Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
3. feb 2010

dana, to je tazko povedat, ani neviem ci helik vedie taku statistiku, ale tu na konikovi su aj pipiškovia aj pišurky a myslim ze je to jedna k jednej

denis co povies? Riadne sa krpec ukazal, že ? inak bol zlaty ako si šibrinkoval rukami a ked sa zobudil, tak sa tam roztahoval az az.

denis19
3. feb 2010

ahoj cukotka...tak jak pokračuješ???????

romy....no je to super, porádný kousek klučiny máš v domečku 🙂 já jsem zvedavá na to naše sono o týden, dám také hnedle vedet a co byla jsi mný ukázat ten kočárek?

minka051
3. feb 2010

Ahoj tak už to máš potvrdené chlapec 🙂 paráda. 🙂

denis19
3. feb 2010

ahoj minka...tak už jen počkat co budeme mít my co minka....ty asi dvakrát a já jen jednou,ale i tak jsem ráda....ucidíme ve stredu co to máme 🙂
jak je kajke,nevíš?

romy01
3. feb 2010

denis veru kocik som mm ukazala, ale uplne som zabudla urobit foto. Skoili sme len na skok do obchodu, lebo mm nebolo dobre od zaludka - asi z liekov co teraz berie. Do mesta sa chystam asi v piatok - tak dam vediet,

minka ako sa citis ?

denis19
3. feb 2010

romy...nevadí...a líbil se mu????? hlavne ať se moc nevysiluje ted.....a dává si pozor na žaludek, to je svinstvo. mujmanžílek zdraví, sedí tu a čumí mi pod ruky 😀

minka051
3. feb 2010

romy dobre len som unavená sem tam bolí hlava a prsia bolia a sú hrozne citlivé. 🙂

denis19
3. feb 2010

minka...tak to je jasné...míváš je bežne tak citlivé??? 🙂

romy01
3. feb 2010

minka, to baby mavaju po tych kadejakyhc hormonoch, len treba lezat a nechat posobit gravitaciu, nech sa drobci zavrtaju.

denis, ja myslim ze to mal z liekov a do polievky si supol chilli omacku, tak ho to podrazdilo. Ale teraz je OK, kuka telku tu pri mne a ide sa ucit. Neda si povedat ze ma len oddychovat a hrabe sa na skusku hned zajtra. a aj v sobotu. No co ho priklincujem k posteli ?

majaja75
3. feb 2010

ahojte, chcela som sa spýtať-keď mi lieky pichala sestrička do pleca tak ma to štípalo a keď si to pichám sama do brucha tak nie. Vás to štípalo? Dufam že to neni slaninou a že si tie inj nepichám zbytočne, že slaninka všetko nevstrebe

romy01
3. feb 2010

majaja do bruska to skoro necitit, neboj, urcite si to pichas dobre. Mna za celu stimulku to tiplo len dva krat ( alebo tri krat ? ) Ale to som zrejme trafila nejaky vacsi nerv alebo co. Inak to nestipalo ani nebolelo vobec.

minka051
3. feb 2010

no takto ciltivé nie, ale pred mrchou ma zvykli bolieť ale nie takto 🙂

majaja neboj je to OK ja som pichala tiež do brucha a neštípalo ma.

romy01
3. feb 2010

minka, budes testovat aj doma ?

denis19
3. feb 2010

romy, to ho teda nepriklincuješ,ale nechci se starat,ale pikantní by ted nemel vubec konzumovat,ale jinak ať si užívá radosti s tebou,máte se z čeho 🙂
majaja...pokud by to bylo slaninou, tak já neodstimuluji 🙂 🙂 🙂 tak klid.mne to neštípalo,jen nekdy pokud sem špatne napíchla....

majaja75
3. feb 2010

romy...pekné fotky
ja si denne pozerám fotoalbumy a obdivujem babätká

minka051
3. feb 2010

romy ano bud sobotu ak budem mať odvahu ale v nedelu už určite. Ty si na ktorý deň testovala.

romy01
3. feb 2010

denis myslim ze po dnesku to pochopil, ved aj mal dilemu ze ci si polievku priostrit - uz neje nic korenene ani slane a toto vyskusal a ani to mu nerobi dobre. Takze len dieta, nic ine 😀

romy01
3. feb 2010

minka ja som testovala az na 12 ty den po ET - ale nemala som PK. V podstate keby bolo PK tak to bol 10 ty den. Bala som sa skor. majaja dakujem. aj ty by si mala hodit par foto tvojho baba

majaja75
3. feb 2010

romy ...moja baba má už 11 rokov

minka051
3. feb 2010

romy no tak ja som pala PK a nedela je 11 deň tak už musí byť vidieť výsledok.
Idem kuk TV práve ide Bez servitky to rada pozerám. tak zatial. 🙂 🙂

krivka5
3. feb 2010

caute babky!
tak co to tu citam?romy bude mat chlapciatko?gratulujem 😉
dani...obdivujem zienky ktore nic po IVF nepribrali. ja som uz pribrala 4 kg a ani neviem z coho od 6:00 som v praci ,domov pridem o siestej vecer a az vtedy si dam prve jedlo.to asi priberam z tych nervov 😒 dnes ma tam jeden blby zakaznik pekne vytocil...
denis...tak v bystrici je kopa snieziku,aj nam tu v ziline riadne napadlo a to sme este furt gumy neprezuli...

romy01
3. feb 2010

no majaja tak to uz asi skor budes fotit druhe mimco, ze ? 😀 Drzim palce pri stimulkovani 😀

cukotka
3. feb 2010

Denis, tak stimulka zatiaľ fajn, ale je mi stále zima ☹

krivka5
3. feb 2010

minka...bez servitky tiez rada kukam, ved varenie a co sa tyka stravy je moj chlebik kazdodenny.
ako tak sledujem,zacinas mat tehu priznaky 🙂 .mne az dnes zacalo byt trosku zle a pichaju ma vajecniky ,ale to asi preto ze som sa tak v praci stresovala dnes...tak v nedelu testujes,to uz bude coby dup 😉

krivka5
3. feb 2010

cukotka...vies ze aj mne byvala hrozna zima?teraz ked si to napisala tak som si na to spomenula...

cukotka
3. feb 2010

krivka dikes 🙂 aspoň nie som sama 🙂a vôbec mi nechutí piť

krivka5
3. feb 2010

cukotka...mne je od stimulky stale zima a kurenie mame furt naplno a tiez som velmi malo pila,ale teraz uz nasilu lucham.Aj ty sa snaz aj ked na silu vela pit teraz to potrebujes.a este som aj trpela nespavostou ,uz sa to napravilo a aspon v noci spim...

cukotka
3. feb 2010

krivuška tak dúfam, že keď máme rovnaké príznaky, že to rovnako dotiahnem tak ďaleko ako ty 🙂

krivka5
3. feb 2010

cukotka...tak tomu ver ze ano!uz sa tesim ked si budeme porovnavat bruska 🙂

cukotka
3. feb 2010

krivka, ale ty si predsa o nejaké tie týždne už ďalej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre