• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

25. júna 2016 
dievčence som rada,že ste ma tak milo zobrali do témi :zipper_mouth: :dizzy_face:
14. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukotka....tak to deláš moc dobre, že čekáš...to ted i já :slight_smile:

romy...tak už máš slušnou výbavičku holka jedna......to bud mít co delat :slight_smile:

jinak jsem dorazila z práce a nic se mi ncechce, jsem po té pn a dovolené úplne vykolejená a mám pocit, že nic neumím :angry: a to ranní vstávání...to mne už asi zítra úplne zničí
14. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis,tak to ti verim,že sa ti nič nechce ja si už neviem predstavit vstavanie o 4,00rano. :unamused: hlavne teraz ,ked spim každu chvilu normalne nechapem z čoho som taka unavena.
Ja som prave dorobila palacinky s tvarohovo jabklovou plnkov.

romy,ale pekne doplnaš vybavičku šikulka :wink:
14. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierka, romy je riadne akční co?????
a ty se nenech plašit kolegynemi co mají ne dobré zážitky holka jedna!!!!

já se hrabu na nete v info o amniocentéze a triple testech a mám pocit, že čím človek méne ví, tím mu je lépe
14. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: denis a s tým koníikom ani neprestávaj. vidíš Angelika to rozbehla a kašle na nás :wink: za túto temu sme jej samozrejme vdačne.

baby teraz som si bola zobrat pregnyl 5000 a utrogestan.

a ten pregnyl to su len ampulky nič viac tam nepotrebujem??

a injekcia alebo striekačky??
14. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to maš pravdu ani ja sa už radšej nehrabem po internete.
o amniocen.som si našla temu tu na konyku.
na amniocen.ideš do bb?inak dnes som telefonovala so sestrou a vravela mi,že tej jej švagrinej v španielsku to neodporučili ma 41rokov.Čaka dvojvaječne dvojičky a mohlo by im to ubližit.
A ako bolo na cvičeniach pre tehotne?
14. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajticko,tam je ampulka a prašok a ja som si v lekarni dokupila striekačku a ihly na pregnyl.
14. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super dik dufam že ta moja sestrička bude vedieť čo ma s tým urobiť zda sa mi že hovoril ,že mám použiť dve ampulky. :unamused:
14. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierka...ano u dvojčat je to horší, je tam moc málo místa,ale tu to delají. amnio budu mít tu v BB a už chápu rozdíl mezi triple testem a amni, tak jsem ráda a vím, že jdu!
na cvičení bylo úplne super, makaly jsem s fit loptou asi hodku a potom nám porodní asistentka asi hodku povídala o čem jsme chctely,, moc dobré to bylo a doporučuji!!!

kajticko máš pravdu . koník je droga a angelika má asi jiné starosti než nás :frowning2: a co se pregnyl u týče tak tam by mely být ampulky se zeleným a žlutým proužkem a ty se míchají a to ti musí delat zdravotnický personál, neboť to jde do zadku do svalu a oni budou mít určite stríkačky a tak....už jsi tak daleko, kdy je OPU????
14. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano dve prašok zmiešaš s tekutinou,ale sestrička to bude vediet.
14. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vierka a máš super výbavičku a kde jsi aukciovala????
14. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis v pondelok :slight_smile: mám odber tak to letí
14. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy - vierka máte pekne vybavičky :wink: už aby sme aj mi nakupovali verím,že je to krásny pocit a tešíte sa z toho
14. jan 2010 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to teda letí, ješte ted si pamatuji jak si lamentovala a čekala na pojišťovnu :grinning:
14. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si teda :grinning: :grinning: :grinning: ale ten kratky protokol ropbí svoje je to rýchlovka :slight_smile: naštastie aj dr povedal všetko ide zatial podla planu a folikuli ukážkove . ako sa cítiš ty tuším ešte pracuješ že??
14. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis,kajtičko dakujem snažim sa sem tam niečo dokupit.
denis aukciujem v babybazare .
kajticko ani sa nenazdaš a budeš aj ty nakupovat :dizzy_face: :wink:
14. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to dúfam,ja mám inak plne skrrine už u naších robila som au -pair a navlačila som si kravin :wink:
14. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mam v škatuliach veci ked som robila au- pair,len nejak teraz je trošku ina moda ako bola pred 12rokmi a hlavne farby sa mi pačia už trošku ine.No napr.včera som našla peknu trojkolku a ta čo je na povale sa mi nepači :slight_smile:
14. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja pred 10 rokmi :grinning: :grinning: ale 5 rokov som na to už nekukla musím, to pozrieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mam za sebou poslednu injekciu Ovitrelle dnes o 22HOD....uffff...az mi prislo zle..
14. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mariamaria ja mam poslednu pregnyl zajtra a to je fakt také hrozne,??????
15. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ránko :slight_smile:

Ja ešte v práci ale na obde pálim do preč :grinning:

Kajtičko...mňa tiež strašili a nič to nieje, aspoň mňa to vôbec nebolelo, trošku štiplo a to všetko..je síce pravda, že som ležala na zemi aby som nemuslea stáť :wink:
15. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bré ránko čísielko tak dakujem. a ty máš čo nové??
15. jan 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte zdravím
Tak vidím že pichaté posledné včeličky . ja zas lepím zajtra už dalšiu sadu náplastí a pomaly sa mi to blíži.
15. jan 2010 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj minka...na kdy to vypálilo??????
15. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko

denis - ja sa ti necudujem, mna by ranne vstavanie asi zabilo, uz teraz mamd des z toho ako sa dopracem k doktorke buduci tyzden.

mimina - kludne sa pytaj, cim ciac sa budes pytat, tym viac chybam sa byhnes.

mariamaria, brmbolcek, dakujem za pochvalu, odkazem mamine - este nevieme ci to bube chlapec ci dievca, ale kazdy mi vravi ze chalan a aj ja to tak akosi citim od zaciatku, tak som si dovolila kupit aj modre vecicky - v najhorsom bude mat aj baba modre handricky. A tie pančušky so šškvrnami nie su dalmatinovske ale kravičkovske - na zadocku je kravicka s čiapkou - dalmatinov nemali :grinning:

cukotka - neboj ta cysta odide - bud sama alebo ti ju odsaju, nic to nie je a ma to vela bab. Len si musis dat trosku pauzu, ale ono sa to nakoniec podari
15. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis ja idem 19.1. na UTZ na sliznicu a dúfam že bude dobrá mala by mať min tak 8 mm ale keby bola väčšia bolo by lepšie tak hádam bude. A potom mi dajú vedieť ked im pošlem správu z UTZ. Viem že ešte tri dni pred ET mám začať brať Utrogestan. Tak v Stredu mi dajú vedieť. Ale darkyňa stimuluje asi od 7.1. tak by to už malo byť čo skoro.
15. jan 2010 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééééé ahojte ako sa to rozbeholo no tento rok bude fakt plodný :slight_smile:
15. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kajtičko, niet začo..pýtaj sa kedbudem vedieť poradím :wink: ja idem dnes do Helíka idem si po liečiky na KET a na pohovor :wink:

Minka..už s ati to blíži..drží place :wink:

ROmy, Denis..a vy ako, nejaké foto bruška nič?
15. jan 2010 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
císielko ano blíži tak dufam že všetko dobre dopadne :slight_smile:

Kajtíčko ahoj kedy ideš na OPU?
15. jan 2010 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok