• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

25. júna 2016 
autor
aspon tak je v nasom centre-.
10. sep 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem za podporu, inak s Kajticko som volala, práve sú v centre, má mi volať, keď sa vybavia
a pobeží vám schválení žádosti, to také není špatné rešení
nie žiadosť je na schvalovaní, lebo oplodnenie môže prebehnúť, ale musel by sme hľadať darcu
10. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no dufam, ze sa objavi aj tu ked dojde domov.
CUKOTKA
prepac uz som z toho magor.vy ste boli dnes 1x v centre vsak?a kdo ti vypisal tu ziadost do poistovne?myslim lekar aky.
10. sep 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lekárka v centre, ktorá nás ma na starosti,
10. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cUKOTKA
ale ved si spominala ze dnes ides 1x do centra.
10. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na toto rozuzlení si počkám ,také mi ten postup není úplne jasný?
Šaško, Ty chodíš do jiného CARu?
10. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
DENIS
ja som vo ferticente.no ja dufam, ze ak to poistovna schvali tak sup lieky injekcie a ideme na to.
10. sep 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Angeliko, presne tak to bylo u nás! Pojišťovna schválila, hned jsem si dojednala termín s koordinátorkou , ta nám dala recept, naučila nás na plyšovém medvídku , chudákovi, píchat injekce, dala nám protokol,menžel odevzdal ješte jednou spermoníky a bylo to a v pondelí šup znova do Heliosu na omrk co se se mnou deje na určení dávky FSH a hurá na odber a na ET!!!!!
10. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
DENIS
no tie skraktyk ET FSH neviem co znamenaju, ale ja si mam dohovorit schodzkau s lekarom ked mi to poistovna schvlai.zavolam na recepciu v centre poviem ze mam schvalenu poistovnu a oni mi povedia co dsalej
10. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ET je embryonálná trasfer a FSH je hormon, v mém prípade MENOPUR a pichá se do bríška také a ten podporuje dozrávání a prasknutí folikulu
10. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no dobre ja som zaital pri tej poistovni. na dalsie instrukcie sa ta opytam ked budem mat ten papier z poist.
10. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a ten postup je presne tak jak jsi napsala. Mne to pojišťovna poslala domu, ikdyž mi rekli v CARu, že to prijde k nim.
10. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasko to ET je posledna zastavka pred tehulkovskym testikom :grinning:
10. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Šaško, klidne :grinning: A Romy, to hezky nazvala. Poslední zastávka pred testíkem :grinning:
10. sep 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujem vam za vysvetlenie. ste zlate.......... :grinning: :astonished:
10. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme boli dnes prvykrát, manželovi robili spermiogram, mne spravila sono, prehliadku a rôzne stery /chlamýdie, kadejake streptokoky a podobne, rakovina krčka maternice/, potom vypísala papiere na poisťovňu, my sme ich obaja podpísali a do troch týždňov nám dajú vedieť, či je to schválené
10. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj nabuduce :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cukotka a to jste meli hned na vše výsledek?????
10. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie len na spermiogram, ten sme mali do polhodiny, na ostatné čakáme
10. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
CUKOTKS
aha uz chapem ale aj tak mi nesedi, ze vam dala skor ziadost ako mala vysledky zo sterov, sprmiogramu atd. nechajme to tak, sna d mi to vysvetlis o tyzden. plati u teba ten PK ?nezmenilo sa nic?
10. sep 2009 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ale prece na tu žádost, se presne píše o jaký typ IVF jde o jaký druh léku a léčby a to Ty preci ted ješte vubec nevíš. Teda co Ty, Ty to ani vedet nemusíš,ale ti doktori v CARu to nevedí, tak co potom napsali do žádosti????? A spermiogram dopadl jak?
10. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mne dal lekar v centre ziadost az ked mal vsetky vysledky,/spermiogram, chalmydie , u mmuza aj urologa a u mna tu krv odbery. az ked mal vysledky na stole dal ziadost, ved keby satam nieco zisstilo, najprv by sa to muselo vyriesit a az potom by asi dal ziadost.zda sa mi to zvlastne.
10. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
angelika, ale my sme výsledky zo spermiogramu mali za pol hodinu, tam sa znova potvrdilo, že spermií je veľmi veľmi veľmi málo, a jediná možnosť je umelé oplodnenie, preto hneď tá žiadosť
10. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby.

no tak mna chytajú pekne depky a pritom som dosť pozitívny človek :frowning2: doktor mi povedal pozná ma znútra bol pri mojej laparke žial keby mal moj súhlas mi vybere vajičkovody. :frowning2: nikto ma pre tým neupozornil ,že keby bolo najhoršie či mi ich možu vybrať. tak ich tam nehal :angry: vzhľadom na moje vajičkovody sa nemusí umele podariť. ak sa to dva krát nepodarí idú von :cry: :cry: teraz musím čakať dva týždne na menzes zoberú mi krv a mužovi spermiogram a potom až vypíše žiadosť na poisťovnu. :frowning2:
10. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cUKOTKA
ved aj my sme mali spermiogram hned ale az ked som mu dala vysetretnie od urologa/za muza/ , moje odbery krvy, a vysledky na chlamydie az potom pisal ziadost.
10. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja fakt neviem ako to je, ale viem isto že som podpisovala žiadosť do poisťovne,
10. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
KAJTICKO
Ahoj, dnes je asi nejaky blby den, ale nezufaj.akurat tu riesime ze cukotka mala skor ziadost od lekara ako testy na chlamydie a vysetrenia.
10. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Kajtičko,
jedna úplne stupidní otázka a bez vajíčkovodú se dá otehotnet???????
10. sep 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok