:
5. jan 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, vitam ta Kefalinek medzi nami :wink:
bola som vcera v Heliku a vsetko je OK, dnes zacinam 225 jednotiek menopuru, v piatok kontrola a mm trialwashtest, jaj, ide do tuheho :confused:
5. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj figurka, tak konecne si sa dockala mrsky, super.. drzim prsty aby Ti to vyslo..

cisielko, zatial som v pohode.. uz mam aj spravu z interneho :slight_smile: jedine co nam chyba su tie vysledky z krvi na HIV a syfilis a tie by mali byt v piatok
5. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo dievčatá :slight_smile: ako pokračujete? ja zatiaľ stále čakám na ms :wink:
5. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Figurka..to je super..aj ja som pichala Menopur tak držím aplce a veru ide do tuhého s krásnym koncom :slight_smile:

wodanka..tak si to dnes aj v celku postíhala..to je super, už máš aspoň niečo z krku..tak ty na PN tak len oddychuj :slight_smile:

Cuki..tak ešte nedošla, a kedy má svoj deň?
5. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko zatiaľ nič :slight_smile: každú chvíľu čakám :slight_smile: , dnes sme si dopriali s manželom thajskú masáž :slight_smile: tak snáď sa to pohne :slight_smile:

a ty ako?
5. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cuki tak už len vydržať a evriť, že masášž zabrala...ja nič, ja mám ešte do mrchy daleko, tak len tak aspoň vás povzbudzujem :wink:
5. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy čakáš?
5. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, až okolo 15.01. času a času..a potom uvidíme,...ani neviem čo ma čaká, ešte som nebola na kET a dúfam, že toto je už posledný :wink:
5. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si piš že posledný, šupnu Ti ho tam a bude si to malé u Teba pekne bývať :slight_smile:
5. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidíme, človek mieni život mení..ale nádej umiera posledná..idem do hajan, pekný včer :wink:
5. jan 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny dnik vsetkym babulkam stimulkam a tehulkam prajem !!! U nas krasne snezi..... :wink: Podla poslednych priznakov ktore mam, o par dni zacinam stimulovat tiez.
6. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste sa vsetky stratili je tu niekto?? :wink:
6. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo :slight_smile:
6. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...kdo tam???
6. jan 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som napríklad tu :slight_smile:
6. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, já mám od rána stres, tak jsem se zbalila a vyšla na poschodí k PC...jsme u našich...ti demontují kuchyni a je to samá panik a atak a to mi leze na nervy!!!! tak jsem od nich radeji odešla!!!!
co ta mrška?
6. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok