• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
cisielko ty si náhodou nemala puregon? potrebujem poradiť :wink:
6. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukotka, nie a načo to je dobré možno budem vedieť aj tak poradiť :wink:
6. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sú injekcie, a vraj k tomu má byť to pero, a to ja nemám. Tak som chcela vedieť ako to je.
6. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som si aj myslela, to sú lieky na stimuláciu? ako som ja mala napr.prvé dni Diphereline a otom ked prišla mrch tak som mala Menopur, také?
6. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, tak ja bežim zajtra k mojmu dokimu na krv že či už je to hcg na nule, potom 15.1. na kontrolu a hned som aj objednaná do Heliosu.
6. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukotka.. ja mam puregon a mam k nemu aj pero na pichanie.. ale existuje aj puregon, ktory sa aplikuje klasickymi injekciami a nie perom
6. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, a ja mám to čo má byť s perom, ale pero nemám
to sa dá kpiť, alebo čo teraz?
6. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wodnka..tak a som v obraze...nieje to tak, že to si nahlásiš do predu či chceš pero alebo klasika injekcie?

Sandy...tak držím palce :wink:
6. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak viete čo mi povedal môj milovaný, keď som mu povedala, že ak chce bábo bude mi musieť pichať injekcie? (lebo sama by som to nezvladla) no tak že si dá injekciu do vzduchovky a ja sa postavím na dvor ako terč a on to do mňa strelí :angry: .aj ja že no haha veď aj tak sa to picha len podkožu. A on na to že keď sa otočím chrbtom tak to bude akurát. No nezabili by ste ho? :grinning:
6. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka ja som dostala pero v Heliose a lieky som si kupila v lekarni.. neviem ako to chodi v Tvojom centre :unamused:
6. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za pero si nič neplatila?
6. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cuki..tak potom asi na to zabudli alebo ja neviem, neboj, ka ho nemáš tak si kúpiš v lekárni injekice a budeš aj toto pichať klasika striekačkou :wink:

Sandy..zaltý ten tvoj, ja by som to potom na nom skúsila a som zvedavá čo by nato povedal :grinning:
6. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neplatila, pokial sa dobre pamatam
6. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to čo mám ja sa dá pichnúť len s perom
6. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko to sa neda pichat klasickou striekackou.. to je presne usposobene na to pero.. a je to tak ako pises to sa nahlasovalo dopredu
6. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciku, pichnúť len perom, nemáš tam ampulky?

Aha, tak potom neviem, ja som myslela, že to normálne..ale mne sa tak zdá, že napr Kati mala tiež pero ale mala klasika ampulky ako ja :confused:
6. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak so mnou to lekárka nejako nekonzultovala, bohovské teda :rolling_eyes:
6. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka a kedy mas zacat pichat? urcite su to na MK holky, ktore ho maju a nepotrebuju
6. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cuki..Wodanka má pravdu,určite sa tu niekto nájde..alebo si zavolaj do centra povedz im čo sa stalo, neboj, to sa vyrieši :wink:
6. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka, najprv musím dostať ms, a tá si dáva načas
6. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ona coskoro dorazi a dovtedy si zozenies aj pero.. poslala by som Ti aj moje, ale zial zatial ho potrebujem este.. inak mi uz pekne lezu na nervy tie injekcie.. kazdy den tri, uz mam z toho normalne nocne mory :confounded:
6. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra tam zavolám, už ma serú
6. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každý deň tri? ja ich mám dokopy 11
6. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ano cukotka puregon mam:slight_smile:))

wodanka super vyber kocika ja mam taky pre malu...uz 3roky..je uzasny...ma pevnu konstrukciu ,dieta tak lahko z neho nevypadne..atd..super...
6. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wodanka..už to nejako musíš vydržať, ja som ichmala každý deň 2, to mi už liezlo na nervy ale zvládla som to, zvládneš to aj ty :wink:

Cuki..kým nemáš M tak žiadny stres, zatial si zaopstaráš pero a bude to fajn :slight_smile:
6. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pero či injekcie?
6. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja picham okrem puregonu kazdy den este aj dipherelline a clexane .. brucho mam uz dobodane ako nejaka fetacka..este ze nie je leto..
6. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj tak som zvedavá, ako to budem mať ja
6. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mariamaria a kde si ho kupovala? ja nejako nemozem zohnat ziaden obchod na Slovensku okrem Kiky v Blave

cisielko snazim sa vydrzat, ale niekedy mam slabu chvilu a vtedy fakt neviem co so sebou :unamused:

cukotka ak je to urcene na pero, tak si musis zohnat len pero
6. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tým rátam, zajtra zavolám do ISCARU a zistím čo a ako
6. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok