Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

luko
25. jan 2010

krivka...tak takuto si o niekolko tyzdnov najst...tak skacem 2 m do vysky 🙂 🙂 teda...imaginarne..aby som tie babatka este nevytriasla 😀

cisielko
25. jan 2010

DEnis..ja odpadnem, ty si dala foto..vyzeráš naozaj dobre..musím poxchváliť ty modelka jedna 😀 😀 😀 😀

Kajka..mne ked je takto zima na nohe tak si ich dám k mm a potom mi je teplo 😀

Wodanka..takže zajtra ideš testovať?

Krivka..gratulujem ti..vyzerá to na dvojičky ked už ti zukazuje čairku,...ešte raz gratulujem 😀 😀 😀 😀

Teším sa nato, ked aj ja konenče zažijem tento ocit z dvoch // 😀 😀 😀 😀 takže baby, nasledujete Krivku šup šup 😉

kajka39
25. jan 2010

wodanka- ciste teoreticky, aj ked na testiku nebolo nic, moze to byt pre teba este skorro testovat aj ked ET si mala s krivkou v rovnakom obdobi, ale narozdiel od teba krivke vlozili dve bambulky a tie sa uz objavili na testiku skor. Ale samozrejme, ty to musis citit najlepsie ako to je. Intuicia a telo vravia?, 😉 Drzim palceky, rano daj vediet... 😉

krivka-je to tam! 😀

denis19
26. jan 2010

dobré ránko!!!!

krivka...dle mne je to tam 🙂 🙂 v desátý den udelej repete testu a je to jasné 🙂
wodanka...ako????? jsem napnutá...jen neríkej ne!!!!!!!!
cisielko....hecla jsem se ,že...to jsi nečekala 😀
kajka.....bojujeme...bojujeme...a mz to dobojujeme a minka tak isto!!!!!!!!

romz...co na daňovém????? mne ti prišlo neco včera z daňového do vlastných rúk, tak jsem zvedavá...v mém štestí je to určite daňová kontrola 😠

cisielko
26. jan 2010

Ránko 🙂

Denis..veru bol to šk, skoro som odpadla 😀

Wodanka..tak ako, nenapínaj 😀 😀 😀

denis19
26. jan 2010

🙂 no vidíš, zázraky se dejí 🙂
čo porábaš?????
já se snažím zapojit do pracovního procesu a u toho snídám 🙂 jinak celkem pohoda.....včera jsem psala viki, že když to úspešne dobojuje, mužeme dáti slavností kafe v BB co ty na to?

wodanka
26. jan 2010

ahojte babule... mrcha nikde a tehotensky test biely ako sneh... zivot sa asi rozhodol pohrat sa so mnou a skusa kolko vydrzim... 😒

minka051
26. jan 2010

Ahojte pekné ránko prajem 🙂

Tak hádam to špinenie je preč. Aspoň ztiaľ je všetko ok 🙂

brmbolcek
26. jan 2010

dobre ranko 😉

wodanka- je to klasicky proces, tak sa neboj este moze nastat sem tam spinenie ale neni to menzes tak este nehac flintu do zita , chce to trpezlivost 😉 ja si myslim, ze v tvojom pripade je este velmi skoro testovat tie ktore si dali vlozit dve je samozrejme ze im ukaze na teste skor dialnicky ako tej ktora si da jedno mrnusko... 😉tak az ten 10 den testuj skor to nema vyznam , zbytocne ti budu tie dni chodit pomaly ked budes uz teraz testovat 😉

brmbolcek
26. jan 2010

a ozak Krivka potichucku gratulujem 😉

wodanka
26. jan 2010

holky mna asi porazi, cely cas sa mi zdalo, ze vidim nejakeho ducha na tom teste a hovorila som si, ze si to nahovaram.. a ked som sa nan pozrela teraz, tak je tam aj druha takmer neviditelna ciarka.. uff
kaslem na to, testujem znova az zajtra rano

krivka5
26. jan 2010

pekný dník z práce !
Po tých včerajších dvoch čiarkach nemám chuť ani pracovať,ale čo už,peniažky budeme potrebovať.
ciselko...to by bolo super dve babiky,nebojkaj aj tebe sa dve ciarocky urcite ukazu
luko...aj ty si najdes dve ciarocky,bodaj by vsetky snazilky mali ten krasny pocit z dvoch ciarociek
wodanka...ja som mala z toho testu tiez riadny strach,ved nemam ziadne priznaky tehu az na meskajucu mrchu.
deni...mnž sa boji dvoch aby sme to zvladli,ale mna by to veeelmi potesilo.aspon by sa mohli spolu hrajkat...

luko
26. jan 2010

wodanka....no, to je dobry zaklad...urcite zajtra uz bude lepsie viditelna 😉 drzim palce

cisielko
26. jan 2010

Denis..no jasné, rada sa pridám..konečne vsá spounám..no vIki už poznám tak zvyšok osadenstva 😀 😀 😀 ja sa teiž snažím makať a popri tom ranajkujem 😀

Wodanka...dnes si 7den po ET?podla mňa je to skoro, krivke tiež ukázalo na 7 deň čiarku ale strašne slabučkú, a to bude podla mňa tým že budú dve 😀 takže vydrž a nestresuj, pre toto sa nemajú testy robiť skôr 😉

Minka..tak susper...už sa ti to blíži 😉

denis19
26. jan 2010

wodanka.....tak klidne testuj každé ráno, určite ti to psychicky pomuže a budeš se jen každé ráno usmívat jak sluníčko na hnoji 😀 potom to hod do albumu ať se usmíváme s tebou 🙂
cisielko..tak to nejak zorganizujeme....
krivka aty dnes prd na práci...euríky ne euríky...radost veliká a dve..muj mnž se také obávala a zároveň tešil,ale vesmír to zarídil a vyvíjelo se jen jedno.....to se stává často takto u dvou vložených...nevadí dekujeme každá i za jedno
brmbolček a ty jsi na tom jak???

minka...no vidíš pohroma zažehnána 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

brmbolcek
26. jan 2010

ahoj denis ty nasa satvocova kralovna 🙂 dakujem za opytanie ja sa bojim testovat 😒 , este je skoro.....

cisielko
26. jan 2010

Wodanka..no tak to je super..zajtra další tstík a uvidíme..silno držíme palce, všetkým držíme palcuchy 😀

Krivka..no nedivím sa, asi by som ja ja bola ešet v šoku 😀 😀 😀

Densi..jasné, teším sa ked to už bude..to bude žúr 😀 😀 😀 😀 😀

wodanka
26. jan 2010

denis, skusim este zajtro rano a uvidim.. teraz ked som si vkladala utros mi zostala na ruke krasna jasnecervena mrchovska krvicka.. myslim, ze o mojej bublinke je rozhodnute 😢

kajka39
26. jan 2010

ahojte dievcata a krasny den vsetkym prajem 🙂

wodanka- ja som uz z toho dopletena, tak je tam aspon duch?? //

ostatnym co sa chystaju testovat prajem // a tym co odolavaju drzim palceky!!!

brmbolcek- tebe by to isto nabehli // ty uz mas 10ty den, ja ta obdivujem ze dokazes odolat.
So mnou to bude asi strasne ak budem v takom stadiu cvakania, ja snad budem testiovat skor ako wodanka 😀 😀 😀 😀

wodanka
26. jan 2010

kajka na testiku je duch, ale zacinam trocha krvacat... nechcem to uz viac riesit, necham to dnes tak a uvidim..

kajka39
26. jan 2010

...jééééjjjj, ale som dokomolila tie slovááááá hihi, ja som sa este poriadne nezobudila 😀

brmbolcek
26. jan 2010

kajka - budem ta stazit aby si sla v mojich slapajoch xi xi , ale nie ked to clovek citi nech si spravi test ale musi byt na to aj cas , ono sa skor nevyplati testovat .......

inak wodanka ak sa ti nespusti, menzes tak je to dobre , nech to ostane pri spineni 😉 i nasa danka mala to iste a po par dnoch volala do helika a dr. jej dala este k utrosu duphaston a utros jej zmenila na ustne uzivanie 3krat1aby nedrazdila vkladanim maternicu... ak sa to do obeda zhorso zavolaj do helika kazda sme indi-vindi 😉 drzim palce

kajka39
26. jan 2010

..nateraz sa s vami lucim, mam vychadzky, tak idem ostrihat a dat do parady rodicov... lebo od zajtra mam kludovy rezim na lozku s dvoma chrustikmi!!!! 😀

brmbolcek
26. jan 2010

kajka zelam pekny den 🙂

cisielko
26. jan 2010

Kajka..pekný deň 😀

Brmbolček..ty si 10 deň a nič, kedy ideš tetsovať? ja by som asi tiež už nevydržala 😀

Wodanka..veru, nerieš to..čo sa má stať sa aj tak stane..uvidíme zajtra ale držíme palce 😀

denis19
26. jan 2010

wodanka....já bych ješte zavolala do heliku a objasnila situaci a možná ti nasadí duphaston pro jistotu!!!!ale jinak ok si myslím, ten duch by tm nebyl jen tak......

gubik
26. jan 2010

Ahojte!
Wodanka- ak tam je "duch" a vcera nebol, tak by to mohlo byt dobre znamenie. Spinenie v tehotenstve byva caste. A ak je to cista krv, tak to moze byt hematom z cievky, ktoru porusilo embryjko pri zahniezdeni. Takze kludovy rezim je asi najdolezitejsi. Treba to vylezat. A do Heliku neskusis zavolat, hmmm?

Brmbolcek- teeeda, Ty mas nervy zo zeleza. Si na PN ci chodis do prace?

Krivka- blahozelam, dnes si skusala testik? Je druha silnejsia?

Kajka- si ma normalne navnadila na vychadzku. Tiez mam od 9 do 11, idem sa prejst som sa rozhodla 🙂

Denis- teda, aj ja by som chcela byt taka pekna tehulka 🙂 🙂 🙂

Vsetkym prajem pekny den

minka051
26. jan 2010

denis dík za tehu vírusíky 🙂 🙂 už som si znich poriadne nabrala 😀 😀

denis19
26. jan 2010

to mne teší minka...jsou tam pro vás!!!!!!!
gubik...procházka je to nejlepší co dnes mužete udelat, pokud je to možné, na mne by se v práci asi divne dívali, kdbych rekla, že jdu na procházku 🙂

romy01
26. jan 2010

dobre ranko baby

čo to tu čítam ?

wodanka, krivka - gratulujeeeeem - samozrejme potichucku. A to ze su ciarky sĺabsie si nič nerobte. Ja som testovala az na 12ty den tusim a tu ciarku som tam najprv vobec nevidela. Kuknite album ake som mala slabucke ciaocky a pritom hcg som mala vysoke ako na dvojcata. Hlavne je ze tam su 😀 😀 😀 😀 😀

denis, pekne šatocky, len co je pravda. To si kupovala v tom baby world ? Ja som sa rozhodla kupit nejake nove veci az niekedy v marci - aprili, lebo priberam ako male prasiatko, tak sa bojim ze ak teraz kupim, potom to na seba nedam.

brmbolcek, asi by si mala aj ty testnut, ci este nemas odvahu ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre