• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
Babulka..o laparoskopii to neviem nič..stimulácia trvá podla toho či máš dlhý alebo ktátky protokol..takže ak krátky tak približko okolo14 dní a ak dlhý tak asi mesiac plus mínus..záleží to do veľa vecí :wink:

Wodanka..uvidíš sama...je to len na tebe a určite doki vie čo robí..držím palce aby ti to vyšlo či už s PK alebo bez nej :wink:

Denis..bodaj by :grinning:
11. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ja stimulujem od 6.1. a 15.ma byt odber...to je 10dni !!nie je to malo??? :unamused: a este mi aj znizila davky Puregonu... :confounded: a vy tu pisete ,ze kratky je cca 14dni..tak ja mam ultra kratky :astonished:

babulka neviem..ja som bola na jednom zakroku a zacala som hned prvy cyklus po zakroku...
11. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maria ak ti uz pekne rastu folikuly, nie je dovod, aby si stimulovala dalej.. ake ich mas velke?
11. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
cukotka je mi luto, ze sa ti to posuva, ale verim, ze buduci cyklus uz zacnes aj ty, drzim palceky :wink:
wodanka, takze streda je tvoja,ale tych folikov mas teda riadne mnozstvo :astonished: potom sa nam ozvi ako to dopadlo
maria, kazdy reaguje na hormony inak, bud rada, ze je to takto, aspon je odber skor a vsetko sa urychli :wink:
11. jan 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj figurka.. jasne, ze dam vediet :wink: Tebe sa ako dari?
11. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moja, ja dobre, akurat som zacala aj citit brucho, tak hadam sa tam daco deje :sunglasses:
takze dnes ides na pregnyl a v stredu ficis, si nervozna? :grinning:
11. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, čieš sa mi zda ako piše romy,že maš čas do 18tt ,ale opytaj sa na to zajtra.
cisielko musim sa dohodnut v heliku kedy na 3D.
figurka.m sa mi vydi,že sme sa v piatok v heliku stretli pri odbere krvi.
11. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktory den pichas? a kedy by si mala ist na odber?
hej dnes si idem dat stuchnut pregnyl.. nie je to nervozita, skor taka obava, aby to dobre dopadlo..
11. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, no je to mozne, kde si sedela, ja som tam bola aj s mojim mm a malou figurkou
wodanka picham 7 den,ale este je to len take v pohode, ja som citila folik aj v prirodzenom cykle :slight_smile: neboj vsetko dobre dopadne, verim tomu :wink:
11. jan 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka, tak uz len par dni a tiez ides na to :wink: kedy ides do Heliku na kontrolu?
11. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka,bola si tam aj so synčekom však?
11. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak už som konečne z práce doma. Unavená tie náplaste čo i lepím sa mi nejako začínajú odliepať. Ale vraj ked sa odlepí možem ju nahradiť druhou. Na utz idem 19.1. tak som zvedavá ak bude sliznica.
11. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do heliku idem zajtra, som zvedava :confused:
vierka, ano bola som s malym a velkym Tonym
minka, tak super, nech len sliznicka narastie tak ako ma :sunglasses:
11. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, mala si ma klepnut po hlave :grinning: nevidim tvoje foto, tak si ta neviem zaradit :sweat_smile:
11. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka, na zajtra Ti prajem pekne foliky a nemusi ich byt az tolko ako tych mojich.. predsa len to prinasa so sebou aj rizika..
11. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poradte mi prosíím koho si mám vybrať či Herman alebo Hredzak ??? :frowning2:
lebo po tom všetkom čo sme už prešli chcela by som už počuť len kladnééé odpovede :frowning2:
vôbec nemám ešte skusenosti s IVF pôjdeme prvý krát a som proste neistá kde má ísť :frowning2:
a hlavne koho si vybrať :frowning2:
pomôže mi niekto prosííím :frowning2:
11. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka dik, no mas pravdu tolko by ich nemuselo byt, ja som pri IUI mala 3 foliky a ked mi po pregnyle praskali cestou v aute do heliku, tak som myslela, ze idem zomriet, to bola taka bolest....uz nech to mas stastlivo za sebou, aked je ich uz tolko, nech je aspon v kazdom perfektne vajko :wink:
11. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte mi prosíím kde mám ísť či MUDr Herman alebo MUDr Hredzak :frowning2:
idem prvý krát na vyšetrenia na IVF a neviem sa rozhodnúúúť tak prosíím kto mi pomôže :frowning2:
11. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkax, ja ti neporadim, chodim do Heliosu
11. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka,tak konečne sa ti to pohlo dalej tešim sa s tebou.
figurka,ked si prišla stala si vedla mna :dizzy_face: nebola som si ani ja celkom ista,ale ked som si pozrela foto maleho tak mi to došlo.Mala som melirovany rolak a priatel sedel hned tam.
11. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, no skoda, mohli sme pokecat :slight_smile:
11. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som vobec netusila, ze tie mrsky mi mozu prasknut este skor ako tam dorazime :unamused: ale idem mysliet uz len pozitivne :slight_smile:
inak to Ti verim, to musela byt fest bolest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkaxx bohužial ani ja ti nepomožem,chodim do Heliosu.Ale určite sa niekto najde kto ti poradi.
11. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka.m a to je kde do Heliosu ???
11. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helios Martin :slight_smile: ty ides kam do centra?
11. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatiaľ ďakovam no budem čakať, že sa niekto nájde a poradíí mi :frowning2:
11. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mala by som ísť do Košííc
11. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matkaxx: tazko je radit....ja chodim do Splnu... doktor vela nenakeca, ale ked sa ho clovek pyta, tak odpovie...ma tam super sestricku, prijemne prostredie a vsetko je tam dobre zorganizovane
11. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka.m pozerám ža aj ty maš synčeka 6 ročného a snažííš sa otehotnieť :frowning2:
môj synček Jakubko má 6 ročkov v máji tak dúfam, že už sa to podaríí
11. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, myslim, ze je tu aj tema o Splne, skus pohladat
11. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok