• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

25. júna 2016 
akzuzs,
dakujeme ti za tvoju pomoc. predpokladam, ze sme tu take, ktore sa aj modlime a prosime. ale poviem ti, ze sme tu pripady, ktore sa snazime uz dlhsie ako je rok a aj viac ako su tri roky. ja sa s manzelom snazim sice len rok ale poznam, kt. sa snazia aj dlhsie. a napriklad ja a moj manzel - nam uz ani modlidby nepomozu. a sme veriaci. jednoducho zdravotny stav to nedovoli. v mojom pripade je adopcia na poslednom mieste. vies, chcem mat svoje dieta, viem, ze cirkev to berie ako ,,hru,, s embriamy-ludskym zivotom, ale chcem zazit pocit ked sa to dietatko v mojom bruchu prvy krat pohne, ked ho uvidim na ultrazvuku. CHCEME jednoducho zazit pocit cakanie 9mesiacov. myslis si, ze chceme s manzelom nieco zle?
11. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj denis, nemusíš, nakoniec s nami ide aj kamos takk tych dvoch niekde necham, nech si pokukaju tie panske veci a my si dame stretko - ak budes OK. Predbezne to vypada ze vyrazame okolo 9 tej tak by sme sa na chvilku stretli povedzme okolo 11 tej?
11. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
11. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisi 30 my budeme na tom asi rovnako, vy ste boli u dr. durechovej? my ideme tiež na genetické testy, cystická fibróza
11. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Caute BABY
zelam pekne ranko a este krajsi dnik.Práve idem na chatu tak sa ,,uvidime,, az v utorok vecer,.nerada sa opakujem ale

DENIS drzim na pondelok vsetky palceky a

KAJTICKO dufam, ze ta oslava muzovej 30ky dnes dopadne na jedńotku.majte sa....... :grinning:
12. sep 2009 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Šaško, co tu deláš????? Nemáš být na chalupe? Prejí krásný den všem!!!!
12. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobréééé ráááááááánko :wink:
12. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj cukotka,ja som bola u dr.Tazberíkovej ale počula som že dr.Durechová je ešte lepšia.a nevieš koľko sa čaká na výsledky z genetických testov, lebo som počula že až 2 mesiace.včera som bola off bola som u kamošky je v 7.mesiaci :wink: :wink: pekný weekend všetkým prajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, som tu nova a neviem presne ako to tu chodi.
12. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj tacol a ako si na tom ty? plánujete tiež IVF?
12. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ja som tu vlastne tiez nova, sice som pisala na zaciatku temy, ale nejako som potom nestihala..a vy ste tu uz tolko toho stihli napisat...mna caka ivf v oktobri...teda dufam :slight_smile:
12. sep 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, som tu tiež nová, cítim sa trochu stratená vo všetkom , čo ma čaká, tak by som sa chcela pridať ku vám. Ja mám 29 rokov, čaká ma 1.IVF, ale "vďaka" mojej užasnej poisťovni až budúci rok
12. sep 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sofia, normálne ti závidím ten október. Je to vaše prvé IVF? Zistili, v čom je váš problém?
12. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sofia a kam ideš na IVF ?
12. sep 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do Gyncare v KE
12. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti držím palce aby ti to v októbri vyšlo sofia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bola si aj na genetických testoch?
12. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, jak se vede???? Já mám za sebou skvelý den. Setkala jsem se s ROMY a si predstavte , že je z masa a kostí jako já!!!!!Bylo to super!!!!!

ŠAŠKO

jsi na chalupe?????

Vítám holky nováčky a preji zdar, mne čeká první IVF na prelomu mesíce a sjem nažhavená a plná optimismu!!!

GUBIK

v čem máš problém s pojišťovnou?
12. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky.
Denis, bolo to mooooc fajn stretnutie co povies? Mne si sa teda rátala a teším sa až si pokecáme to v MT - pozývam ťa :grinning: :grinning: :grinning:
Vítam nové snažilky :slight_smile:
12. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a baby, dnes bol Radvanský jarmok úplne super, toto sa hocikde len tak nevidí :grinning:
12. sep 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky
12. sep 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sofi tá dr. ďurechová je milá, nám ju doporučili známi, a s tými výsledkami ťa nepoteším, čaká sa na ne dva mesiace :frowning2: prečo ide na genetické testy
12. sep 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak dievčatá tak som si to overila s tou mojou žiadosťou a je to tak, že ju máme vypísanú a odoslanú na poisťovňu,
12. sep 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj ROMY,ano bylo to super!!!! Dodalo to další optimismus do žil!!!! Dorazili jste tedy domu v porádku, když už píšeš, jsem ráda. I jste si neco koupili. Jen tak mimochodem, manžel je super klidas!!!!

CUKOTKA, tak paráda, jsi mezi čekatelkama.A máte ICSI????
12. sep 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
icsi? ozrejmi mi to, ja už mám chaos vo všetkom a vo všetkých tých pojmoch
12. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
CUKOTKA,
no klasické IVF je oplodnení na misce, jak tomu lidove ríkám já a ICSI máš oplodnení vajíčka vpíchnutím spermie prímo do nej, je to v prípade pomalých spermoníku či když mají špatný tvar a tak....
12. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže u nás ISCI, ale všetko závisí od genetických testov
12. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Také jsme ICSI,ale bez genetiky,ale ROMY mne dnes na tému genetiky fajn uklidnila, tak jsem spoojená!!!! :confused:
12. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno? a mna by nemohla?
12. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kúpili sme si kadejaké srerepetičky na tom jarmoku a završili to nákopom v europe , kukli sme nejake vypredaje a prisli sme domov cistí :grinning: :grinning: dnes bolo velmi pekne pocasie, tak sme si to švihli cez Donovaly a Ružomberok a tam pršalo, ale aj tak fajn. :slight_smile:
12. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
CUKOTKA,
myslím,že pri jejím životním odhodlání určite ano!!!!!!Ale bud klidná, vše dopadne jak má a to je vždy dobre! Už na to nemysli, kdy to máte mít?????
12. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok