• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
denis i ja by som rada do tabulky, ale este pockam tento tyzden na vysledky a ku koncu tyzdna to bude ORIGINAL :wink:

kajticko i teba tam doplnim i ty si moj rocnik 81 :grinning:
1. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano 81 :slight_smile: za chvílu si aj ty medzi nami v tabulke aj z dvomi čiarkami :wink:
1. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmibi...no paráda, na tebe je ale spolehnutí :slight_smile: a zábavné tak mladé holčiny, co????? :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis moc moc dakujem - ano mam fotecku stale sa na nu divam, dr. mi povedala ze je to krasne vidno a ze o 14dni bude asi aj srdiecko.... :wink: :wink: doma u mna to este nik nevie, chystam sa to prezradit az ked budeme pocut srdiecko :wink:

... poviem vam , ze som sa normalne zabudla objednat na kontrolu tak sme sa museli vratit :wink: :grinning: ale to iba z lekarne do heliku, ale inak super pocit to vidiet a mat :wink:

Danka, mne dr. pomerala vsetko co mala sliznicu mam cca 19... vajecniky ze su zvacsene, u mna uz bolo vidno na ultrazvuku malu bodku aj mi vysvetlila, co je gestacny vacok... vsetko mi popisala a vsetko je zatial ok.... no prvy krat som ju videla plakat mala slzy v ockach :wink: a manzel toho to tiez dojalo :wink:
a povedala mi ze keby som dala dve vlozit tak by sa chytili obe v takom stadiu co ma videla z vnutra :wink: ale ja vdacim za to jedno len nech to stastlivo donosim a porodim :wink:
1. feb 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolce...presne vím o čem mluvíš, i já dekuji za to jedno a už to spolu v domečku vydržet do pulky júna a potom hurá život veselý!!!!
1. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek mali sme dať tebe vložiť ešte jedno pre mňa aby si mi ho vynosila :wink: :slight_smile: čo povieš?si mladšia ako ja ty hadička
1. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je brmbolček sory ja som si to zle prečítala tak gratulujem ty si už pekne po predu :wink: :slight_smile: super!!!!!!!
1. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víte co napadalo mne, když mi potvrdili tehuhu, že jak budu dve najednou stáíhat a jak se dostat s kočárkem pro dvojčata do výtahu teda nejdrív do paneláku :grinning:
1. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- na podobne :wink:

Danka- ver tomu ze to tam je a nezufaj, vies ako sa vravi to najlepsie na koniec tak dnes poobede ta prekvapia a to verme, ze v dobrom :wink: :wink:

Kajticko - v pohodicke :wink:

Inak ked som sa postavila z toho lehatka a dala mi teta dr. fotecku ja som nemala slov, fakt, mi normalne vyplo a dr. teta inac valila, tej sa usta nezastavili :grinning: :grinning: ja hovorim, ze normalne mi nad tym rozum stoji a dr, ze no zachvilu uz nebude lebo budete mat dva mozgy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dievcence fotecku dam az poobede az tak zrucna som neni to ponecham na mm :grinning:
1. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - vy ste ale stihli toho popisat... ja sa hram s tabulkou brmolceka atak zabijam cas... Brmolcek-krasa, uz som zvedava na foto!! este raz :slight_smile: gratulujem!!! trocha som sa hrala s tvojim zoznamom, mozem ho tu hodit ?? :wink:
1. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už se na ní tešíme!!!!!!! :slight_smile: a doufám, že budeš fotit bríško jako my!!!! :confused:
1. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KAJKA-- jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, som ti povdacnaaaaaaaa ty si taka moja prava ruckaaaaaaaaaaa, super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- no co by ste predali byt a sli by ste stavat domcek a tam by si uz nemala problem z dvojkocikom a mozno to dvoj babo v brusku by sa rozdelilo este na jedno coze hor sa z trojickami do domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolček..takže to je optvrdené..gratulujem ti, opatruj sa :wink:

danka..držím silno palce..nech to už dopadne ako koľvek, msuíš byť silná..držím palce :wink:
1. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselkodakujem e i mi tebe palceky budeme drzat ved sa ti to uz bliziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:
1. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tá Gáťová se super baba aj srandistka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Brmb.ty si úplne z toho vykoľajená a verím aj ja by som bola a zvlášť keď je to prvé.
Denis tie dvojčatá no to by ti dali zabrať.U nás má tiež jedna kočka dve chlapca a dievča no to keď to vidím horor,
teraz sa učili chodiť no a na to musíte byť dvaja.Lebo jeden ide doľava a druhé doprava ja sa vždycky zasmejem a keď ju vidím že je sama vonku tak jej vypomôžem
1. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka, no ja sa akosi stale neviem, zaradit :grinning: :grinning:
to bola uplne ina cesta tam i spat za tie dlhe mesiace co sme tam chodili.....
1. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA ****** vlozene 2, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok ?

2.BRMBOLCEK ** vlozene 1, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

3. WODANKA ** vlozene 1, * OPU 13.1. ** VKLAD 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok=neg.

4. MARIAMARIA * vlozene 1,* OPU 16.1. ** VKLAD 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //

5. KRIVKA****** vlozene 2, * OPU 12.1. ** VKLAD 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //

6. NUNU 81 **** vlozene 2, * OPU 17.1. ** VKLAD 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

7. KAJTICKO *** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

8. FIGURKA **** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //

9. KAJKA ****** vlozene 2, * OPU 22.1. ** VKLAD 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?

10. MINKA051 ** vlozene 2, * OPU 23.1. ** VKLAD 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?

11. CISIELKO *** 04.02. KET- caka ** VKLAD ?? ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

12. GUBIK ******OPU 3.2. **** ** VEK: 29 ** výsledok ?

- a LUKO vstadiu stimulacie od 5.2 2010 ** VEK: 30 ** výsledok ?
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ** VEK: ?? ** výsledok ?
- a DEMIZO v stadiu stimulacie ** VEK: ?? ** výsledok ?
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ** VEK: ?? ** výsledok ?
- a MAJAJA75 v stadiu stimulacie cca o 3dni ** VEK: 35 ** výsledok ?
1. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééé kajka šikulka sme dopadli na PNke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani by ma nenapadlo ,že budem sedieť tolko na nete :grinning:
1. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka pekne si to upravila :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my sme sa rozrastli :grinning: brmbolcek gratulujeeeeeeeeeeeem uuuzasssneeeeee !uzasna sprava tohoto dna!gratulujem aj vsetkym ,ktore mate// a ostatnym cakatelkam drzim palce a posielajme im tehu bacile TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
1. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka čo znamenajú tie ************* čím si starší tým ich máš asi viac nech sa zadarí že jo :fearful: :fearful: :fearful:
1. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka....no paráda a my tehuhu nebudeme nikde??? :slight_smile:
1. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: KAJKA- si jednicka :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ta HITPARADA sa aj tak troska upravila ako chce... :angry: maria, chyba ti tam udaj.....vek
1. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis-je aj nato som myslela, ale zabudla.... :unamused: hned to bude!!
1. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA ****** vlozene 2, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok ?

2.BRMBOLCEK ** vlozene 1, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

3. WODANKA ** vlozene 1, * OPU 13.1. ** VKLAD 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok=neg.

4. MARIAMARIA * vlozene 1,* OPU 16.1. ** VKLAD 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //

5. KRIVKA****** vlozene 2, * OPU 12.1. ** VKLAD 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //

6. NUNU 81 **** vlozene 2, * OPU 17.1. ** VKLAD 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

7. KAJTICKO *** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

8. FIGURKA **** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //

9. KAJKA ****** vlozene 2, * OPU 22.1. ** VKLAD 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?

10. MINKA051 ** vlozene 2, * OPU 23.1. ** VKLAD 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?

11. CISIELKO *** 04.02. KET- caka ** **** VKLAD ?? **** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

12. GUBIK ******OPU 3.2. ************************************* VEK: 29 ** výsledok ?

- a LUKO vstadiu stimulacie od 5.2 2010 **************************** VEK: 30 ** výsledok ?
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ** ******************** VEK: ?? ** výsledok ?
- a DEMIZO v stadiu stimulacie ************************************ VEK: ?? ** výsledok ?
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ********************* VEK: ?? ** výsledok ?
- a MAJAJA75 v stadiu stimulacie cca o 3dni ************************** VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS **** vlozene 2, * OPU .??. ** VKLAD 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 20tt / 1
2T, ROMY **** vlozene 1, * OPU .??. ** VKLAD 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok 20tt / 1
3T, VIERKA *** vlozene 2, * OPU .??. ** VKLAD 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok 20tt / 1
1. feb 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak klobuk davam dole dievcence , pekne sme sa rozrastli a napredujeme krasne do predu za tehulkami uz maju polovicu za sebou 20TT paradny uspech len tak dalej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka paráda. Romy má 32tuším :wink: OPU jsem mela 05/10/09 a romy 03/10 a vierka nevím
1. feb 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a holky možná by tam nebylo i od veci centrum, co vy na to????
1. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok