Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂
sasko25579autor
9. sep 2009
CUKOTKA
no jasne vies ked s tym robis tak snad by si nieco mala vediet o tom.Mne keby si pred 9mesiacmi povedala nieco o daniach tak zbohom. ved ja somnic nevedela a dnes trieskam pokuty sankcie vsetko...........
cukotka
9. sep 2009
ja dnes pracovne, už ma to tam vôbec nebaví 😞 ale v dnešnej dobe asi nie je dobré vymýšľať s robotou
cukotka
9. sep 2009
a čo si predtým robila?
sasko25579autor
9. sep 2009
BABY
o 18-30 som dosla z prace a uz peciem kolacik.snad to vyjde.

CUKOTKA
a co ta robota nebavi?
sasko25579autor
9. sep 2009
ja som bola v siemense, take faktury a na PC celkom to bolo ok, len nas zrusili.
sasko25579autor
9. sep 2009
DENIS
ja nie som hadavy tip,ale ked mam pravdu tak si to potom uzivam,
denis19
9. sep 2009
Holky, já jsem dnes také byla akční , varila jsem a dokonce jsem upekla perník, zítra mi dorazí sestrenice s dcerou a manželem, tak se musím postarat.
😉
Sasko, co pečeš?
denis19
9. sep 2009
To je jasné Angeliko, to já také a vetšinou ji máme, že, bliženec se málo plete, má slonní pameť!
Cukotka také dnes neco peče?
cukotka
9. sep 2009
vy ste iné šikulky, ja som dnes nič nerobila, som doma asi pol hodinu. Ale prišla som domov, a našla som si v kuchyni obed od svokry, tak som si celkom pochutila
denis19
9. sep 2009
hodná svokra!
A svokry vám hoky bydlí nekde v okolí????
sasko25579autor
9. sep 2009
DENIS
no taky pudingovy kolacik. velmi dobry lahky a rychly.

Ked sa o tyzden stretneme v tom PK tak vam donesiem kazdej kusok ochutnat.samozrejme upeciem novy,nebude to tento 😃 😃 😃 😃 😃
cukotka
9. sep 2009
cukotka dnes nepečie, ale budem musieť niečo zajtra, lebo manžela povýšili v práci a už si ma dnes jeho kolegovia doberali, že kedy pošlem nejaké koláčiky do roboty
sasko25579autor
9. sep 2009
CUKOTKA
si tu?co si tak ticho?
denis19
9. sep 2009
Tak to jsi hodná, že udeláš čerstvý 🙂 🙂 🙂 Už ted se teším.
Máte s katkou už nejaký plán na to vinobraní a nejaký čas??
cukotka
9. sep 2009
som som, ale bola som si zapáliť 😞
sasko25579autor
9. sep 2009
no mohlo by to byt v sobotu a ten cas,snad nejako po obede, ved ja sa potom musim nejako dostat domov do ba,myslim nejakym busom.
denis19
9. sep 2009
Cukotka, to ty jsi žena hasiče, dobre mi slouží pameť,jo???? Tak hasičum se musí neco upéct.
A Angeliko, v čem chce manžel podnikat.
cukotka
9. sep 2009
s katkou, myslíš so mnou alebo s kajticko? inak moja svokra býva o pár vchodov ďalej :-S
sasko25579autor
9. sep 2009
no ja mam maminu 5minut od nas.stale sme u nasich.
cukotka
9. sep 2009
ano deni mám doma záchranára 🙂 no oni by na tých 24 hodinových službách zožrali aj bizóna
denis19
9. sep 2009
S katkou myslím s cukotkou, v jménach mám jasno 🙂
no sobota je fajn si myslím, tkaé se budu muset dostat do BA a pokud by nevadilo, že vezmu sebou sestrenici u které budu spát, tak máme i auto, já nebudu pít.
sasko25579autor
9. sep 2009
CKOTKA
to je jedno ved aj ty aj kajticko idete na vinobranie.alebo nie?????? ]-( ]-(

DENIS
muz chce podnikat v tom co robil 13rokov.Hladat vodovodne poruchy.
denis19
9. sep 2009
Záchranári mají stále hlad, znám to z práce.
A maminka na skok, super i do budoucna s detmi.
wodanka
9. sep 2009
dobrý večer všetkým..
cukotka
9. sep 2009
musíme to vinobranie nejako premyslieť, lebo tu bude strašne veľa ľudí, a aby sme našli nejaký podnik, kde sa budeme môcť všetky stretnúť a pokecať
sasko25579autor
9. sep 2009
BABY
poradte mi.ten kolac sa ma pokvapkat rumom a cokoladovou olevou.rum nemam ake bude na tom amaretto a na tom poleva?alebo bez amaretta raddsej?
denis19
9. sep 2009
Ahoj Wodanka.
cukotka
9. sep 2009
amareto bude super
sasko25579autor
9. sep 2009
DENIS
supeeeeeeeeeeeeeeeeer to by bolo bomba........................ 😎 😎 za to mas u mna o jeden kolacik viacej ako ostatne 😃
WODANKA
aj tebe bry vecer.
cukotka
9. sep 2009
wodanka ahoj 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli