Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mariamaria
10. jan 2010

wodanka uz citis brusko?ja uz citim od dnes poriadne teda..a to mam iba 125IU Puregon...

figurka tak to mas super ,ze necitis brusko ani po 6.pichnuti,iba sem-tam.ja mam pocit ,ze nemozem sa ani zohnut...vystriet...idem prasknut ☹

cukotka
10. jan 2010

mariamaria, ja by som Ti rada poradila, ale netuším ako. Ale skús ešte veľa piť kým sa dá

wodanka
10. jan 2010

ahoj maria, ja tiez citim uz brucho a aj ho mam vacsie.. dnes picham 12 den a mam rovnaku davku ako Ty 125IU.. skus pit co najviac vody a ak Ti to neprejde, tak chod bud na pohotovost alebo ak vydrzis tak do centra..

mariamaria
10. jan 2010

dakujem baby..do rana urcite vydrzim ,len sa veeelmi bojim ☹ som to podcenila..fakt ho mam velmi napuchnute...upne trci ...ako v 4.mesiaci minimalne...:(a aj ho mam napnute..a citim akoby sa mi tam prelievala voda 😔 asi som jasna..uvidim zajtra dam vam vediet..
a este chcem pozdravit vsetky snazilky ,tehulky,cakatelky a prajem pekny zaciatok noveho tydzna 😉

denis19
11. jan 2010

dobré ránko preji a hlásím se z pracovní pozice 🙂
jsem tu jako vyoraná myš 😀 😀 😀 😀

cisielko
11. jan 2010

Ránko

Denis, tak ty už makáš..ako a robí po tak dlhej pause? a nevidím foto šatočiek 😠

Dani..drž sa dnes na OPU, nech sú krásne a kvalitné vajká 🙂 😉

Maria..no vyzerá to na OOHS...neviem či stým ešte niečo spravíš, zavolaj okmažite do centra a daj nám vedieť ako si doapdla 😉

denis19
11. jan 2010

cisielko...jde to ztežka,ale snad to nejak zvládnu 🙂 tak si predstav, že na šatičky jsem zapomela....hruza,ale v sobotu jsem si porídila další, jen je ješte musím ukázat milovanému a hnedle neco svaknu...jak ti vychází KET?

cisielko
11. jan 2010

Tak ty už máš rovno dvoje šatičky? no teda, tak pekne pofoť a nezabudni pridať aj bruško 😉 KEt mi vychádza koncom januára, tento týždeň piatok sobota príde mrcha a hned volám do centra 😉

denis19
11. jan 2010

tak to je super, už to je za dvermi.
Byla jsem v sobotu s kámoškou v chantalle a meli padesátiprocentní slevy, tak jsem si koupila, jsou sice letnejší,ale já nosím vrstvené oblečení, tak budou dobré už i ted a to víš, už i pribírám a ne vše obleču 🙂

cisielko
11. jan 2010

Hej, je to tu cupi dup..tak etda to boli raidne zlavy, no a sa dívíš, ved ti musí bruško rásť,to patrí k tehu 🙂 no som zvedavá čo si to pokúpila..a inak sa cítiš?

denis19
11. jan 2010

jinak úplná pohoda, nic mi není, žádné chute, návaly či neco, zatím je klid 🙂

wodanka
11. jan 2010

pekne predpoludnie vsetkym.. tak holky uz zarezavate v praci, tak to vam fakt nezavidim, i ked mozno tam budem musiet aj ja dnes zbehnut..
inak uz som doma z Heliku, folikulov je ako hub po dazdi - cca uz 30 a odber budem mat v stredu.. dokina sice cosi podotkla o tom, ze som mohla vydrzat aj do svtrtka, ale ze ked ma to brucho boli, tak co uz so mnou..

denis19
11. jan 2010

wodanka....ale je jich dost tak co a jaká je velikost????? tak streda ríkáš, super...tak to na konci mesíce máš výsledek!!!!!

wodanka
11. jan 2010

najvacsi mal 24, potom asi tri alebo styri boli 20-22, pat az sest bolo medzi 17-20 a ostatne su mensie... ale aj cysta mi pekne rastie, uz ma 5 cm 😒

cisielko
11. jan 2010

Wodanka..páni 30 😀 tak to je riadne číslo..fu sa ani nedivím, že ťa to tam všetko talčí..tak už to len nejako vydrž 😉

Denis..tak ty budeš asi z tých šťastných, ktoré nemajú tehu nevolnost, lebo už by si mala ai za nimi 🙂

denis19
11. jan 2010

cisielko asi máš pravdu,mela jsem s nevolnostmama pokoj,hurááá 🙂
wodanka...tam máš hezkou úrodičku to je pohodička....už jen zvládnou v pohode OPU a za pet dní je to v bríšku 😀

romy01
11. jan 2010

ahoje kocky

denis ja sa ti necudujem, ja by som umrela keby som mala vstat a ist do prace o siestej- brr ked som sla min tyzden na krv a vstala som o 6 tej tak ma slahlo naspat do postele - bola mi zima a drkotali mi zuby taky som dostala teplotny sok.

denis19
11. jan 2010

jééé ahoj romy toulavá 🙂 jak se máš????? co bríško a tak???? máš nejaké nové fotečky????

wodanka
11. jan 2010

OPU sa aj troska bojim, ale hlaaavne sa tesim, konecne to bude za mnou a o par dni bude zo mna tehulka, jupii 😀
ahoj romy 😉

cukotka
11. jan 2010

ahoj dievčatá, takže ms prišla, ráno návšteva centra, kvôli odberu krvi a ultrazvuku, a potom stimulka. Tá sa však nekoná, lebo mi pri mojom životnom šťastí mám 5 cm cystu, Takže nič ☹

denis19
11. jan 2010

cukotka...ale nééé, tak čekat opet ????, a budou s ní neco delat, či se vstrebe mrcha!!!!!! co ted?????

cukotka
11. jan 2010

teraz beriem antikoncepciu :( a smútim

denis19
11. jan 2010

a to jak dlouho????? ☹

wodanka
11. jan 2010

cukotka a to preco???? ja som na zaciatku stimulacie tiez mala cystu, ktora mala v tom case 4 cm, bolo to chvilu otazne, ale potom ma pustili stimulovat aj s nou a este stale ju tam mam..

cukotka
11. jan 2010

mesiac ☹ takže teraz ani neviem, či sa mám dať vypísať do práce alebo zostať PN, neviem čo mám robiť.

wodanka
11. jan 2010

cukotka mne prve co dokina vtedy na tu cystu povedala, ze ona sa zvykne vstrebat pocas ms.. u mna sa tak nestalo, ale aj tak ma pustili stimulovat, nakolko HP som mala v norme.. nerozumiem, preco Teba nepustili dalej a len Ta pozornejsie nesledovali..

cisielko
11. jan 2010

Cuki..to ma mrzí, debilná csta..a teraz ideš čakať kým sama do seba zmizne alebo ti ju dajú preč doki?

Romy..a yt stále na pN? už sa nevrátiš do práce?

Denis...si šťastný čloebvek bez nevolností 😀

cukotka
11. jan 2010

wodanka, doktorka povedala, že v žiadnom prípade nemôžem začať so stimuláciou

luko
11. jan 2010

to ma mrzi 😒

luko
11. jan 2010

ja keby mam cystu, tiez ma nepustia, bo u mna zas endoska, tiez sa mi nevstrebala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre