Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
27. jan 2010

Ahojte dobré ránko všetkým

wodanka no neviem čo povedať, len tolko že je mi to strašne ľúto. Ale musíš to prekonať lebo ešte si nič nestratila len sa to kúsok oneskorí a potom sa už podarí. Máš aj mrazáčikov?

kajka neboj nič zlé sa ešte nedeje zajtra bude vklad a podarí sa to. 🙂 🙂
Pôjdeme spolu. Hlavne nech sa pekne vyvinú. neboj oni to zvádnu.

brmbolcek
27. jan 2010

dobre ranko dievcence co sa to tu deje ??????????????

wodanka- je to urcite mennzes ?????

kajka- teta embryologicka ti povedala nie moc nadsene o tvojich embryok ?

wodanka
27. jan 2010

minka nemam ☹

krivka5
27. jan 2010

kajak...nemaj boja,urcite zabojuju aj ostatne.Ja som mala z 8 embryjok do 5 dna 6 ks a na siesty den ostalo jedno na 1 a druhe medzi 2-3.Dali sme im sancu obom aj ked to druhe nam embryologicka neodporucala a dala mu len 5 % uspechu.A pozri aku uz mam peknu ciarocku 🙂 aj tak tomu stale neverim ,lebo sa citim perfis,ziadne divne pocity iba mrska sa pred 6 dnami mala dostavit a nic. drzim palceky nech sa embryjka drzia...

denis19
27. jan 2010

wodanka.,..... 😠 to mi je líto........ale nezoufej......určite to s manželem zvládnete a pustíte se do dalšího boje!!!!

kajka a není potom lepší už dnes vložit, když tam jsou hezké morulky?

minka051
27. jan 2010

wodanka nezúfaj. koľký je to dnes deň?

wodanka
27. jan 2010

holky dik za povzbudzujuce slova, ale teraz na mna neplati nic.. je mi to straaaasne luto a chvilu potrva, kym to preboli.. idem dnes ukoncit PNku a zajtra idem do prace, nech pridem na ine myslienky..

minka som 8 den po ET

cisielko
27. jan 2010

Wodanka...nevieš čo, či je to mrcha?

Krivka..blahoželám ti 😀

krivka5
27. jan 2010

ciselko...dakujem .chuda wodanka,ved ani ja este nemam vyhrate ale dufam ze to bude o.k.Ja tiez nemam mrazacikov a pre moj vek by som uz druhe IVF asi nestihla .v aprili mam 39r.tak len verit ze ja to pravda...

minka051
27. jan 2010

krivka tak to je super // tak nes sa pekne držia 🙂 🙂

kajka39
27. jan 2010

dievcata- dakujem pekne za povzbudenie 😵 Velmi som verila, ze pojedme pre chrustikov uz dnes...
Ja som od malicka velky optimista, ale zaroven este väcsi realista...este musim vydrzat dalsich 23hod a bude rozhodnute! Bude tak, ako ma byt !!!!

denis-s nimi sa asi nedohodnes trvaju na svojom ani vklad bez PK nebol mozny aj keby som ako chcela..... dokonca ked som sa k tej mislienke vracala bolo mi povedane ..ze by som mohla skusit mozno ine centrum kde robia bez PK... 🤐

krivka-dik, to znie velmi povzbudivo 😵

brmbolcek-znelo to po tel. malo presvedcivo, uz som takuto situaciu raz zazila, tiez na 5den.

cisielko-tak dufam, ze ten pravy caka v mrazaciku na vas, ked zabojoval a nevzdal to... 😉

kajka39
27. jan 2010

..myslienke..... ach,ach Ľudovit Štúr 😀

gubik
27. jan 2010

Ahojte dievcata

Wodanka..... ☹ Velmi som na Teba myslela

Kajka- drzim paste na zajtra, aby uz boli embryjka pekne tam, kde maju byt, u Teba v brusku 🙂 🙂 🙂

Krivka, Maria- supeeeer!!!! Blahozelam 🙂

Brmbolcek- inak aj ja si myslim, ze by si mohla testnut, aby v pripade // miminko nemalo zod Teba stresove hormony, ale kopec endorfinov 🙂

Ja som dnes 7. den stimulky a zacalo ma dost desne boliet brucho, normalne mam z toho strach. Je mi dost zle, bojim sa toho OHSS ☹

cisielko
27. jan 2010

Kajka..enob, bude to v poariadku..musí byť, nestrácaj nádej, čas na slzy bude potom teraz musíš bojovať a veriť 😀

Gubik..piješ dosť tekutín?

gubik
27. jan 2010

Cisielko- snazim sa. Aj bielkovin sa snazim vela jest. Nejak sa to dnes prelomilo. Je mi na vracanie a to brucho desne boli a je nafuknute. ☹ No uvidim, co mi zajtra Krajkovic povie, mam z toho take nervy, normalne ma chyta panika ci co. Esteze idem cez vychadzku na nechty, pridem na ine myslienky, dufam

kajticko
27. jan 2010

ahojte všetkým prajem krasný dník 🙂

wodanka je mi to luto 😠

viktoria77
27. jan 2010

Ahojte, pozdravujem všetky dievčence, čísielko, denis.. ahojte. Na tú kávu sa teším ak pôjdeme a akurát včera bola tiež s kolegyňou v BB, na nákupy trošku. Ešte aj tento týždeň mám dovolenku, šéfe povedal, že jej mám veľa, tak si musím čerpať. Tri týždne byť doma je fajn, ale potom to čo ma čaká v práci, si nechcem ani predstaviť.

brmbolcek
27. jan 2010

no teda baby to tu dnes znie pesimisicky..........

wodanka- hlavu hore , vsetko ide tak ako ma , ma to urcite pricinu preco.... cas ti ukaze a vysvetli preco to v tejto chvili tak dopadli... bude to tazke daj sa vypisat a hor sa do prace , co chvila ide jar tak za par mesiacou sa do toho opet vrhnete Wodanka- este ani mi nemame vyhrate...........

kajticko - ako si na to ?

Gubik - ty si uvar cajik a denne kolko sa do teba zmesti aspon 2 litre urcite je to pre tvoje zdravie 🙂

Kajka- zajtra uz finisujes a ak su to uz moruly tak to je fajn 🙂oni vedia co tam robia , momentalne maju teraz riadny naval v decembri uz malokoho zobrali koli sviatkom ..... potom poistovne dali moznost pre viacere ... a tak sa im to tam nakopilo....

Minka- ty sa neboj ale tes , alebo to ber ako tebe je lepsie 🙂

cisielko
27. jan 2010

Gubik..aspoň 3-4 l sa snaž vypiť..ak ti bude veľmi zle, zavolaj do centra nič nesriskuj, stimulák nieje sranda, netreba to zanedbať.. 😉

Viki..tak yt ešte dovolenkuješ? no teda a v BB a ani vedieť nedáš ty opica jedna-.. teším s aked ťa uvidím, oddýchni si a aby si bola čerstvá do práce 😉

viktoria77
27. jan 2010

zostala mi celá vlanajšia dovolenka, tak musím míňať. Ale bola si v práci vziať niake papiere a robím doma. Čaká ma kontrola, treba mi dosť vecí ešte dorobiť.
..kolegyňa sa včera nudila, tak mi brnkla či niekam nevybehneme, tak boli v Európe trochu pokukať, najedli a šup domov.
..teším sa, že ťa znovu uvidím a aj na to, že osobne spoznám Denis. 😉

mariamaria
27. jan 2010

ahojte 🙂

wodanka je mi to veeelmi luto,viem ,ze ti to nepomoze na dusi a srdiecku..ale chcem ,aby si vedela ,ze som na teba myslela... ☹

ja som bola na krv poobede budu vysledky
a mam mierny OHSS teda mierny sama ani neviem ,ale plava mi ta voda vsade 😖 ale hlavne je,ze budem alebo som tehu. 😝

musim bezat vsetkym prajem pekny den neskor si vsetko naspat checknem ,co ste pisali 😅

cisielko
27. jan 2010

Maria..ty si už bola na potvrdenie z krvičky? to už sú 2t? to letí 😀

Viki..no tak dáme nejaké stretko, niečo vymyslíme..možno sa aj Katka pridá, Ropmy a kto vie kto ešte 😀 a kedy budú tie fotečky?

viktoria77
27. jan 2010

Tebe neprišli? posielala vám ich spolu, aj pre Denis. Jej prišli.

demizon
27. jan 2010

Wodanka, je mi to strašne lúto, že vám to nevyšlo ☹ ide vikend a ak máte možnosť skočte niekam do hôr si oddýchnuť a prísť na iné myšlienky a potom znova do boja...jedna prehratá bitka neznamená, že si prehrala vojnu, držte sa 😉

wodanka
27. jan 2010

Este raz diky holky, ja viem, ze to chce len svoj cas a ono to preboli.. ale uz sa snazim prist na ine myslienky.. od zajtra idem do prace a s manzelom planujeme vylet do Rima, zacinam opat znova chodit cvicit, ucit sa anglinu.. a este kopec dalsich veci ... a podla toho ako to budeme s mm citit sa rozhodneme, kedy do toho pojdeme znova.. 😉

denis19
27. jan 2010

wodanka...plány jsou to super 🙂.........ale neodkládej to príliš na daleko, je to potom horší a horší....vím o čemmluvím 🙂 pokud ten pocit chtení mimča stále je......a je to fakt klasická mrcha?

wodanka
27. jan 2010

denis ten pocit tam stale je, ja to babo velmi chcem, ale teraz sa bojim toho druheho pokusu, co ak.. a inak je to klasicka mrcha.. uz som si nedavala ani utros, nema to zmysel..

denis19
27. jan 2010

☹ ☹ ☹ sviňka jedna 😠 😠 😠 ...nechci ti dávat zbytečné nadeje, to nemá cenu...je treba zreparovat svou duši a jít dál...máš pravdu....jinak vás obdivuji,holky kterým to nevyšlo...ten pocit musí být des......já bych asi po druhé do toho nešla, toto nevyjít...maximálne KETko ...ale IVF si už neumím predstavit....ale to jepocit muj a ted....kdo ví co bych delala jinak......moooc držím palečky!!!!!!

cisielko
27. jan 2010

Wodanka...chce to všetko čas, ono to prejde...ak som pochopila správne, máš ešte 1 mrazáčika? ja mám 1 tiež a bojím sa veľmi, že to nevýde, preto sa snažím nemylsieť nato a brať to tak ako to je...ak to nevýde, potom si dám na dosť dlhý čas pausu lebo už teraz mám toho plnézuby ale určite budem bopjovať dalej 😉

Viki..mne nič neprišlo ☹ ☹ ☹ ☹

dana10
27. jan 2010

Wodanka no to je na pr.., viem ako sa cítiš len si poplač ty si urobila všetko pre to aby to vyšlo niekedy je príroda nevyspytateľná ☹ a vezme si čo chce .No mňa to asi tiež čaká ale budem to vedieť až v pondelok preistotu
Kajka ver možno tam budú zajtra aj dve embryjka na vklad 😉 .Morula ešte nemá ešte asi tých buniek potom nasleduje blastocysta, expandovaná blastocysta,...Hatching či ako sa to píše.Mne to robili keď som mala ex.blastocysty
Mariamaria, krivka potichučky gratulujem až to nezakríknem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .Určite ste mali slzy na krajíčku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre