Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
10. sep 2009

no my sme sa rozhodli sa tam pozriet v sobotu

denis19
10. sep 2009

máš chuť se setkat?

romy01
10. sep 2009

no hej, jasan 😀

denis19
10. sep 2009

máš tedy organizační plán???

romy01
10. sep 2009

denis posielam ti IP

denis19
10. sep 2009

Romy, mám sice technické vzdelání,ale preci nač mi to bude?????? 😀 😀 😀

romy01
10. sep 2009

IP = interná pošta, pozri sa hore na horný riadok, kde máš nastavenia - hned vedla toho je IP, klikni na to 😀

denis19
10. sep 2009

Tak jsem to zvládla!!! Dokonce jsem Ti i odepsala 😀 😀 😀
Mám tu dnes v práci nejaký chaos, tecnika mne neposlouchá , odešel mi ploter do večných lovišt a databáze se mi nejak rozsypala do vesmíru,asi to pro dnešek ukončím a pujdu se veselit 😎

romy01
10. sep 2009

baby držte mi palce, už týždeň si vybavujem tú jazykovku, by ste neverili akú tam majú administratívnu buzeráciu, myslím že aj za komoušov to bolo menej byroktatické 😲 Ale snáď ma už dnes zapíšu na to štúdium, veď im to tam aj tak budem platič, tak nechapem, prečo si proste nechcu zarobiť. Normalne mám pocit akoby im poobedné vyučovanie bolo na obtiaž.

wodanka
10. sep 2009

ahojte holky.. tak ja mam dnes za sebou prvu navstevu Heliosu.. boli sme u doktorky Gatovej, uzasna zena, skvely pristup.. pokecali sme trocha, spravila mi vysetrenie, zobrali mi krv a o dva tyzdne mame prist znova... ja na krv a manzel na spermiogram (teraz nemohol, lebo bral antibiotika a bolo by to velmi skreslene).. medzi tym este pojdem k svojej dokine na krv, dali mi taky vymenny listok a na zaklade toho mi maju spravit odber .. uz sa neviem dockat, kedy tie dva tyzdne prejdu a dozvieme sa nieco viac..
a co ostatne kocandy, ako dnes dopadli Vase navstevy?

denis19
10. sep 2009

Nazdárek vespolek!
Wodanka , tak super,ne?????!!!! neboj to uteče a už tam budete opet sedet 😀
No a co ostatní? Jak jstena tom????

romy01
10. sep 2009

ahoj wodanka, a uz si naskocila na vlak co ma cielovu stanicu - materska knizka 😀

denis19
10. sep 2009

Romy ako optimisticky a úsmevne naladená!!!!!
Muj cíl je zítra píchnou bez problému, nevím,dnes je mesíc asi v nejaké divné fázi anebo je erupce na slunci, bolí mne ty vpichy a mám celkem kreče v bríšku a to nemluvím o pnutí v prsou,už to asi rozpumpovalo hormony na plné čáre! 😝

romy01
10. sep 2009

denis ja to mam presne take iste, mna bolia prsia od vcera a ten dnesny vpich ma pobolievol,. Na nejakom fore som čitala, že by to malo byt vybrate z chladnicky aspon 30 min aby to nebolo studene, potom to vraj nestipe a aj som to tak doteraz robila ale dnes - ja frajerka som to vytiahla len par min predtym, mozno preto. no noc, zajta pokracujeme 😀
Inak ta španielcina sa neotvára, predsa sa nenaslo dost zaujemcov ale aspon ta anglina mi vysla. Odsuhlasili mi piaty rocnik takze o ddva roky budem štátnicovať 😲

denis19
10. sep 2009

Tak toykusím s tema 30 minutama,ale nevím jak to stihnu, vstávám 5:20 a už 5:55 vyrážíme do práce a pichám to hned jak vstanu, ale zkusím to!
Tak budeš aspoň machr na angličtinu i to je super! A když budeš na materské tak se budeš učit španelštinu 😲

romy01
10. sep 2009

ano to je fakt, ale som sa na spanielcinu tesila, no co narobim, ze?

sasko25579
autor
10. sep 2009

Caute BABY
co nove?

sasko25579
autor
10. sep 2009

ja som dnes bola v senci na tej sutazi a stretla som sa aj s kajticko.hroooooooooozne super baby,fakt.

denis19
10. sep 2009

Romy, nic i na to prijde čas.
Ahoj Angeliko, tak jaký byl den????? Neco nové s pojišťovnou???

cukotka
10. sep 2009

ahojte, tak prvú návštevu v ISCARI máme za sebou 😒

denis19
10. sep 2009

Angelika, na jaké souteži???? Tak vy se už polehoučku seznamujete 😲

denis19
10. sep 2009

No a jak jste dopadli, povídej!!!!!!!!!!

cukotka
10. sep 2009

na genetické testy idú všetci?

denis19
10. sep 2009

Já si myslím, že já ne?????

cukotka
10. sep 2009

žiadosť na poisťovňu podaná, ideme na to. Ale budem úprimná išla som tam s nádejou, že povedia, že nepotrebujeme IVF

sasko25579
autor
10. sep 2009

DENIS
v senci bola dnes vodarenská sutaz, a kedze muz bol 13 vo vodarnach tak sme tam islai kuknut jeho kolegov.S Kajticko sme boli asi iba pol hodku je to hrozne rozbehana zienka, ale velmi mila.uz sa tesim na vas ostatne o tyzden 😀

denis19
10. sep 2009

To já se také na všechny teším a jsem zvedavá , že co za blázny se vrhá na IVF 😀 😀 😝
Cukotka, a už je jasné IVF teda kvuli čemu??????

sasko25579
autor
10. sep 2009

CUKOTKA
a bololo to tak hrozne v tom iscare?vsak nie.gen, testy nerobili asi ani mne.

DENIS
co sa tyka poistovne stale nic ☹

denis19
10. sep 2009

A co se souteží na takové vodárenské souteži?????

denis19
10. sep 2009

A volala jsi tam????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre