• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
dana, to je tazko povedat, ani neviem ci helik vedie taku statistiku, ale tu na konikovi su aj pipiškovia aj pišurky a myslim ze je to jedna k jednej

denis co povies? Riadne sa krpec ukazal, že ? inak bol zlaty ako si šibrinkoval rukami a ked sa zobudil, tak sa tam roztahoval az az.
3. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukotka...tak jak pokračuješ???????

romy....no je to super, porádný kousek klučiny máš v domečku :slight_smile: já jsem zvedavá na to naše sono o týden, dám také hnedle vedet a co byla jsi mný ukázat ten kočárek?
3. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak už to máš potvrdené chlapec :slight_smile: paráda. :slight_smile:
3. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka...tak už jen počkat co budeme mít my co minka....ty asi dvakrát a já jen jednou,ale i tak jsem ráda....ucidíme ve stredu co to máme :slight_smile:
jak je kajke,nevíš?
3. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis veru kocik som mm ukazala, ale uplne som zabudla urobit foto. Skoili sme len na skok do obchodu, lebo mm nebolo dobre od zaludka - asi z liekov co teraz berie. Do mesta sa chystam asi v piatok - tak dam vediet,

minka ako sa citis ?
3. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...nevadí...a líbil se mu????? hlavne ať se moc nevysiluje ted.....a dává si pozor na žaludek, to je svinstvo. mujmanžílek zdraví, sedí tu a čumí mi pod ruky :grinning:
3. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy dobre len som unavená sem tam bolí hlava a prsia bolia a sú hrozne citlivé. :slight_smile:
3. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...tak to je jasné...míváš je bežne tak citlivé??? :slight_smile:
3. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, to baby mavaju po tych kadejakyhc hormonoch, len treba lezat a nechat posobit gravitaciu, nech sa drobci zavrtaju.

denis, ja myslim ze to mal z liekov a do polievky si supol chilli omacku, tak ho to podrazdilo. Ale teraz je OK, kuka telku tu pri mne a ide sa ucit. Neda si povedat ze ma len oddychovat a hrabe sa na skusku hned zajtra. a aj v sobotu. No co ho priklincujem k posteli ?
3. feb 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela som sa spýtať-keď mi lieky pichala sestrička do pleca tak ma to štípalo a keď si to pichám sama do brucha tak nie. Vás to štípalo? Dufam že to neni slaninou a že si tie inj nepichám zbytočne, že slaninka všetko nevstrebe
3. feb 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja do bruska to skoro necitit, neboj, urcite si to pichas dobre. Mna za celu stimulku to tiplo len dva krat ( alebo tri krat ? ) Ale to som zrejme trafila nejaky vacsi nerv alebo co. Inak to nestipalo ani nebolelo vobec.
3. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takto ciltivé nie, ale pred mrchou ma zvykli bolieť ale nie takto :slight_smile:

majaja neboj je to OK ja som pichala tiež do brucha a neštípalo ma.
3. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, budes testovat aj doma ?
3. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, to ho teda nepriklincuješ,ale nechci se starat,ale pikantní by ted nemel vubec konzumovat,ale jinak ať si užívá radosti s tebou,máte se z čeho :slight_smile:
majaja...pokud by to bylo slaninou, tak já neodstimuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak klid.mne to neštípalo,jen nekdy pokud sem špatne napíchla....
3. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...pekné fotky
ja si denne pozerám fotoalbumy a obdivujem babätká
3. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ano bud sobotu ak budem mať odvahu ale v nedelu už určite. Ty si na ktorý deň testovala.
3. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis myslim ze po dnesku to pochopil, ved aj mal dilemu ze ci si polievku priostrit - uz neje nic korenene ani slane a toto vyskusal a ani to mu nerobi dobre. Takze len dieta, nic ine :grinning:
3. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka ja som testovala az na 12 ty den po ET - ale nemala som PK. V podstate keby bolo PK tak to bol 10 ty den. Bala som sa skor. majaja dakujem. aj ty by si mala hodit par foto tvojho baba
3. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ...moja baba má už 11 rokov
3. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy no tak ja som pala PK a nedela je 11 deň tak už musí byť vidieť výsledok.
Idem kuk TV práve ide Bez servitky to rada pozerám. tak zatial. :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babky!
tak co to tu citam?romy bude mat chlapciatko?gratulujem :wink:
dani...obdivujem zienky ktore nic po IVF nepribrali. ja som uz pribrala 4 kg a ani neviem z coho od 6:00 som v praci ,domov pridem o siestej vecer a az vtedy si dam prve jedlo.to asi priberam z tych nervov :unamused: dnes ma tam jeden blby zakaznik pekne vytocil...
denis...tak v bystrici je kopa snieziku,aj nam tu v ziline riadne napadlo a to sme este furt gumy neprezuli...
3. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majaja tak to uz asi skor budes fotit druhe mimco, ze ? :grinning: Drzim palce pri stimulkovani :grinning:
3. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, tak stimulka zatiaľ fajn, ale je mi stále zima :frowning2:
3. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...bez servitky tiez rada kukam, ved varenie a co sa tyka stravy je moj chlebik kazdodenny.
ako tak sledujem,zacinas mat tehu priznaky :slight_smile: .mne az dnes zacalo byt trosku zle a pichaju ma vajecniky ,ale to asi preto ze som sa tak v praci stresovala dnes...tak v nedelu testujes,to uz bude coby dup :wink:
3. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...vies ze aj mne byvala hrozna zima?teraz ked si to napisala tak som si na to spomenula...
3. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka dikes :slight_smile: aspoň nie som sama :slight_smile:a vôbec mi nechutí piť
3. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...mne je od stimulky stale zima a kurenie mame furt naplno a tiez som velmi malo pila,ale teraz uz nasilu lucham.Aj ty sa snaz aj ked na silu vela pit teraz to potrebujes.a este som aj trpela nespavostou ,uz sa to napravilo a aspon v noci spim...
3. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivuška tak dúfam, že keď máme rovnaké príznaky, že to rovnako dotiahnem tak ďaleko ako ty :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...tak tomu ver ze ano!uz sa tesim ked si budeme porovnavat bruska :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka, ale ty si predsa o nejaké tie týždne už ďalej :slight_smile:
3. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok