• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
no ale to ted už nemusíme rešit, neboť budeme minimálne tri roky na materské, že????
29. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minimálne ja chcem rodiť hned jedno za druhým :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak nestíham čítať dve témy :astonished: aj v tej druhej tak pekne píšete :wink: :wink: denis ty stihaš ešte aj odpisovať aj tam aj tam :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. jan 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kajticko budes testovat len doma, alebo pockas na iscare? Inak mne robil transfer Marsik a mne dal utrogestan 2 x 3 a este ze mam brat tie modre tabletky co som brala pred transferom 1x den
29. jan 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm aj ja mám rano na obeda večer po dve :slight_smile: neviem aké modre ja som take nemala. počkámasi do štvrtku
29. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem nazov mam to doma. Ale tie sa normalne jedia.
tak drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já pred ET jedla modré jedine proveru..ne ta byla ružová...tak nevím.....kajti dve témy jsou pohoda,aspoň se nenudíš :astonished:
29. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm aj ja ti držím palčeky a ako sa cítiš?? dúfam,že nevymýšlaš s prácou!!!!

denis to ano ,ale zabiješ celý den :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wodanka..teda, to sú sprvy..asi by som mala zmeniť pracovisko spolu s Kajtičko a Denis :grinning:
29. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo nekdy možná i o to jde :grinning:
29. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ešte mi poradte ak to bude neuspešne čo teda nechcem , aby to tak bolo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo potom nasleduje kET???? a to možem hned o mesiac??, čítala som že to stoji u nás 150eur.a to si platim pravdepodobne ja,ale inak sa tiež dava žiadost do poistovne ?? tiež im preplati poistovna 1000 eur či ako to je??
29. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajtičko...já ti to teda reknu, ale ty to neppotrebuješ :slight_smile: na další cyklus menstruační po nevydareném IVF mužeš na KET, tak není žádná žádost do pojišťovny a platíš si to sama a tech 150€ ja zodpovídající cena a pokud i to nevyjde, potom se dává další žádost do pojišťovny na II. IVF,ale to se muže nejdríve udelat po nezdarelém KETku až na tretí cyklus menstruační!
29. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa práve zobudila :slight_smile: no mne ten Utroš teda dáva :slight_smile: stále po ňom spím. :grinning:
29. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre minka.....i pro tebe i pro bublinky :slight_smile:
29. jan 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam že ano. Ked si predstavím že ešte pred pár týždňami som mala problém spávať v noci a teraz spím ako malé decko aj cez deň.
29. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajtičko...ja som práve v príprave na KET..kedže Et mi nevyšiel tak som v daľšom cyklu išla do KETka..je to ale na tebe či pôjdeš hned v daľšom cykle alebo až ked sa nato budeš cítiť :wink: tam nieje žiana positovňa, KET sa robí s embryjok, ktoré ti zamrazili..môžeš ho absolvovať toľkokrát koľko ich máš a platíš len tých 150€..no nedaj bože ich všetky minieš a nepodarí sa, tak potom ideš na 2IVF a tam to už je všetko všetúčko do znova :angry: ale neboj, na také niečo nemylsi, nemáš dôvod :wink:
29. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka nič sa neboj aj ja som spavala a ospala som aj teraz stale :grinning:

denis a to není tak , že pokial mám tých 7 mrazačíkov mam všetky kEt za tých 150 eur a potam sa dáva až žiadost na úpoistovnu???

mylslela som že žiadosť sa dava v tom prípade ak už niesu mrazačikovia
29. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...no vidíš, aspoň jedna veliká výhoda utrošu :slight_smile:
29. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super čisielko tak dakujem myslela som, tak super že ich mám 7 ešte :grinning: mylsela som,že ked mi ich ešte raz budu vkladat tak to je hned druhe IVF .tak super
29. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čisilielko denis inak dakujem viem ,že to nie je moj prípad,že to už potrebovať nebudem :wink:

ale chcela som, aby aj ostatne baby čo ich to zaujíma vedeli o tom :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokud máš dostatek snehuláčku...chodíš jen na KET ano až se minou snehuláčkové - musíš jí t na IVF od začátku, potom je pojišťovna ,ale každé KETko stojí 150€!
29. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je postoj kajti...určite tuto informaci už nezneužitkuješ,ale je pravda je nutno myslet i na ostatní :grinning:
29. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já bych dnes jen doslova žrala!!!
29. jan 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééé denis ty len dnes ja to mám stale a mužovi hovorím,že je to tehotenstvo :grinning:
29. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis máš na to právo :grinning: :grinning: kludne si daj na čo máš chuť.
29. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak tehuhu...to je super,ale minka má pravdu užijme si to do sytosti ted:grinning:
29. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to áno ja som mojím dvom detom poslala dnes 2 kobásky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence.
Minka a kajka vy ste včera museli byť vytrasené ako sýkorky a tí bombuľkovia ani nevravím tak len oddychovať a hladkať :slight_smile: :wink:
Denis keď tak papáš to je fajn teraz to potrebujete však papáš za dvoch ty si to môžeš dovoliť veď v tom albume si ako žížala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Cisielko aj ja mám 1 mrazáčika a tiež mi povedali že to je 50 na 50 pri rozmrazení
Kajtičko figúrka a vy testíky nič, nemáte vy nejaké špinenie alebo bolesti na mrchu? :angry: :angry:
No ja som mala včera na večer také bolesti na mrchu že také vôbec nemávam keď som bez hormńov no trvalo to cca 5hod. a ráno dva fľaky ako na mrchu,veľkú šancu už tomu nedávam keď aj teh.test na 10deň po ET bol negat.Môže ten utroš a duph.zadržiavať mrchu?Stále to mám také kolísavé od 4dňa po ET špiní, krváca potom nič a zas dookola???Je to na nervy :cry: :cry: :cry: :cry:
Kajka ten estrimax som mala aj ja ale pri IUI lebo clostilbegyt je dobrý na folíky ale má nežiadúce účinky na sliznicu ona nerastie a ten estrimax zvyšuje sliznicu na uhniezdenie.Mne to teraz pri IVF nedal, merajú vôbec sliznicu aká je keď robia ET??
Wodanka väčšinou teraz v pôráci sa to robí tak veľa roboty a ešte za menej meňazí ako si dostávala predtým, no ty si to vyhrala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: s tým zvýšením platu
29. jan 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dani.. utros a duphaston zadrziavaju krvacanie.. ak sa nemylim mal by to byt cisty progesteron.. ja som preto hned ako som zacla trocha spinit a test bol negativny ich vysadila, aby mohla mrcha normalne dorazit a mala som pokoj.. to je ale moj osobny nazor.. dr mi tvrdila ze ich napriek vsetkemu mam uzivat aj nadalej :unamused:
29. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana a volala jsi s dr????? utroš muže zbrzdit mrchu, to určite,ale holkám vetšinou, kterým to nevyšlo dorazila relativne v čas
29. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana ja mám občas taký pocit ako na mrchu ,ale stále mylsím,že je to z utrošu :angry: a tktiež mám špinenie,ale len take biele ked sa ta tabletka roztopi inak nič
29. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok