• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
no ja verim, ze hned tento cyklus, takze to vychadza koniec januara/zaciatok februara, ale presne budem vediet az o dva tyzdne v stredu, kedy mam termin u doktorky, ale spominala dlhy cyklus a ziadost je schvalena, vsetky vysetrenia mam, tak neviem, ci by malo este nieco branit v tom aby sme zacali....?
10. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držím palce, nás trochu zdržali genetické testy, presnejšie dva mesiace
10. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik...mna zdrzala vysadena MS po hormonalnej liecbe...2 mes. som cakala...
10. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak to s prepačením nasere
10. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mna holky o mesiac zdrzali vianoce :grinning: ale to vam nehrozi :slight_smile:
10. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka: :grinning: :grinning:
ale zas ma potesilo, ze tu ziadost schvalilid o mesiaca, som si myslela, ze sa to natiahne, ked nam to vyslo tak, ze boli sviatky medzitym akurat
10. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka, mňa aj Kajtičko tiež zabrzdili vianoce
10. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj dievčatá podarilo sa mi zistiť ako je to s tou sociálnou poisťovňou a kontrolami počas PN /nedávno sme to tu rozoberali/. Takže kontroly čo sa týka gyn. ochorení sú výnimočné, a sledujú len prípady kde ide o špekulácie /napr. že niekto zarába min.mzdu a zrazu si začne dobrovoľne priplácať väčšiu sumu do odvodov, alebo každú chvíľu má iného zamestnávateľa, a prípade kde by mohlo ísť o zneužívanie sociálneho systému/.
10. jan 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola po op. cysty na PN 4 tyzdne a nemala som kontrolu, dokyna mi dala vychadzky 2 hodiny cez obed, ale teraz by som prijala skor k veceru koli jazykovke
10. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko ja mám vychádzky dve hodiny doobeda a dve hodiny poobede
10. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je neuveritelne ako ma moj mm vie vytocit... :rolling_eyes: potrebovala som par povzbudivych slov a miesto toho som sa dockala len mnozstva hlupych a zneistujucich otazok :confounded: cele dopoludnie mi trvalo kym som sa dala ako tak do pohody a on to v priebehu dvoch minut cele pokaslal
10. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka čo ti poviem, to sú chlapi. Mňa ten môj tiež pekne sere za posledné dni :frowning2:
10. jan 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie na tom je to, ze kvoli nemu to cele podstupujeme a on nenajde ani jednu povzbudivu vetu :unamused:
10. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: chlapi nikdy nebudú rozmýšľať tak ako mi, ja od zajtra teda začínam so stimulkou a ten môj ide na týždeň do kelu preč
10. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nebudu.. ide niekam na sluzobku?
10. jan 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na školenie od Žiliny, potom v piatok dojde, a v sobotu ide na 24 hodinovú službu. Takže mám radosť :frowning2:
10. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nie je bohvieco, ale aspon budes mat cas pre seba :wink:
10. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môžem sa učiť do školy
10. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co studujes a ktory rok?
10. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ekonomiu a manažment, druhý rok. Ale poviem ti pravdu je to zaberák, už som to aj olutovala a strašne drahé školné je tam
10. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a po troch rokoch budes aj Bc.? inak moc Ti to nezavidim, ja som rada, ze som uz dostudovala
10. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, čo si študovala?
10. jan 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam verejnu spravu na Trencianskej univerzite.. teraz to bude 5 rokov co som dostudovala
10. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem povešať prádlo, a pobaliť manžela, potom sa ozvem
10. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kolko vám trval dlhý protokol po ET ? mne sa zdá, že by som mohla isť na teh.testík 14.2. :slight_smile:
10. jan 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne trval dlouhý protokol od první provery po ET mesíc a deset dní a mela jsem PK :slight_smile:
10. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas, zienky :wink:
ako sa mi mate? Wodanka, tak sa ti to posunulo, ja som uz myslela, ze si precitam, ze v pondelok ides na to a nic, ale ta natahuju ts ts
my sme boli v piatok v heliku, vsetko je OK, foliky su zatial len 6-7mm, davka mi zostala rovnaka a v utorok kontrola, mm bol na trialwash teste, tak som zvedava ako dopadne :confused:
10. jan 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj figurka.. no podla Krajka som mala ist na odber v pondelok-utorok, podla Gatovej mam ist v utorok este len na ultrazvuk.. ale prehodnotila som to a pojdem tam zajtra, uz mam fakt dost silne bolesti vajecnikov :frowning2:
u nas trial dopadol podobne ako aj spg predtym, morfologia 0%, pocet 14 mil., len pohyb sa trocha vylepsil..

a co beries figurka?
10. jan 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka mas pravdu, len tam chod zajtra, lepsie ako sa stresovat, to nerobi dobrotu
beriem menopur, dnes 6 den, kedy si ty zacala citit brusko, ja zatial nic, len sem tam pichnutie
10. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes picham 12 den a zacala som ho citit asi predvcerom, vcera to bolo uz horsie a dnes ani nehovorim a uz ho mam aj riadne velke..
kolko mas folikov?
10. jan 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok