Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
17. jan 2010

ahojte bambulky, snazilky a stimulantky.

wodanka, super, zrejme budete aj mrazit, drz sa.
kajticka - ty to uz budes mat tiez za sebou, Na zajtra ti zelam pekne snicky 🙂 a nezabudni sa prihovarat vajkam nech sa same neboja, ze si ich coskoro vezmes k sebe.

figurka nejak mi to uslo ty ides zajtra s kajtickou na OPU ? Tak sa aj ty pekne drz. ,

kajka neboj mm to predycha , urcite 😀 😀 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTT

soni1
17. jan 2010

Kajtičko, ku komu chodíš do Iscare? A ty si IVF?

kajticko
17. jan 2010

cisielko hlavne klud ja mám obidva vajcovody upchaté ani laparka nepomohla 😠 tiež mi lekár povedal,že sa to nemusí podariť ,ale ideme do toho musí sa to podariť 😠 mne povedal,že by mi ich najradšej odstranila tomu s aešte branim

soni ja mám dr. Maršíka. ja idem zajtra na OPU.

kajka39
17. jan 2010

babulky- vsetkym, ktorych zajtra caka velky den ,,D,, prajem vela stasticka!! Dobru noc 😵 😵 😵 😵

mariamaria
17. jan 2010

ahojte baby ja uz mam strach co zajtra povedia o 8.30 😖

kajka dakujeme aj my tebe vela stastia ved vies!!!vsetkym napodobne aj ja prajem len to ,po com najviac tuzime 😀 😝 🙂

baby mate nejake speci rady ako sa chovat po transfere?len mi prosim nepiste total klud..to sa mne neda..dieta...vencit malu yorkshirku atd...do skolky ..tam a spat...nema kto iny..muz ide na sluzobku... 😔

cisielko chod do toho !co pride ma prist!nerozculuj sa nad vajcovodom a rozhodla si sa spravne a chod a bojuj o mrazacika a coskoro s nim v brusku 🙂 drzim palce!!zasluzis si to 🙂 😅 😵 ako vsetky ostatne 🙂

tak sa majte zajtra dam vediet ako sme dopadli...

denis19
18. jan 2010

ahoj holky!!!

wodanka, kajticko...držím co se dá!!!!!!!!
a cisielko...myslím, že jsi se rozhodla dobre......snehuláček se rozmrazí a Ty zabojuješ a uvidíš, že to pujde....jen možná ta kuspitky rada...dva- tri dny ležet s nohama nahore je u tebe na míste!!!!!
mariamaria
také jen klid a pokud máš povinnosti, tak jen z lehka....uvidíš...to pújde

kajka a ty hezky stimuluj 🙂

vierka...jak dopadla krev??????

romy a co nové u tebe???? já v práci a celkem jsem dnes i prcovne naladená 🙂

wodanka
18. jan 2010

dobre rano vsetkym... tak nam sa ET odsuva na zajtra, a mame uz len dve babulky a ani s tou jednou to nevyzera bohvieako 😢 musime pockat, ci do zajtra vydrzia...

denis19
18. jan 2010

wodanka a to vám je nemohli dnes vložit, kolik je to dní po OPU?

kajka39
18. jan 2010

dobre ranko vsetkym 🙂

wodanka- a co ti vraveli, ked ostali len dve babulky , aspon ta jedna napreduje dobre?? v akom stadiu je ta lepsia babulka?
🙂 drzim silno päste nech sa podari!!

kajka39
18. jan 2010

denis - ako sa vstavalo do prace? Mne sa dnes nadranomom nieco s tebou zdalo ,, nieco v tom zmysle, ze si uz 18tt a malinko priberas a pytala som sa ci sa uz gulatiš?? 😀 ... potom som sa zobudila.

denis19
18. jan 2010

no kajka.....tak to je už vážné,když se ti zdá s babama z koníka,ale je to milé....a neboj.... myslím, že pribírám na váze akorka...to je od ET jsem pribrala 3,5kg a dnes si už i kolegyne všimla, že se kulatím, tak si myslí, že vše je jak má být a z kulacení se teším, neboť do ted to vypadalo jen tak, že po vánocích jsem pribrala 🙂 🙂
a jak je tobe?

wodanka
18. jan 2010

denis dnes je to 5 dni po OPU..
zatial su v stadiu kompaktnej morule..

denis19
18. jan 2010

tak to by wodanka i stačilo na PK, či ne???? no uvidíte do zítra, to zustane nejsilnejší bojovník šampion a pujde do domečku...uvidíš 🙂

cisielko
18. jan 2010

Ahojte

Dakujem dievčatá za vaše povzbudenia, mylslea som, že som urobila chybu, že som nepočkala ale asi čo sa má stať stane sa 😉

Denis..to budem, 3- dni budem mať nohy hore, sľubujem potom to už nechám na prírodu 😉

Wodanka..takto som bola aj ja natom, a mám aj mrazáčika...ked som prišla tak mi povedali, že začalo bojovať, ono sa to mení z hodiny na hodinu..držím palce 😉

Kajtičko..dakujem, som asi ako ty, nechcem sa dať len tak rezať, ved nie som vec..a dnes držím aplce 🙂

Figurka..držím palce 😉

wodanka
18. jan 2010

tazko sa tomu veri, denis ☹ emryologicka dava sancu viac-menej uz len jednemu a cakame do zajtra len preto, aby sa uistila v tom, ci prezije..

kajka39
18. jan 2010

wodanka - kompaktna morula,to myslim, ze je dalsie stadium - morula- kompaktna morula a blastocysta. To by malo byt dobre, ked napreduje aj ked pomalsie, ze? 🙂

kajka39
18. jan 2010

denis-to si na tom velmi slusne s tym priberanim, co je super. No je pravda, ze som viac na konikovi a stale sa mi nieco zda, staci ked nieco kukam alebo citam a potom sniiiivam... 😀 😀
Ja sa mam dobre, akurat foliky ma tak netlacia ako minule az mi je to divne. Uz vo stvrtok som ich zacala citit, ale ta intenzita sa zatial nezväcsuje. Mozno je to tym, ze mam ozaj väcsi klud a nenamaham sa v nicom. Myslim, ze vo stvrtok bude OPU. 🙂

denis19
18. jan 2010

kajka...myslím, že každá stimulka je asi jiná stejne jako každé tehul a ten klid určite pusobí jinak na org. jako nejaký stres...tak klid....kajka...premýšlela jsi už nad amnio?????

kajka39
18. jan 2010

cisielko- ako vedia, ze vajickovod upchali? Drzim palceky nech sa mrazacik 🙂 rozmrazi a pekne zahryzne!

wodanka
18. jan 2010

kajka neviem ako idu tie stadia.. 😒 ale snad sa zajtra prehupsneme do dalsieho.. 😉

kajka39
18. jan 2010

denis- ja neviem presne ani co je amino, tam som sa este nedostala. Ale ak je to laicky ,,odber plodovej vody ,, na zistenie nejakych chorob babuliatka, tak v pripade tehu sa nato urcite dam. Myslim, ze aj pokoj na srdiecku v druhej polovici tehulkovania padne vhod aj pre maminku aj malinke. 😉

kajka39
18. jan 2010

wodanka- asi to je posledne stadium pred blastocystou, takze bojovnicek bojuje a verim, ze sa to zajtra podari 🙂 Viem si predstavit ,ake je to cakanie tazke, ale musis vydrzat a verit!!! 😉

mariamaria
18. jan 2010

dobre ranko 🙂 mam dobru spravu ,transfer je zajtra s najvacsou pravdepodobnostou 😝 😅 no a vraj sa drzia vsetkych 15 😲 ,ale nevraveli mi po telefone znamky..oni to tu nevravia...vraj nech sa necham prekvapit zajtra rano mi povedia presne...a ze sa nemam bat ,ze mame z coho vkladat 😀 a vyberat 😀 no a zajtra uz vyselektuju tie naj naj naj 2 embryjka 🙂 a tie budu prichystane na transfer...a ostatne tie naj naj naj z ostatnych 13tich bud budu dalej PK alebo ako sa rozhodnem ja ..mozu aj hned zmrazit vsetky..ale kedze ich mam tolko vela tak vraj mozem vsetky nechat este na PK nech sa to vyselektuje..ale zajtra chcu vkladat tie najlepsie z najlepsich 😅 ,lebo oni to tu robia najradsej takto...a vraj iba u starsich vkladaju uz po PK ,nechapem tomu preco je to tak..ale ok...

baby dakujem za rady a drzanie palcov a na oplatku,aby ste vedeli ,ze aj ja na vas myslim ,tak znovu vyhlasujem ,ze Vam vsetkym drzim velmi palce..a fakt cesta k stastiu je klukata ,ale zasluzena..a dufam,ze nam vsetkym po IVF vyjdu krasne 2// 😅

tehulky zdravim aj vas!!a posielajte tehu bacilky!!mne asi pomahaju ,kedze sa mi az 15 embryok ujalo... ani sama tomu neverim..dufam,ze aj dnes budu takto pekne bojovat a budu mat ,co vlozit...vraj stat sa moze hocico...aj ked mam tolko krasy...tak stale som v napati co a ako..ale to sme vsetky..tak tfu tfu nech sa nam dari vsetkym zienky 😉

minka051
18. jan 2010

Ahojte zdravím všetky bojovníčky. Tu to začína naberať poriadne obrátky. ja zajtra tiež na UTZ ako vyzerá sliznica. No dúfam že bude dobrá a potom už len čakám čo povedia v Brne kedy prísť na ET. Tak všetkyým tu silno držím palce nech sa všetko podarí.

wodanka neboj dopadne to dobre a zjtra si pôjdeš pre mrňuska 🙂 silno držím palčeky

kajka kolko máš folíkov? štvrtok je tu rýchlo a vštko bude ok 🙂

cisielko
18. jan 2010

Wodanka, je to ťžaké ale musíš veriť aj ked cez všetky svoje sili 😉

Kajka..tak folíky tlačia..to je lne dobre, aspoň vviemš, že pekne rastú 🙂 a ten vajíčkovod mi zistili ked som bola na poslednej pred OPU..vtedy im to došlo, mali mi ho dosať cez OPU ale nespravili tak 😠

denis19
18. jan 2010

kajka....ano odber plodové vody......no dík za postoj...já jdu ve stredu..nemám zatím sice výsledky triple testu,ale dr mi doporučil amnio vzhledem na vyšší vek a i IVF ICSI...tak jsem se rozhodla, že pujdu,abych si náhodou neco nevyčítala, jak jsem se dočetla na nete, tak míra rizika potratu se už dostala pod jedno procento,což je paráda...tak nemám se čeho obávat a ten klid za to určite stojí, ikdyž nejak cítím, že vše je ok....zítra by už mohly být i výsledky triple testu,ale to je tak strašne nespolehlivé, že ani nevím nač je delají?????
wodanka...skutečne jen klid a mysli na bambulky 🙂 🙂

wodanka
18. jan 2010

dakujem holky 🙂 zajtra dam vediet, ako to dopadlo..

vsetkym Vam ostatnym drzim palce, nech to u Vas ide aspon o nieco lepsie ako u mna, lebo poviem Vam, fakt su to nervy...

mariamaria
18. jan 2010

cisielko to su ale nezodpovedni ,ked to mali odsat cez OPU...a nespravili tak...

denis tak a kedy mas odber plodovej vody?takze to odporucaju vsetkym ,co maju IVF ICSI tu amniocentezu?tak to na to pojdem asi aj ja..ak teda ostanem v tom 😉 drzim palce ,aby to dopadlo ,co najlepsie..ale verim v to,ze vy nemate ziaden problem 😅

wodanka tak nakoniec budeme spolu pre malinke sa tesim...neboj bude to dobre!!!drzim silno palce!!

Minka drzim silno palce moja!!!! 😉

kajka39
18. jan 2010

denis- moja svagrova mala prve dieta v 34r. a dalsie dve ako35,36r. No a pri stvrtom jej doporucili ist na toto vysetrenie -amino... , co nebola velmi nadsena, kedze mala doma uz troch zdravych chalanov, ale nakoniec isla. No a pri 5 a 6 dietati sa sama pytala na Amino..... a vsetko bolo OK, takze bola tam 3x. Spolu porodila 6 zdravych deti v priebehu 10rokov. Tehotenstva si uzila spokojne s vedomim, ze je vsetko tak ako ma byt OK!! A to prve dieta mala v 34r. a posledne ako 44rocna, pri vyske asi 157cm /50kg.

minka - minka, super aspon sa ti to vsetko podsarilo dobehnut napriek pociatocnemu meskaniu. Ty si uzastna bojovnica od zaciatku!! Tebe sa to podari isto, myslim ze si to zasluzis 😵
Ja mam okolo 13folikov. Niektore boli uz velmi velke, vcera 19mm -17mm takze z tych nebude nic, tak povedal doki, ale vraj je ich tam dost. Embriologicka radsej by videla menej, ale o to kvalitnejsich vajka. Takze uvidime, zajtra bude dalsia kontrola....

maria- ty si ukazkovy priklad ako by to malo vyzertat!! Super drzim palceky. 🙂

minka051
18. jan 2010

kajka dakujem a silno ti držím palce. Ešte sa spýtam ako dlho si stimulovla. Dúfam že si mala krátky protokol. Pýtam sa lebo chcem si vypočítať kedy má moja darkyňa OPU.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre