Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

luko
21. jan 2010

wodanka: ano...dahra ked nieco odporuci, tak to ma pozistovane, takze na jej radu sa da spolahnut 😉

figurka.m
21. jan 2010

ahojte kocandy 😀
kajka, zajtra OPU, drzim palceky, nech je dobra urodicka kvalitnych vajok 😎
dana, neboj , spinenie nic neznamena, mne aj dokina vravela, ze je mozne, ze budem spinit, nech zavolam a zvysi sa davkovanie utrosu 😉

wodanka, uz sa neviem dockat ked zahlasis pozitivny tehu testik 😀 😀 😀 a s tebou aj maria, dana

tahulky zdravim, potrebovali by sme cerstvu zasielku tehuvirusikov, sup sup 😀

tak mam fazulky v brusku, jedno malo sice malicke fragmentiky ale stale na jednotku, teraz cakat 😉

brmbolcek
21. jan 2010

zelam prijemne popoludnie...vsetkym kocandaaaaaaaaaaaaaaaaam 😉

figurka hore nozky a lezat 😉

wodanka
21. jan 2010

figurka, tak uz aj Ty mas bambulku v bezpeci v brusku... 🙂 krasne sa nam to tu rozrasta.. a za chvilku sa budeme aj my 😀

figurka.m
21. jan 2010

no to sa rozrasta, pomaly clovek straca prehlad 😀 no bambulky su tam, dokonca 😉

brmbolcek, ahoj, co nove?

figurka.m
21. jan 2010

dokonca dve som chcela napisat 😅

minka051
21. jan 2010

figurka tak len pekne oddychuj ja si idem pre drobčekov 28.1. Od pondelka tiež začínam vkladať Utroš. A ako tu píšete tak asi dá zabrať.

brmbolcek
21. jan 2010

minka dava skor zabrat ked ho uzivas peroar...... ale lepsie sa znasa ked ho uzivas vkladanim, zevraj to ma aj lepsi ucinok, lebo je blizsie k miestu urcenemu..... 😉 😉 uz si dlhu put precestovala za vytuzenym cielom..... 😉 tak do pondelka je to uz cochvilka a urcite si rada ze to takto napreduje dopredu.... tot ta stopli v heliku, tot si cakala na mm, a pozri ako rychlo to ubehlo 😉 pomaly ale isto uz vidis na konci tunela svetlo, 🙂 🙂 tak tahaj az do uspesneho konca, tfuj tfuj..

figurka- u mna zatial nic nove, som v stadiu cakania , ako uz aj ty 😉 v utorok mi mala prist mrska , dne je stvrtok a zatim nedosla, .... tak nech to tak ostane .... ale potichucky aby sme nic nezakrykli..... niektore babice pisali ze im mrcha prisla aj napr.8 alebo 11dpo...... tak lezkajme nohy hore a navzajom sa budeme informovat apodporovat 😉

figurka.m
21. jan 2010

jej minka, to je super, ze sa to uz rozbehlo, budem drzat palceky 😉 no mne utros nic nerobi, brala som ho aj pri synovi do 12tt, 3x2 a v pohode 😎 ty ho vkladas? je to tak lepsie

figurka.m
21. jan 2010

brmb a kolko si po ET?

cisielko
21. jan 2010

Figurka tak super, už aj ty si čakatelka krása, držím palce 😉

Minka..no konečne tá super správa, konenče sa ide nato 😀

Denis..žiadny strach, všetko bude ok, nemylsi na hlúposti, radšej mylsi nato ako ideš pofotiť čo si sľúbila 😀

Vierka..tak sa pekne lieč..ja už pálim dom 😀

Brmbolček, Wodanka...pfuj na vás dve 😀

gubik
21. jan 2010

Ahojte,
Cisielko- uz nevymyslaj, chod na KET, nikdy nevies... Ak sa to podari, nemusis sa dat zbytocne rezat. Ale je fakt, ze tekutina zo sactosalpinxu zabranuje uhniezdeniu. Ale naozaj nemusi. Uz to neries a pokracuj v priprave na KET 🙂

Dana- a kolko mas Utros? Mozes ho zvysit na 3x2 tbl. A nidacia nemusi mat okrem spinenia ziadne ine priznaky, tie si len my, co sa furt pozorujeme, nahovarame. Takze klud a hlavne oddychuj 🙂

Minka- mne po Utrosi nebolo nic. Najskor som ho vkladala, ale potom mi vadilo, ze zo mna vytekal, tak som normalne uzivala tabletky cez usta a ani tak mi z neho nebolo zle

minka051
21. jan 2010

figurka ja si ho mám vkladať tak mi mi to kázali. Už teraz pri týchto liekoch čo beriem som inavená. Prídem z práce bolí ma hlava síce už nie tak velmi ale musím si pospať. 🙂
cisielko ano konečne 🙂 🙂

brbolček dík za informácie a pekne ležkaj v kude. Ja budem od štvrtaka tiež. Najhoršia asi bude tá dlhá cesta domov. Dúfam že ich nevytrasiem. Je to 300km.

brmbolcek
21. jan 2010

ciselko, tak ako ides dat na radu lekara, alebo na svoj vnutorny pocit tzv. 6zmysel ??? 😉 ako si sa rozhodla...
na jednej strane je to risk, ale ! ............... RISK je ZISK 😉
a dakujeme za tfuj, tfuj...

figurka- v sobotu som mala klad, tak dnes je to 5den

minka - ak pojdete brm, brm teda autickom tak si skus lahnut na zadne sedacky a vezmi si so sebou utros. lebo pred vkladom ho nebudes davat, tak to bolo aspon v mojom pripade ale vlozis si ho po vklade 😉

minka051
21. jan 2010

Brbolček a ako dlho po vklade si tam ešte ležala. Vrj sa chvílku musí no neviem

wodanka
21. jan 2010

minka ja som po vklade lezala cca este 15 minut

figurka.m
21. jan 2010

minka, po vklade sa lezi cca 15 min. ja som to ale nevydrzala, musela som ist cikat a potom som si zase lahla 😀 dokina sa rozplyvala, ze aky ukazkovo naplneny mechur, ze ma super obraz...tak jej vravim, ze uz asi dlho naplneny neudrzim, ale slo to rychlo a ja som sa chvala bohu nepocikala 😀 😀 😀

brmbolcek
21. jan 2010

.. mna tam nechali 20min.... a potom sup do auta a domkou lezkat 😉

Figurka a kto ti robil transfer ???

Woanka - zdravim ta, 😀 😀

figurka.m
21. jan 2010

brmb, robila ma Gatova a teba?

brmbolcek
21. jan 2010

... 😉 krajko 😉 ...
vtedy bola sobota a gatova nemala sluzbu, pytal sa ma 3krat na sale na meno aby nedal niekoho ineho do mna aby to nebol cernosko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak sme sa tam inac nasmialy a ja s plnym mechurom som mala co robit 😉

a ked nas tam nechal este lezat , tak potom siel si povybavovat internetove otazky, siel na ne odpovdat, no potom nam dal prepustaciu spravu, zazelal vsetko dobre a hlavne aby sme boli tehotne!
v ordinacii ked nam daval prepustaciu spravu nam hovoril, ze ked tam mal on svoju sesternicu, tak sa jej stale pytal na meno aj ked ju pozna ale povedal ze musi , aj 3 krat sa pytat...... 😉

minka051
21. jan 2010

Na et treba ísť s plným mechúrom. Ved budem cestovať skoro tri hodiny však sa pocikám kým prídeme

figurka.m
21. jan 2010

mne zas dokina poplula brusko pre stastie a ze nech pridem o 14 dni a to tehotna, bez debaty 😉

brmbolcek
21. jan 2010

minka ved v poho ... vycikaj sa potom sa napi maleho dzusiku hodku predtym, ved ho nemusis mat uplne plny, mna dr. este pred zakrokom poslal ze ak sa mi da moc tak mam ist , lebo potom budem este polhodku lezat, tak som sla a to co som tam mala mu uplne stacilo 😉 😉 takze sa nad tym netrap , to je pre nich a pre teba ked ti to budu vkladat tak aby si dobre videla ako ide s pipetou do maternice , pre lepsi obraz 😉 😉

dana10
21. jan 2010

Figurka ja som mala mechúr tiež ukážkový už som nemohla vydržať tak som ešte predtým išla ciknúť ale nie celkom a potom keď sme sa prezliekli do róby tak isto ešte raz aj tak tam bolo toho dosť.Potom sme poležali cca 30 min s brmbolčekom aja som to musela vypustiť nanovo,,jaj ako sa mi odľahlo,, 😀už som mala strašné kŕče v bruchu.
Tak ty už má bambule v bruchu tak tiež nohy hore ,,v tvare V,,
Minka ja som tiež po vklade ležala na zadnom sedadle a bola som vytrasená ako hladná sýkorky v zime 😀
Baby som zvedavá koľké v tomto cykle otehotnejú 🙂 🙂 🙂
Brmb čauko 😵

figurka.m
21. jan 2010

minka, ano musis mat plny mechur, ale staci , ked sa tak hodku pred vycikas, a potom sa pomaly nalejes vodou, ty sa poznas, tak si to tak nacasuj 😀 😀 😀

wodanka
21. jan 2010

dani, predsa vsetky 😉 😵

figurka.m
21. jan 2010

ahoj danka, no ved ja som si bola pred ET odciknut asi 3-krat, ale stale tam bolo dost, naposledy som takto bola na UTZ na urologii, tiez s plnym mechurom, doki ledva spravil sono a vravi bezte, lebo vam ten mechur praskne, tak som ho mala plny, no je to riadny humus, ale ta ulava potom uaaaa 😀

no predsa otehu vsetky 😎 😎 😎

brmbolcek
21. jan 2010

danka servus, tak ako ? - uz len dobre,pravda 😉

wodanka-spravneeeeeeeee 😀

minka051
21. jan 2010

figurka jasné že všetky budeme tehulky 🙂 musíme ved na to sme tu nie 🙂 🙂

Baby dík za radu tak po ceste asi hodinku pred príchodom si ciknem 😀 a potom si dám minerálku alebo džúsik a to už nejako vydržim v pohode.

brmbolcek
21. jan 2010

BAbicule piste ktora po ktorej sla na ivf aby sme si urobili taky sumar sumarum... je nas tu dost tak nech mame prehlad :::: 😉 😉 😉 😉 aj tie ktore pojdu ste vsetky vitane a mozte dat aj vediet kolko mate zmrazenych... 😉

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 😉

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1

2.BRMBOLCEK -vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1

sup sup, dalsia ................... 😉 😉 widanka, figurka, kajticko luko gubik ....a vsetky ostatne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre