Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mimina321
14. jan 2010

dievčence som rada,že ste ma tak milo zobrali do témi 🤐 😵

denis19
14. jan 2010

cukotka....tak to deláš moc dobre, že čekáš...to ted i já 🙂

romy...tak už máš slušnou výbavičku holka jedna......to bud mít co delat 🙂

jinak jsem dorazila z práce a nic se mi ncechce, jsem po té pn a dovolené úplne vykolejená a mám pocit, že nic neumím 😠 a to ranní vstávání...to mne už asi zítra úplne zničí

viera6
14. jan 2010

denis,tak to ti verim,že sa ti nič nechce ja si už neviem predstavit vstavanie o 4,00rano. 😒 hlavne teraz ,ked spim každu chvilu normalne nechapem z čoho som taka unavena.
Ja som prave dorobila palacinky s tvarohovo jabklovou plnkov.

romy,ale pekne doplnaš vybavičku šikulka 😉

denis19
14. jan 2010

vierka, romy je riadne akční co?????
a ty se nenech plašit kolegynemi co mají ne dobré zážitky holka jedna!!!!

já se hrabu na nete v info o amniocentéze a triple testech a mám pocit, že čím človek méne ví, tím mu je lépe

kajticko
14. jan 2010

ahojte kočky 🙂 denis a s tým koníikom ani neprestávaj. vidíš Angelika to rozbehla a kašle na nás 😉 za túto temu sme jej samozrejme vdačne.

baby teraz som si bola zobrat pregnyl 5000 a utrogestan.

a ten pregnyl to su len ampulky nič viac tam nepotrebujem??

a injekcia alebo striekačky??

viera6
14. jan 2010

tak to maš pravdu ani ja sa už radšej nehrabem po internete.
o amniocen.som si našla temu tu na konyku.
na amniocen.ideš do bb?inak dnes som telefonovala so sestrou a vravela mi,že tej jej švagrinej v španielsku to neodporučili ma 41rokov.Čaka dvojvaječne dvojičky a mohlo by im to ubližit.
A ako bolo na cvičeniach pre tehotne?

viera6
14. jan 2010

kajticko,tam je ampulka a prašok a ja som si v lekarni dokupila striekačku a ihly na pregnyl.

kajticko
14. jan 2010

super dik dufam že ta moja sestrička bude vedieť čo ma s tým urobiť zda sa mi že hovoril ,že mám použiť dve ampulky. 😒

denis19
14. jan 2010

vierka...ano u dvojčat je to horší, je tam moc málo místa,ale tu to delají. amnio budu mít tu v BB a už chápu rozdíl mezi triple testem a amni, tak jsem ráda a vím, že jdu!
na cvičení bylo úplne super, makaly jsem s fit loptou asi hodku a potom nám porodní asistentka asi hodku povídala o čem jsme chctely,, moc dobré to bylo a doporučuji!!!

kajticko máš pravdu . koník je droga a angelika má asi jiné starosti než nás ☹ a co se pregnyl u týče tak tam by mely být ampulky se zeleným a žlutým proužkem a ty se míchají a to ti musí delat zdravotnický personál, neboť to jde do zadku do svalu a oni budou mít určite stríkačky a tak....už jsi tak daleko, kdy je OPU????

viera6
14. jan 2010

ano dve prašok zmiešaš s tekutinou,ale sestrička to bude vediet.

denis19
14. jan 2010

vierka a máš super výbavičku a kde jsi aukciovala????

kajticko
14. jan 2010

denis v pondelok 🙂 mám odber tak to letí

kajticko
14. jan 2010

romy - vierka máte pekne vybavičky 😉 už aby sme aj mi nakupovali verím,že je to krásny pocit a tešíte sa z toho

denis19
14. jan 2010

tak to teda letí, ješte ted si pamatuji jak si lamentovala a čekala na pojišťovnu 😀

kajticko
14. jan 2010

ty si teda 😀 😀 😀 ale ten kratky protokol ropbí svoje je to rýchlovka 🙂 naštastie aj dr povedal všetko ide zatial podla planu a folikuli ukážkove . ako sa cítiš ty tuším ešte pracuješ že??

viera6
14. jan 2010

denis,kajtičko dakujem snažim sa sem tam niečo dokupit.
denis aukciujem v babybazare .
kajticko ani sa nenazdaš a budeš aj ty nakupovat 😵 😉

kajticko
14. jan 2010

no to dúfam,ja mám inak plne skrrine už u naších robila som au -pair a navlačila som si kravin 😉

viera6
14. jan 2010

aj ja mam v škatuliach veci ked som robila au- pair,len nejak teraz je trošku ina moda ako bola pred 12rokmi a hlavne farby sa mi pačia už trošku ine.No napr.včera som našla peknu trojkolku a ta čo je na povale sa mi nepači 🙂

kajticko
14. jan 2010

no ja pred 10 rokmi 😀 😀 ale 5 rokov som na to už nekukla musím, to pozrieť 😀 😀 😀 😀

mariamaria
14. jan 2010

tak mam za sebou poslednu injekciu Ovitrelle dnes o 22HOD....uffff...az mi prislo zle..

kajticko
15. jan 2010

mariamaria ja mam poslednu pregnyl zajtra a to je fakt také hrozne,??????

cisielko
15. jan 2010

Ránko 🙂

Ja ešte v práci ale na obde pálim do preč 😀

Kajtičko...mňa tiež strašili a nič to nieje, aspoň mňa to vôbec nebolelo, trošku štiplo a to všetko..je síce pravda, že som ležala na zemi aby som nemuslea stáť 😉

kajticko
15. jan 2010

bré ránko čísielko tak dakujem. a ty máš čo nové??

minka051
15. jan 2010

Ahojte zdravím
Tak vidím že pichaté posledné včeličky . ja zas lepím zajtra už dalšiu sadu náplastí a pomaly sa mi to blíži.

denis19
15. jan 2010

ahoj minka...na kdy to vypálilo??????

romy01
15. jan 2010

dobre ranko

denis - ja sa ti necudujem, mna by ranne vstavanie asi zabilo, uz teraz mamd des z toho ako sa dopracem k doktorke buduci tyzden.

mimina - kludne sa pytaj, cim ciac sa budes pytat, tym viac chybam sa byhnes.

mariamaria, brmbolcek, dakujem za pochvalu, odkazem mamine - este nevieme ci to bube chlapec ci dievca, ale kazdy mi vravi ze chalan a aj ja to tak akosi citim od zaciatku, tak som si dovolila kupit aj modre vecicky - v najhorsom bude mat aj baba modre handricky. A tie pančušky so šškvrnami nie su dalmatinovske ale kravičkovske - na zadocku je kravicka s čiapkou - dalmatinov nemali 😀

cukotka - neboj ta cysta odide - bud sama alebo ti ju odsaju, nic to nie je a ma to vela bab. Len si musis dat trosku pauzu, ale ono sa to nakoniec podari

minka051
15. jan 2010

denis ja idem 19.1. na UTZ na sliznicu a dúfam že bude dobrá mala by mať min tak 8 mm ale keby bola väčšia bolo by lepšie tak hádam bude. A potom mi dajú vedieť ked im pošlem správu z UTZ. Viem že ešte tri dni pred ET mám začať brať Utrogestan. Tak v Stredu mi dajú vedieť. Ale darkyňa stimuluje asi od 7.1. tak by to už malo byť čo skoro.

kajticko
15. jan 2010

jéééééé ahojte ako sa to rozbeholo no tento rok bude fakt plodný 🙂

cisielko
15. jan 2010

Kajtičko, niet začo..pýtaj sa kedbudem vedieť poradím 😉 ja idem dnes do Helíka idem si po liečiky na KET a na pohovor 😉

Minka..už s ati to blíži..drží place 😉

ROmy, Denis..a vy ako, nejaké foto bruška nič?

minka051
15. jan 2010

císielko ano blíži tak dufam že všetko dobre dopadne 🙂

Kajtíčko ahoj kedy ideš na OPU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre