• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
no tak to je pohoda...v podstate dnes je termín a dva dny horem dolem je normálka ted.....tak jen klid a u víkendu určite dostaneš :slight_smile:
5. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po kolkátich dňoch ste mali OPU?
5. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš jako do dostání mestruace???? bežné je že po 14 dnech,ale já mela po 16 dnech.
5. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tak som myslela
5. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja75, ja som dostala mnz 19.1. , 23.1. som pichala prvýkrát Fostimon, posledný bol 1.2. , 2.2. kontrola, večer Pregnyl a včera OPU
5. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon...komu chodíš do GF?
5. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stenová, prečo?
5. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
brmbolcek...len teraz som dorazila z prace.zase ma dobre vytocili,som tam od 5:30 rano a domov chodim skoro o siestej a este mi tam aj kazdy nadava.praca s ludmi je strasna!kazdy den sa tam dobre naseriem a vyplacem uz mam toho fakt dost.bojim sa o chrustika dufam ze mu tie stresy neublizia.a ty ako?vidim ze sa mas dobre ,mamina vyvara :wink:
kajticko...supeeer,gratulujem k pozitivnej krvicke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
demizon...tak to je pekne vela vajicok ,gratulujem...
lora...vitaj,tu si na dobrej adrese :wink:
minka...ako vidim tak tiez nemozes byt bez roboty...
deni...presne tak v piatok to treba v praci skratit :wink: (hlavne ze ja som tam kazdy den 10 hod.)
5. feb 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka- si zahravas so svojimi citmi i nervami, poloz si otazku , oplati sa to ? ved mas v sebe dvoch vytuzenych chrustikov :wink: a oni si nezasluzia stres, daj si pauzicku na chvilku , prosim :wink:
5. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...na takové stresy se vyprdni!
brmbolcek...prepac,mozno sa pytam uz druhy krat,ale kedy ides na UZ na srdiecko?ja az v piatok,ale mam chut sa preobjednat skorej,po kolkych dnoch je to asi mozne,nevies?
mne dr. objednala po 8 dnoch :wink: cize od predchadzajucej kontroly je to 8 dni a to vychadza teraz na pondelok , ale neviem ci mam ista aj na krv :confused:
5. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krivka
5. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek....myslím, že to se krevužnedelá, to je jen akce srdíčko
5. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- ok, diki moc, by som tam saskovala xi xi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: denis ty teda frcis na temach , ako to baba stihas ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kde mas muzicka ???
5. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mužíček si ťapká domu z práce, tak varím véču, sleduji ulici, jako ten seriál a písmenkuji :grinning:
5. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co dobreho varis ?
5. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masíčko temer jako biftek,ale biftek to není, volské oko...snad se tomu tak ríká všude, a topinka s česnekem...antikoncepční dech budeme mít
5. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni alebo niekto neviete ci by ma moja gynekologicka keby som chcela automaticky vypisala na PN?Ci jej mam nieco doniest aby ma vypisala.
5. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je takové nepsané pravidlo ,že ženy po IVF pokud chtejí nechávají na PN..tak si myslím, že by to nemel být problém a i v našem prípade vzhledem na vek a pokud pujdeš na amniocentézu, co ti asi doporučí, tak potom mužeš být bez problému na PN :slight_smile:
5. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizonik...neni zac :wink: ja som mala len 10 vajok a z toho sa dalo len 8 oplodnit ...
brmbolcek...vidis,to ani ja neviem ci mi budu v piatok aj krv brat :unamused:
5. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka- nie nie nemali by , uz som sa pytala nasej Denis :grinning: :grinning: :grinning: a povedala mi ze by nemali ....inak mame podobne terminy porodu cca 1 den :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš a medzi tými 8 boli tie správne :slight_smile: čo ale nemusí platiť pre moje...nemusí ale BUDE :slight_smile: Inak myslíte, že si môžem zavolať zajtra do GF ako sa im darí ?
5. feb 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon...pýtala som sa preto, že či nechodíme k tomu istemu doki, ja chodím k drábekovi
5. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik, urcite im napisem.

inak co planujete na vikend ?
5. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no romy....my razíme k našim na víkend a chystáme se do již zmíneného decodomu omrknout co nabízía vy?
5. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm ma zajtra dalsiu skusku tak idem s nim - pre istotu a inak neplanujem nic. Akurat sa ohlasili nasi ze pridu asi v nedelu .
5. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moj prvy dipherelin picnuty...moc som to neriesila, nejak som to tam slahla :grinning: ale mam strednu zdravotnicku, aj ked VS mam uz uplne ineho smeru,tak som si tak matne popsominala, ze asik jak by tomohlo byt..prezila som,t ak asi dobre :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko gratulujem k prvej včeličke. Ani sa nenazdaš a budeš kupovať plienky :grinning:
5. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko super, ja som si dnes všimla, že mám po vpichoch trošku modrinky :unamused: dnes mi zvýšili dávku Puregonu a v pondelok ďalšia kontrola, som zvedavá :unamused:
5. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok