• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
majaja.....možné je už vše!!!!! zkus neco podpurného jako to červené víno, tonik, teplou koupel, sex :grinning: a priprav se na to, že od ted užbudeš jenom čekat......

romy.....jasan, že ted človek má i jiné alternatívy v hlave,ale neboj u vás všepujde dobre ,mnž bude ok a hurá na druhé mimčo...to u nás už nehrozí :frowning2:

brmbi...tak už budeš úplná tehulka od pátku co????? super pocit ne? a co ten pas,už opravíš???? a co se týká domu, mnž by i chtel,ale já moc ne.
8. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich mala velmi citlive :wink: aj mi to ostalo :grinning: , ale je to aj z tych hormonou ktore pichas, tak sa nestresuj, uz len ten menzes aby prisiel, pravda ?
8. feb 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ty prsa jen potvrzuji a td je mám i ješte vetší jako pred tím :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...skušali sme víno, sex a nič nepomohlo
brmbolček...štave ma to preto že denne čakám , okrem toho mam predoperačné a pomaly som už mohla blížiť k dňu D a takto len čakám,čakám
8. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...no to asi už nestihneš....musíš ho platit min270 dní , takže mimčo by se muselo narodit po 27. septembru, což by mohlo i nemuselo vyjít.....je to na zvážení
8. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek co potrebujes ohladne DNP ? JA som si kvoli tomu v septembri nastudovala cele zakony, lebo je v tom bordel a dnes si ho tiez platim
8. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja....jen trpelivost,trochu ti ji posílám, neboť ji také už nemám moc :grinning: :grinning: :grinning: neboj ona už dorazí a nemužeš být tehuhu????? :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi...promiň já se tam prehlédla a ty to platíš až od 11.01., takže maličké by se muselo narodit nejdrív 08.10.2010, tak asi nic.....
8. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy a ten caramel, či jak se jmenuje ten druhý kočárek , se výborne manipuluje, zkoušela jsi to? já jen v obchode sice,ale paráda......
8. feb 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som ho skusala len v obchode a zda sa ,mi v pohode- camarello
8. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...pri našom spm by to bol zázrak
8. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak už máte asi vybráno, z dvou se dobre už potom vybírá a také jsem ustoupil z trojkolky úplne , že?
8. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja
i zázraky se dejí...... :slight_smile: ale jen se obrň trpelivostí a uvidíš, to pujde..... :slight_smile:
8. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence dakujem moc moc :wink:

Romy ty nas studentik poslala som ti IP

Denis - aj som si to myslela :unamused:
8. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek som ti to prepocitala a odpisala

denis asi ano, aj ked tie trojkolky sa mi stale pacia, ale vanicky su tam mensie a musim ratat ze o rok v zime bude mat babo pol roka a musim ho do kocika narvat aj s fusakom a ak bude snehu ako teraz, tak s tym sa nebude dat jazdit vobec, ved mi tu mame snehu aj na chodnikoch skoro po kolena
8. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi povídej, já kdvidím jak maminky fučí za kočárky tu u nás v sásové...tak si ríkám, že to budu mít na rok dobrou kondičku....

romy a vyšlo ti to preepočítání pro brmbi tak jak mne? že to už asi nestihne, co????
8. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy to dobre vypocitala tak ako ty denis.... ste jednicky a mali by ste zmenit povolanie , lebo tie tetusky na soc. nemaju take pochopenie ani za pohlad nestoja , ale to vy za to ano :grinning: :grinning: :grinning: velmi odborne a dobre pochopitelne ma dala do obrazu :wink: :wink: :wink:

este raz pekne dakujem, romy a urobila somaj tu gapa , tak potom dam vediet :wink:
8. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechci zasahovat,ale nevím brmbolček co je gapa????? :frowning2:
8. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ty si zasahovadlo :wink: :wink: je to dievcina ktora ovlada DNP , tristvrte mi vyriesila romy a tu stvrtku doriesi Gapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže ja dnes mala pojednávanie o rozvode.
8. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, vyslo mi to presne ako tebe, len som si neni ista ci sa tam nepocita aj tych 6 tyzdnov co sa ide na matersku pred porodom. Ale brmbolcek to tak ci onak nestihne. Tebe vyjde tych 270 dni ? Teda ak pocitas od 1.9 ako si zacala platit do porodu to stihas ale na matersku sa ide 6 tyzdnov pred porodom, tak neviem ze ci sa aj to pocita alebo ako to je. Ja mam uplne iné kalkulacie, lebo uz nie som zamestnana ( takze mne staci platit 26 tyzdnov ale mna upozornili ze 26 tyzdnov pred nastupom na matersku nie pred porodom a to je rozdiel
8. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano , a ako ? v poriadku viki ? dobre to prebiehalo ?
8. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopadlo to v pohode, kedže boli dohodnutý s rozvodom a celé to trvalo 12 minút. Takže rýchlovka, ani sa človek nenazdá a je to za ním.
8. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt, ze 12 minut ? vauuuuuuuuu , tak to uz neni ako kedysi,ze si tam nechala aj svoj zivot len aby ta rozviedli.... a co svokrovci / byval /i ?
8. feb 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, to je tak, že materskou ti sociálka začne vyplácet až dnem narození dítete, jen mi není jasné,kdo platí tech 6-8 týdnu co mužeš jít na materskou pred porodem,ale DNP se určite počítá až od narození dítete..tak to by se melo stíhat....

viki...tak jsi rozvedená?????
8. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som doma z práce unavená ako pes tak už len TV a postel :slight_smile:
8. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..so svokrovcami si to už vydiskutovala, takže vzťahy zostali relatívne v pohode a s bývalým nemám problém komunikovať, rozišli sa v dobrom.
..denis, jo mám to už za sebou.
8. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki to bola ozaj rychlovka.

minka - ty chodis do prace ? Som myslela ze ostanes na PNke aspon do testu.

denis, toto tiež neviem poriadne ale podla mna to plati socialka cez zamestnavatela . Cize ty to dostanes asi od firmy vo vyplate a ja by som mala dostat prašule priamo zo socialky - aspon tak si myslim
8. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ja som mzdárka a nikto ma nevie zastúpiť tak musím. Inak som na PN stále až kým nepôjdem na krv v stredu a uvidím čo povedia.
8. feb 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..romy je to takto lepšie.
8. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok