• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Kajtičko..bodaj by..alebno nech aj nie, len nech nerobí šarapatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: videla som tvoje fotečky, ste sympoši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka...huráááá, vše je tam kde má být, už jen ať minka šťastlive docestuje domu!!!!!
holky, tak jsem zdárne doma a i zaparkovala, mnž mám nekde mezi lučencem a bystricou a nebere mi mobil, ani jeho kolega...tak jsem dobre na nervy!!!! aspoň se uklidňuji varením!!!!
28. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, výsledky su v poriadku...takže pokračujem s Fostimonom v tej istej dávke 225 UI a v nedelu ďalšia kontrola v GF
28. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon
tak super a ješte i na stejné dávce, tak to je parádní den dneska..... :slight_smile:
28. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...neboj on pride ved ho domka cakate dvaja :slight_smile: aj ten moj este neprisiel a tie cesty su fakt uzasne ani zimne gumy nepomozu...
28. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čislielko dakujem :wink:

denis neboj príde možno sa musi sustrediť na cestu :wink:
28. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon... s akymi davkami fostimonu pokračuješ, ja ho budem tiež brat, do akeho centra chodiš?
28. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikas holky, tomu verím, že má na té ceste plné ruce práce a ješte na takovém aute :angry:
28. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon...ako si reagovala na fostimon,
28. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis a čo varíš ,???, ja som dnes langoše robila už sa na ne teším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja75 - berem 3 ampulky, každá ma 75 UI takže dokopy 225 UI/den + Diphereline . Chodím do GF v BA. Denis to že mi nezvýšili dávku znamená, že moje telo rwaguje dobre aj na tých 225 ? Inak už ma trochu pobolieva lavý vaječník...
28. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon...tak asi budem aj ja, ma to napisane v protokole. a mala si nejaké problemy s bolestami?
Vie mi niekto poradiť ako je to s pitim tekutin, tu som čítala že sa musi veľa piť. treba davať pozor na niečo pri stimulke
28. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja75: pokial to máš v protokole tak určite...zatial ma pobolieva len jedna strana a okrem toho nič, snažím sa oiť veľa vody - vodu, čaj, dťús v podstate všetkočo je doma, lebo ja nedokážem piť veľa vody naraz, manžel ma stráži a furt mi nalieva :slight_smile:
28. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé, langoše, to jsem v živote nedelal,ale mám to ráda!!!!!! já varím konečne manžílkovi polévku, já to totiž moc nemusím, jako polévky,ale ted když byl celý den na tom snehu, tak kuchtím vývar :grinning: bud za hodnou....
28. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis--neboj, určite má plné ruky s volantom, nemá čas ti aj dvíhať mobil :wink:

Demizon..super..tak len pekne pokračuj :wink:

Majaja..no treba veľa piť aby si nedostala hyperstimulák..ja som pila tak 4-5l denne..a bolo to ok...načo si teba dávať pozor?no, nenámahť sa a nič čťažké nedvíhať :wink: a hlavne byť v klude a nestresovať :wink:
28. jan 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čisielko....s tym pitim bude problem veľa nepijem a najväčši problem vidim v tom nestresovat sa. Okrem toho aj v robote je veľa stresov
28. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majaja..tak potom treba ísť na PN..ja som bola v práci a snažila som sa byť v klude, ignorovala som stres :grinning: no a piť sa musíš donútuť, je to dôležité :confused:
28. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja aj ja som pila tak denne 2dcl.,ale ako mi kázali piť veľa tak pijem ked musím a teraz tieš a zrazu mi to pripada uplne normalne zvykla som si :wink: treba ist na PNku a nestresovať ,lebo v robote klud nebudeš mať nikdy
28. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja75
potvrzuji...hlavne to pití a každé kladu na srdce PN...holky kdy jinkdy si budete moci tak dobre doma zdáchnout!!!! nebláznete, žádná práce za to nestojí!!!
28. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čisielko....tie 3 ampulky si pichaš spolu s Diphereline v jednej striekačke? neviem ako tebe ale mne doki o tych liekoch skoro nič nepovedal, len to že v 25 deň cyklu začnem pichať Diphereline a potom 4 deň menš mam prisť na sono. O tom ako zarabať a pichať Diphereline nič. Nabuduce sa budem musieť asi viac pýtať. Teraz som bola mimo z toho spm
28. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majaja..aké 3 ampulky, čoho?
28. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja75
to ti mela vysvetlit embriologička...nemeli jste s ní pohovor???
28. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko: majaja75 si ta asi splietla so mnou :slight_smile: mne pichajú injekcie v GF som toho názoru, že keď máš pokazené auto ideš k automechanikovi, keď máš probléms vodou voláš vodoinštalatéra ateda mi vychádza e injekcie má pichať zdravoná sestra :wink:
28. jan 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, poplietla som to
28. jan 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Demizon, žeby?mne zto skôr pripadalo ako keby nevedela čo si má namiešať :stuck_out_tongue_closed_eyes: no neviem..ja som sa donútila pichať sama..bolo mi to nakoniec aj pohodlnejšie ako niekam stále chodiť :wink:
28. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pýtala som sa preto, že si to asi budem pichať sama. Nemam môžnosť denne cestovať do BA kvoli inj a ani sestrička ktorá s tým nema skusenosti, alebo navod asi s tým u obvodaka bol problem
28. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majaja..ale vieš čo máš a koľko namiešať?
28. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diphereline jednu ampulku denne a potom ked pôjdem na kontrolu tak sa budem asi viac pýtať
28. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak potom žaidny problém..ja že nevieš čo a ako..a pichanie zvládneš..mne prvú pichol mužo, potom sem sa pohádali lebo som hysterčila, tak komu sa chce len tak pichať do brucha, tak sa naštval, ja som sa naštvala, zobrala ihlu , nasratá pichla do bruška a bolo..od vtedy som si to pichala sama, nebolelo ma to ked som si to sama pichala :grinning:
28. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja75: Ja som začínala 24.DC /13.1./ s Diphereline, čakala som na menzes, ktorý dorazil 19.1. od toho dňa rátam nový cyklus, na 2-4 DC prvá kontrola, u mňa to vyšlo na ten 4tý deň...potom od 5.DC pichám Diphereline + Fostimon 225 UI, dnes 10.DC druh kontrola - krv /hormonálny profil/ + sono, po výsledkoch pokračujem ďalej ako doteraz - píšem ti to preto aby si vedela aspoň zhruba čo a ako
28. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok