• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
aj mne uz jeden krcok opravovala a ukazuju sa mi dalsie , nikdy som take pb.. nemala :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , vcera som mala ciernu hodinku, ze uz neviem co robit som si povedala ze si kupim KRAVU a BUDEM JU DOJIT a budem mat mlieko na zubadla :grinning: :grinning: :grinning: , ale asi to aj ja urobim len sa strasne bojim ze pridem o vsetky .......
14. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj..to neprijde, chce to hodne mléka a vitamínu, zkus v lékárne neco na posilnení zubní skloviny a hodne acidofilního mléka......a je ti ješte stále špatne?
14. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- tak ty si zlata , no spatne ako sa to vezme :wink: ked sa nenajem tak je to dost spatne xi xi .... ale v noci sa zobudim na to ze ma boli zaludok... manzel povedal, ze to male sa nam narodi v noci lebo sa v noci zo 2 krat budim ze mi je blbo.....

ale dnes mam v brusku take tlaky no nevim co to znamena .... :confused: :confused: :confused: :confused:
14. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to se ti roztahuje maternica....to je normální, hlavne klid jako na lužku a pohodu jako psychickou....není to príjemné,ale patrí to k tomu, také jsem z toho byla vykutálená...co to je :slight_smile: no a proste je treba jíst, ted si to mimčo bere nejvíc....
14. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to take- pichnutie- zabolenie, prestane to a znova ..... no su to pre mna novinky
14. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pro každou ...klid...jen odpočívej a nabírej sil....jdu delat večeri,ale potom ješte nakouknu
14. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki- tak dobru chut :wink:
14. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hotovo :grinning: malé to asi chutno neboť se mete horem dolem..... :grinning:
14. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze ste si pochutnali :slight_smile: a najlepsie je cerstve a teple :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer dievčatá :slight_smile:
14. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochutnali no ahoj cuki ako?????? :slight_smile:
14. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki - servus ako teda mas ?
14. feb 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis19, no intenzívne myslím na toho môjho Nema :slight_smile: , dúfam, že sa drží

hľadám na internete, v akom štádiu by asi teraz mohlo byť to vajíčko
14. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki...zbytecne nečti......moc informací nekdy nedelá dobre....Nemo se má k svetu a čeká na nový domeček a hotovo :slight_smile: kdy jsi por nej jdete????
14. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra o jedenástej mám transfér :slight_smile:
14. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukotka- daj si do google- embryo 72

tam sa ti ukazu ako sa vyvyjaju a tvoria.. ale moc to necitaj :wink:
14. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki...tak zítra....ale to je super a jak to uteklo co!!!!!

brmbi...tymáš také na všechno odpoved :slight_smile: :slight_smile:
14. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek, prikukla som, ale som z toho magor, kašlem na to. Vyčkám do zajtra
14. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej nestuduj tych 72 , znamena hodin, tak ak je embryo 24, tak das 24, alebo 36 alebo viac podla toho kolko ich uz maju v tej miske .. :wink: :wink: :wink: , zajtra drzime palce aby vsetko dobre dopadlo :wink: :wink:

Denis- tie plienky nemaju chyby , este ich tak vidiet nazivo aby si vedel clovek predstavit kvalitu teda ohmatat :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...mudro...zítra Nemo doplave do domečku a je hotovo a ty potom budešjen relaxovat
denis, mňa to stálo toľko nervov, že toto bude ešte večer a noc plná nervov,
brmbi...já je videla i sama otestovala na neteri a je to bomba!!!! jen doporučuji... a hlavne se nežehlí, jsou rychle schnoucí, šetrí životní prostredí...no paráda

cuki a ty nestresuj!!!!!
14. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki...- pres daj stres, lebo bude zle :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: , a treba ist s tym do toho ze iny vysledok necakame ako pozit.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a planujes byt po ET doma ? lezkat ?
14. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- ved to uz teraz dobre znie, ked to pises :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz som si myslela, ze si to na sebe vyskusala :grinning: :grinning: az pokym som si neprecitala neter :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , Denis a nevies co to moze byt ked ma to tak pobolieva, sem tam pichne a prestane ? Maternica by uz mala byt roztiahnuta , hm.. ???
14. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer dievcata,
mozem sa spytat, po opu ste sa aj vy citili unavene a bolelo vas podbrusko? lebo ja nie som schopna nicoho. len spat a spat. a trosku ma pobolieva podbrusko.

denis- ak sa nam vsetko podari, tak ja som tiez rozmyslala nad latkovkami. velmi sa mi pacia vzory a zda sa mi to vyhodnejsie.
14. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dva dni budem určite ležať s vyloženými nohami, a potom uvidíme :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gugienka- to je v pohodicke , to mas este s tej narkozy , len to treba vyspat , to je fajn oddychni si pokym sa ti da :wink:

Cuki- len si polez je to dolezite :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek-tak si pojdem pospat, a to pobolievanie podbruska je ok?
14. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guginenka ahoj :slight_smile:
14. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka ahoj:slight_smile:) tak ako sa mas? tesis sa na zajtra?
14. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok