• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja si skôr mylsím,že srdiečkami :wink:

ale aj tak by som chcela byť už na tvojom mieste a cítila pohyby vtedy by som si povedala,že som už z najhoršieho vonku.

ja chcem jaaaaaaaaaaaaar

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt prečo?? trošku môžem či nie??
4. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to verím...já si každý den opakuji...už jen tolik týdnu a ted už jen tolik......a stále na neco čekáme :confused:
4. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis a kajtičko :slight_smile: že zrovna vy dve si sťažujete :slight_smile: čo mám ja povedať :unamused:

inak si predstavte, že mi práve svokrička doniesla čerstvo navarený obedík :slight_smile: asi ma fakt zbožňuje
4. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka- podobne ako ty, pichám a čakám, ale mám desnú nádchu tak ležím a potím sa, dúfam že čo najskôr ustúpi aby som bola fit, nech sa dočkáme šťastného konca

kajtičko- veeeeľmi držkám palce, a to vážne vysledok oznamia az na druhy den?
4. feb 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimzy ty chodíš kam do centra? :wink:
4. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimzy dakujem no to ano až zajtra

cukotka a čo dobre poslala prídem???????? :astonished:
4. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko - zapekanú brokolicu a karfiolik :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnááááááááám ,ale ja mám naštastie cigánsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: vieš ,že ja som na mäso
4. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skvelá svokrička :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším idem spať do 00.30 sme mali návštevu a o 6.00 som stávala :angry: neako ma to bere to asi to tehotenstvo :grinning:
4. feb 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka- ISC, máme rovnakú Dr.
Kajtičko od začiatku stimulky treba vela pit?
ja sa uz budem musiet vytrepat z postele aby som si nieco uvarila
4. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné a mne do konca od OPU kazali 4-6 litrov ,lebo som mala nábeh na OHSS

ale neako už nevládzem piť
4. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimzy, jasné už mi zaplo :slight_smile: mala som teraz trošku chaos, lebo som si čítala viacero tém
4. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zázraky se nedejí......ani jsem se nenadála a dorzila za mnou práce :grinning:

cuki a jak dopadl mnž s prací??????
4. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis19, no s tou mapou, to dopadlo asi tak, že na krajskom riaditeľstve niekto o ničom nevie :wink: Môj názor je taký, že si ju nejaký úradníček zobral domov. Takže teraz budú zháňať tú mapu :slight_smile: má to byť príloha nejakej protipovodňovej zložky či čo to
4. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se na to ptala....a odešla na kraj do BA..vy sopadáte pod BA,že.....takže tam musí být a šlo to jedno paré vytisknuté a na CD celá databáze.....tak nevím....ale je to klasika státní správy!!!!! :grinning:
4. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko, mooooc ti drzim palce a riadne poctivo nohy hore :slight_smile:

denis, ze je to zvlastny pocit, že sme sa nedavno stresovali ako baby že len aby to vyšlo a teraz sa tak moc tešíme na drobcov ? Bože ono to tak rychlo ušlo, že ked porodím tak to tehotenstvo mi bude určite chybať. Môj krpec kope o 106 a uz aj cez den,
4. feb 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis veď to, štátna správa :slight_smile: sme sa na tom zasmiali, a pátra sa ďalej :slight_smile:
4. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki...dej zpetnou vazbu..jsemna to zvedavá..... :grinning:

romy ani mi nemluv. dyť za 4 mesíce je porod a já si ješte porádne neuvedomila tehuhu :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak denis, zacalo to fest rychlo utekat
4. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som si dnes robila test na mam len / carocku a to som 9 den po ET :frowning2: uz sa smierujem s tym ze to bolo neuspesne :frowning2: :frowning2:
4. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis určite Ti dám vedieť, že čo a ako. Len mám radosť, že aj z mojích daní musím živiť úradníkov, ktorí nevedia čo robí lavá a pravá ruka :unamused:
4. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm - viem si predstavit tvoje pocity a viem ze utesovanie ti nepomôže, ale skus to predychať a urob si test o dva dni zas. Tu na konikovi dokonca pisala jedna kočka, že test mala neg ešte v den odberu krvičky a nakoniec bola tehotna. Ja som robila test az na 12ty den a ciarku som nevidela - az po nejakych 20 min sa zjavila len velmi slaba a to som si nato vzala bryle a sla kuknut k oknu.
4. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirm, nevešaj hlavu. Podľa mňa je ešte skoro na testovanie
4. feb 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko držím palčeky :slight_smile: kočky koľko sa zahniezduje embrijko po vložení? :unamused:
4. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris, podla toho kedy doslo k oplodneniu - po oplodneni je to na 6 az 10 ty den. takze ak mas PK tak je to uz od dalsieho dna cca 4 dni
4. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy01 dík a po odbere treba veľa pit? ako som sa tu dočítala, mna smadí už aj teraz brucho mám ako v 5mesiaci aj sa tak cítim neviem či je to dobré alebo zlé , zajtra idem na sono tak uvidím
4. feb 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babiky :grinning:

kajka, to co ma byt v tej tabulke, ze vysledok negativny, prosim vysvetlenie :wink:

cisielko, no to je parada, tak toto je ten pravy bojovnicek, vela stastia :wink:

kajticko, tak mas za sebou krvicku, uz nech je zajtra, co? :grinning:

tak, u mna tak, Krajko zrobil UTZ, sliznica 14mm, nic vsak nevidel v maternici, zacinam mat obavy, ze nieco nieje v poriadku, bojim sa mimomaternicoveho, uvidim este o 15hod. ako vyjde krv :confused: naposledy mi moj doki nasiel bublinku uz 14 dni po IUI a teraz nic, bojim :unamused:
4. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka neboj ,držím palce :slight_smile: nech to dobre dopadne
4. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok