Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
10. feb 2010

brmbi...dikas a super pamet,ano bude to karolínka....

viera6
10. feb 2010

no....ale nahodou už teraz som konečne pribrala a že 5kg 😝
ešte nevieme možno už v pondelok,ked pôjdem na morf.UTZ dráhy vraví že je to chlapec 😀 no ja že dievča 😀 nehame sa prekvapiť.

brmbolcek
10. feb 2010

DENIS- mas IP

dana10
10. feb 2010

Denis brmbolcek ma predbehla s tou Karolínkou 😉 😉 😉 😉
Cukotka nevešaj hlavy je to dobré a nemyslí na zlé veci 😉 😉 😉 😉
Vierka to je jedno čo to bude hl. nech je to zdravé 😉 😉
Brmbolcek idem robiť langoše nie si hladná 😀 😀 😀 😀

cisielko
10. feb 2010

Denis krásne meno 😀

Vierka..vidím, že u teba prevláda zelená farba je to moja obľúbená 🙂

A ja som objedaná do Prahy na imun tetsy..idem tam 14.02. tak prvú vec mám vybavenú..ešte ma čaká pekná kopa 😝 a ideme aj s Kati spolu, ona je objednaná na 08h a ja na 07.30h, sa na domnňou zlutovali lebo už mali plné tak som ich uprosila či by ma nemohli vopchať nna ten termín, že ide ešte jeden pár zo Sloveska, tak sa nadomou zľutovali 😝

cisielko
10. feb 2010

Mylsela som 12.04. som nejaká mimo 😝

dana10
10. feb 2010

Cisielko a čo sa tam vyšetruje?

denis19
10. feb 2010

cisielko a to až do prahy??????

vierka i u nás to tak bylo mnž ,že klučina a já že holčina.....a klid, já k dnešnímu dni mám v tehuhu také +5kg!

cisielko
10. feb 2010

Dani..čo ja viem tak je tam toho veľa...ale hlavne či nemám napr nejaké protilátky v maternici čo zabíjajú spermoše, ohladne zrážanlivosti krvi a také veci..ide aj mužo..a ty sa ako máš?

denis19
10. feb 2010

brmbi...nenašla jsem si IP, jen ti z rána a odpovím ti až doma, neboť v práci máme IP odpovedi zablokované, mužeme jen prijímat....
vierka to samé platí pro tebe a mrknu, jasan!!!!!

viera6
10. feb 2010

cisielko....ano, zelena je aj moja oblubena 😉

denis.....dik a ty si v robote?

denis19
10. feb 2010

jo vierka já v práci...jako otrok 🙂 a zelená je super, my budeme mít zelený kočárek 😀

viera6
10. feb 2010

no......denis aj my

denis19
10. feb 2010

tak paráda, budeme jako rosničky 🙂

dana10
10. feb 2010

Dievčatá tá zelená teraz frčí, potom aj pomarančová-také kriklavé farby sú super a aj majú svoj účel 😉 😉
Zabudla som ešte aj jasná červená farba

denis19
10. feb 2010

ta budeme trendy a i romy má zelený v merku...to bude jízda....jak je dana?

viera6
10. feb 2010

no budeme in...... 😉
denis už si doma?
baby čo ste dnes dobreho varili?

denis19
10. feb 2010

ne vierka.....ješte kvasím v práci a ješte hodinku budu, mne totiž propustka na dr platí jen na pet hodin ńa den,takže zbytak musím odpracovat ☹ a máš už vybraný kočárek?

dana10
10. feb 2010

No já si na zelenú musím ešte počkať 🙂 😉
Vierka my sme mali ražniči s ryžou ja som chcela,,brambory,, a mm ryžu tak si vyber a ty? 😨 Vierka varili asi len tie čo sme boli doma, tí čo pracujú ako denis tak tá bude až večer variť pokiaľ nebude na MK??? 😀 😀 😀
Denis ja musí počkať na mrchu a idem na KET už mám aj pohovor za sebou aj lieky predpísané.Krajko je super všetko sme stihli v jeden deň a aj vyp.žiadosť na 2IVF 🙂

denis19
10. feb 2010

aspoň, že jdeš hned na KET,to je dobre a kolik máš snehuláčku, dáte dva?????
máš pravdu já dnes nevarila a ani nebudu, budu preci udržovat sociální vazby na koníkovi 🙂 mnž asi neco ukuchtí, v poslední dobe ho chytlo varení a tak se realizuje, hošánek

dana10
10. feb 2010

Denis mám len jedného snehuliaka, tak to bude na nervy pri rozmrazovaní 😠 😠
Hošánek nech si zvyká a keď budete traja tak neviem, neviem ako to bude prebiehať,, frčať,, 😵 😵 😵.Určite bude nevyspatý, nenajedený, nákupy do obchodu, okolo malej starosti.....

viera6
10. feb 2010

u nas v robote priepustka moc neplatí,teda platí, ale prídeš o tyždeny bonus ako keby si marodil.Tak to už nemaš vela denis.Ano vybraný kočiar už mame teda je ich viac 😵

Tak to ste mali dobre danka,no ja som dnes varila s mamou, dráhy mal obed v robote.Mala som chut na kapusnicu a parene buchty.Zvláštna kombinácia a hladná,ale čo už.Danka a kedy ti vychádza KET.

viera6
10. feb 2010

jej .....denis tebe je, to mne ten moj neuvari ani čaj 😠 😒

denis19
10. feb 2010

vierka. hod mi nejaký tip na kočárek, nebo hod do alba z netu foto.....
no tak ať se učí hošánek...nebo to bude presne jako píše Dana....bude frčet jako lusk, když se to narodí 😀 😀

dana...tak jeden, neva,ale on si tu vybojuje postavení neboj!!!! 😀

viera6
10. feb 2010

ale ved už aj ty maš vybratý?či....?

viera6
10. feb 2010

denis takže: Jumper 3v1,X3 Lander,Danny sport complet,Baby smile Axel,Baby smile V-Max,kobinacie najskor v zelenej 😉

denis19
10. feb 2010

no to mám , já jen sonduji informace..co kdo a kde 😀 😀 😀 X lander je super a V max také ostatní neznám....tak do zelena ríkáš 😀 😀 😀 😀

viera6
10. feb 2010

a ty aky maš vybratý?

denis19
10. feb 2010

my máme zelený MUTSY 4RIDER

viera6
10. feb 2010

tak ten je tiež dobry a hlavne je aj do terenov ,do prirody.

denis,kolko tyžnov absolvuješ cvičenia pre tehotne a kolko platiš na dve hodiny alebo viac hodin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre