• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
no my sme sa rozhodli sa tam pozriet v sobotu
10. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš chuť se setkat?
10. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, jasan :grinning:
10. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš tedy organizační plán???
10. sep 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis posielam ti IP
10. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, mám sice technické vzdelání,ale preci nač mi to bude?????? :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IP = interná pošta, pozri sa hore na horný riadok, kde máš nastavenia - hned vedla toho je IP, klikni na to :grinning:
10. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem to zvládla!!! Dokonce jsem Ti i odepsala :grinning: :grinning: :grinning:
Mám tu dnes v práci nejaký chaos, tecnika mne neposlouchá , odešel mi ploter do večných lovišt a databáze se mi nejak rozsypala do vesmíru,asi to pro dnešek ukončím a pujdu se veselit :sunglasses:
10. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby držte mi palce, už týždeň si vybavujem tú jazykovku, by ste neverili akú tam majú administratívnu buzeráciu, myslím že aj za komoušov to bolo menej byroktatické :astonished: Ale snáď ma už dnes zapíšu na to štúdium, veď im to tam aj tak budem platič, tak nechapem, prečo si proste nechcu zarobiť. Normalne mám pocit akoby im poobedné vyučovanie bolo na obtiaž.
10. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky.. tak ja mam dnes za sebou prvu navstevu Heliosu.. boli sme u doktorky Gatovej, uzasna zena, skvely pristup.. pokecali sme trocha, spravila mi vysetrenie, zobrali mi krv a o dva tyzdne mame prist znova... ja na krv a manzel na spermiogram (teraz nemohol, lebo bral antibiotika a bolo by to velmi skreslene).. medzi tym este pojdem k svojej dokine na krv, dali mi taky vymenny listok a na zaklade toho mi maju spravit odber .. uz sa neviem dockat, kedy tie dva tyzdne prejdu a dozvieme sa nieco viac..
a co ostatne kocandy, ako dnes dopadli Vase navstevy?
10. sep 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdárek vespolek!
Wodanka , tak super,ne?????!!!! neboj to uteče a už tam budete opet sedet :grinning:
No a co ostatní? Jak jstena tom????
10. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wodanka, a uz si naskocila na vlak co ma cielovu stanicu - materska knizka :grinning:
10. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy ako optimisticky a úsmevne naladená!!!!!
Muj cíl je zítra píchnou bez problému, nevím,dnes je mesíc asi v nejaké divné fázi anebo je erupce na slunci, bolí mne ty vpichy a mám celkem kreče v bríšku a to nemluvím o pnutí v prsou,už to asi rozpumpovalo hormony na plné čáre! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja to mam presne take iste, mna bolia prsia od vcera a ten dnesny vpich ma pobolievol,. Na nejakom fore som čitala, že by to malo byt vybrate z chladnicky aspon 30 min aby to nebolo studene, potom to vraj nestipe a aj som to tak doteraz robila ale dnes - ja frajerka som to vytiahla len par min predtym, mozno preto. no noc, zajta pokracujeme :grinning:
Inak ta španielcina sa neotvára, predsa sa nenaslo dost zaujemcov ale aspon ta anglina mi vysla. Odsuhlasili mi piaty rocnik takze o ddva roky budem štátnicovať :astonished:
10. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak toykusím s tema 30 minutama,ale nevím jak to stihnu, vstávám 5:20 a už 5:55 vyrážíme do práce a pichám to hned jak vstanu, ale zkusím to!
Tak budeš aspoň machr na angličtinu i to je super! A když budeš na materské tak se budeš učit španelštinu :astonished:
10. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano to je fakt, ale som sa na spanielcinu tesila, no co narobim, ze?
10. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute BABY
co nove?
10. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dnes bola v senci na tej sutazi a stretla som sa aj s kajticko.hroooooooooozne super baby,fakt.
10. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, nic i na to prijde čas.
Ahoj Angeliko, tak jaký byl den????? Neco nové s pojišťovnou???
10. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak prvú návštevu v ISCARI máme za sebou :unamused:
10. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angelika, na jaké souteži???? Tak vy se už polehoučku seznamujete :astonished:
10. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a jak jste dopadli, povídej!!!!!!!!!!
10. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na genetické testy idú všetci?
10. sep 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si myslím, že já ne?????
10. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žiadosť na poisťovňu podaná, ideme na to. Ale budem úprimná išla som tam s nádejou, že povedia, že nepotrebujeme IVF
10. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS
v senci bola dnes vodarenská sutaz, a kedze muz bol 13 vo vodarnach tak sme tam islai kuknut jeho kolegov.S Kajticko sme boli asi iba pol hodku je to hrozne rozbehana zienka, ale velmi mila.uz sa tesim na vas ostatne o tyzden :grinning:
10. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To já se také na všechny teším a jsem zvedavá , že co za blázny se vrhá na IVF :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cukotka, a už je jasné IVF teda kvuli čemu??????
10. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
CUKOTKA
a bololo to tak hrozne v tom iscare?vsak nie.gen, testy nerobili asi ani mne.

DENIS
co sa tyka poistovne stale nic :frowning2:
A co se souteží na takové vodárenské souteži?????
A volala jsi tam????
10. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok